Krása

Najlepšie kusy na zamaskovanie riedkych koreňov

Najlepšie kusy na zamaskovanie riedkych koreňov

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Billa Angst, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Som 27-ročný nedávny absolvent grafický dizajn na pozor na prácu, a ja som naozaj chcel ostrihať vlasy v poslednej dobe. Som 4 '11 "a moje vlasy hnedočierne (viac čierne ako čokoľvek iné), a veľmi zvlnená. Bol som s veľa problémov s tým, čo som mala potrat v minulom roku, a to je príliš veľa práce, aby to zdravé.

load...

Nechápte ma zle, mám rád dĺžku svojich vlasov. Ale nevadilo by mi extrémne zmeny, ako krátke škriatok rez. Avšak zmena je dobrá, len ak je to atraktívne pre moje tvar hlavy, postavu a miery (rád by som vyzerať podráždený a prúd v prednej časti potenciálneho zamestnávateľa).

Moje vlasy sú hrubé na koncoch, ale bol rednutie z koreňov. Je to v suchu a môj skalp vyzerá sucho rovnako, ale nie som si úplne istý, či je to lupiny. Musím sa priznať, že som robiť žehlička vlasy raz za tri týždne, v závislosti na príležitosti, a ja sprchu neustále, s teplou vodou. 

Prišiel som k záveru, že chcem, aby ho vybrať a farbu, ale ja potrebujem vašu radu o tom, čo môže vyzerať dobre na mňa. Čo mám robiť s ňou, a aký druh účesu by som mal skúsiť? Ako som povedal, že som sa za nič, tak dlho, ako je to atraktívne pre svojho krátkeho persona. - Dora

A: Dora, ďakujem vám za vašu žiadosť a za zdieľanie nešťastnú stratu.

Nezdá sa, že je príručka o tom, ako hormóny ovplyvňujú niečí vlasy počas tehotenstva. To môže dostať silnejšie na niektorých miestach v priebehu tehotenstva, a tenšie inokedy. Silnejší je normou v priebehu tehotenstva a pri dojčení sa zastaví, tam je slušné množstvo vypadávanie vlasov. Vyššie straty sa líši od človeka k človeku.

Bohužiaľ, vaše hormóny prejsť rovnakým procesom s potratom, a vaše vlasy nasleduje oblek.

To je, keď ženy vyskúšať nový štýl sa vysporiadať s tým, čo nové vlasy má ponúknuť.

load...

Tu je moja prvá, nie tak drastické, ale rozhodne lichotivé štýl, s použitím ofinu maskovať tenké vlasy na vlasové:

Okrajovou je obvyklé fix, najmä keď chcete zachovať určitú dĺžku.

Viem, že chcete krátky, extrémne strih pre vaše veľká zmena. To je skvelý tvar a profil pre vás, s dlhšou strapce a šije, ktoré si môžete štýl mnohých rôznymi spôsobmi:

A tu je ďalšia možnosť pre nie príliš skratkou, ktorá bude všestranný rovnako:

Veľa šťastia na vašej obrovské zmeny.

Billyxoxo

Bill Angst je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ spoločnosti Angst Salónu na 240 Queen Street East v meste Toronto. Volajte 416-360-5942, aby si stretnutie.

load...