Zdravie a wellness

Sú tie Nasty Genitálne bradavice Dráždiť? Týchto 6 náprav na domácom trhu vám určite pomôže

Sú tie Nasty Genitálne bradavice Dráždiť? Týchto 6 náprav na domácom trhu vám určite pomôže

Útok z obávaných genitálnych bradavíc nie je nič menšieho než desivá. Infekcia je pomerne synonymom nepohodlie, bolesti a úzkosti. Je to trápne dosť vydržať, bez toho aby museli hovoriť s lekárom o tom.

Ako sa o niekoľko účinných domáce opravné prostriedky? Počul som, že niektoré zložky domáci vám pomôžu utesniť veko na problém. Zistite, ako na to.

Tie škaredé bradavice:

Než začnete panikáriť kedykoľvek podozrivé pohľadu vývoja okolo svojich podsvetia, pochopiť genitálne bradavice lepšie. Prenášané sexuálne, či už chránené alebo nechránené (nezáleží na vírus zrejme), genitálne bradavice sú spôsobené HPV a ľudského papilomavírusu (1).

load...

Bradavice objaviť ako mäso sfarbené hrudky alebo veľké odfarbený výrastky na pokožku a sliznicu. Je smutné, že genitálny oblasť je cieľom pre tieto nepríjemné svrbenie erupcií. Tie sa bežne vyskytujú na penise, močovú trubicu, vulvy, pošvy, krčka maternice a v a okolo ritného otvoru.

Prečo sa vírus zvoliť zaklopať na vaše dvere? Dôvody môžu byť,

  • Viac sexuálnych partnerov
  • Nesprávne hygiena
  • Pri styku s kožou s infikovaným sexuálnym partnerom
  • Oslabenú imunitu

HPV infekcie nemá stálu liečbu. Z tohto dôvodu, infikované partneri budú aj naďalej niesť vírus na celý život. Veľké percento infikovaných jedincov sú bez príznakov.

load...

Ako sa vám pracovať s nimi?

Najlepšie priebeh liečby pre genitálne bradavice je lokálne odstránenie bradavíc samotné (2). Aj keď majú tendenciu vracať sa tieto porasty spontánne ustupujú príliš (3).

Medzitým, dajte nám ponáhľajú zvládnuť bradavice s domáce opravné prostriedky.

1. Jablčný ocot je vaše najlepšie stávka, ale to žihadlá:

Jablčný ocot je najvyššia zložka zaručil za mnoho genitálnych bradavíc trpí. Zdá sa, že vyschne bradavice a účinne zabiť čertovsky vírus.

Naneste jablčného octu vatovým tampónom alebo gule. Naneste ju na postihnutú kožu a prilepte ju na svojom mieste. To horí! Takže, naneste trochu vazelíny okolo oblasti zmierniť búrku. Po asi 3 hodiny, odstráňte vatový tampón, dôkladne opláchnite a znovu použiť čerstvý.

Tento postup opakujte tak často, ako budete chcieť. Počas niekoľkých dní až týždňa, bradavice klesnúť od pokožky.

2. Ricínový olej pre tie nepríjemné okamihy:

Ricínový olej vás môže zachrániť pred nepríjemnými genitálnych bradavíc oveľa rovnakým spôsobom ako jablčného octu. Olej má protivírusové a protizápalové vlastnosti sa bude starať o probléme rýchlo.

Páska na vatovým tampónom namočeným s ricínového oleja cez postihnutú oblasť. Nechaj to zostať cez noc, a potom vyperte ho ráno. Odlupovať oblasť jemne hubou.

Postupujte podľa pokynov pravidelne, a onedlho bradavice zmení farbu a odpadávať.

3. Does not cesnak oddelenia preč Bad Mojo?:

Áno, cesnak môžete odísť nielen zlý mojo ale aj genitálne bradavice. Cesnak je veľmi slávny medzi anti-vírusové polície a iste vám z vašej malej opravy.

Make pasta z 2 alebo 3 strúčiky cesnaku a aplikovať ju na bradavice. Obviazať plochu a nechajte ju po dobu 2 hodín. Neskôr, opláchnite teplou vodou. Tento postup opakujte trikrát denne, kým ste sa zbaviť tohto problému.

4. Pour Tea Tree Oil (môže Pain):

Ak sú použité priamo Tea Tree olej môže spôsobiť mierne podráždenie kože. Takže, premiešame s mandľový olej alebo kokosový olej alebo olivový olej. Naneste zmes cez postihnutú oblasť, vyčkajte po dobu 2 hodín a opláchnite. Antiseptické vlastnosti Olej sa bude zaobchádzať s týmito genitálne bradavice postupne.

5. Cibuľa došlo k rovnakému efektu, Copak?:

Cibuľa sú až tam s cesnakom medzi anti-vírusových polície. Môžu pomôcť odstrániť bradavice, zastaviť šírenie a urýchliť proces hojenia.

Posypeme soľou na dve nakrájané cibule a nechať cez noc. Neskôr rozdrviť plátky pomocou lyžice na šťavu. Využiť šťavu, rovnako ako ste použili cesnak.

6. No More Svrbenie, Hello Aloe Vera:

Aloe Vera môže dať na jar späť do nohy s upokojujúci účinok na kožu. Naneste aloe vera gél na postihnutú oblasť s vatovým tampónom. Udržiavať ju v mieste, cez noc a umyte ráno.

Aplikuje raz denne, Aloe Vera znižuje svrbenie a podráždenie spojené s genitálnymi bradavicami so svojimi protizápalovými vlastnosťami. Bude nejaký čas trvať, liečiť (snáď asi mesiac), ale výsledky sú zaistené.

Tie boli odobraté medzi najúčinnejších domáce opravné prostriedky na liečbu genitálne bradavice. Tí, ktorí ich používali do úvahy nápravné opatrenia fail-dôkaz. Majú viac zdieľať? Ešte nechať pod vaše komentáre.

load...