Zdravie a wellness

10 úžasných výhod rýchlej 7 dennej vody

10 úžasných výhod rýchlej 7 dennej vody

Hľadáte najrýchlejší spôsob, ako schudnúť na tejto planéte? Sú zlé stravovacie návyky upchatiu svoje telo? Potom sa voda pôst diéta má odpovede na vaše problémy.

Zaujíma vás, čo je to hovoríme? Pokračovať v čítaní sa dozvedieť viac!

Voda Pôst:

Mnohí sa snažili rôzne diéty, aby zdravé zmeny ich tiel. Ide o jeden krok vpred, vo vode rýchlo je nielen diéta, ale úplný rýchlo. Ide o pitnú vodu len počas trvania rýchle a absolútne nič iného. Jeden by mohol diviť, či to je podobný hlad. Zaujímavé je, že voda pôst bol obhajoval ako jeden z najlepších spôsobov, ako pre detoxikáciu a terapeutické zmeny.

load...

Ayurveda a Prírodného tiež podporí tento druh rýchlo pre svoje mnohé výhody. Dokonca aj lekári radu svojich pacientov ísť na poldenný vode rýchlo pred operáciou, aby sa predišlo komplikáciám. Tak sa pozrime, čo to znamená.

Zero Kalórie Diéta:

Pôst je intenzívna a vyčerpávajúci vzhľadom k citovej výzvy zúčastnených. Napriek tomu, že sa podarí opraviť drobné narušenia v tele, pretože pomáha čistiť systém. Keď človek trvá len vodu, on alebo ona je náročný, nula 'kalórií. V tele naložené s mnohými toxínmi, vnútorné i vonkajšie, tkanivá sa snaží eliminovať odpadmi. Naše stravovacie návyky ďalej pridať nadmerné kalórií, čím sa spomaľuje metabolizmus. Bolo zistené, brať prakticky žiadne kalórie pre 2 až 7 dní oživiť naše tkaniva a systémové funkcie (1).

Výhody 7 Deň vody pôstu:

  1. Mať žiadne kalórie spaľuje približne 1 kilá tuku za deň, čo je najrýchlejší spôsob chudnutia.
  2. Zvyšuje citlivosť na inzulín, ako je menšia kolísanie hladiny cukru v krvi.
  3. Zlepšuje opravu tela, obnovu a uzdravenie zo zníženej zápalu.
  4. Znižuje stres, znižuje krvný tlak a omladzuje telo.
  5. Zvyšuje odolnosť vďaka lepšej odolnosti buniek.
  6. Umožňuje redukciu proliferácie nádorových buniek.
  7. Spomaľuje starnutie a úbytku kognitívnych funkcií.
  8. Znižuje riziko srdcových ochorení (2).
  9. Rieši problémy s trávením, ako gastritídy, dráždivého čreva, zápcha, hnačka, plyn, dyspepsia a strata chuti do jedla.
  10. Voda pôst je tiež príležitosťou pre emocionálne a duchovné introspekciu. Ľudia zisťujú, že majú lepšiu kontrolu nad svojimi myšlienkami a diéty, potom, čo sa robí s týmto rýchlo.

Kto Fast:

Voda pôst sa odporúča pre tých, kto zvládne niekoľkodňový intenzívny kalorickú deprivácie. Jedinci, ktorí si vzali 2-dňový pôst skôr by to jednoduchšie, aby sa 4-dňový alebo 7-dňový rýchlo. Z tohto dôvodu, začiatočníci môžu začať s 2-dňový vody pôstu sa. Pacienti so zdravotnými otázkami vyžadujú lekársku konzultáciu pred začatím tohto plánu.

load...

Obézni ľudia sa snažia schudnúť môže mať rýchle a sledovať okamžité výsledky. Aj keď treba poznamenať, že stratené libier môže vrátiť, akonáhle kalórií sa vráti do svojho jedálnička. Podváhou ľudia mohli nájsť rýchlo príliš vyčerpávajúci, a môže mať väčší únavy v porovnaní s ostatnými. Niekto by mohol čeliť komplikáciám počas pôstu, a je potrebné ju okamžite zastaviť.

Ako rýchlo:

Rýchla voda môže vyzerať trvá len 2 až 7 dní. Ale to nie je tak jednoduché, ako to. To si vyžaduje oddanosť za 7 až 14 dní na skutočnom konaní.

1. Plánovanie:

Treba si pripraviť sami ešte pred začatím pôstu vody. Nastavte svoju myseľ prijať rad telesných reakcií na ktoré narazíte počas pôstu. Prekonať všetky obavy, ako ľudské telo dokáže pohodlne tolerovať 7-dňový vody rýchlo.

2. Pred Fast:

Pre začiatočníkov, to by mohlo byť jednoduchšie trénovať s diétami, ktoré sú dobré alternatívy k vode a džúsu. Niektoré jesť hnedú ryžu alebo iné výživné jedlá pre tento účel.

3. Voda Fast:

Zatiaľ čo na vode rýchlo, majú iba destilovanú alebo minerálna voda. To by malo prispieť nič než voda ku strave. Konzumovať 2 až 3 litre vody denne alebo minimálne 10 okuliarov.

4. Chudnutie:

Po prvé, telo začne strácať hmotnosť vody, ktorá sa vracia, a potom preniká do tukových zásob, ako spáliť kalórie. Postupne sa zásoby glykogénu a svalové bunky sú tiež použité pre energiu.

5. Telo reakcie:

Ženy trvať 2 dni a muži trvať 3 dni, aby sa prispôsobili voda rýchlo. Toužení jedla a náhle záchvaty hladu sú pozorované v tomto okamihu. Tieto intenzívne bodavá bolesť z hladu, spolu so závratmi, slabosť a nevoľnosť, znížiť po prvých 2 dňoch. Jeden musí sústrediť a prekonať reakcia s duševné sily. Akonáhle sa to stane, telo začne cítiť energický, zatiaľ čo hlad dostane znížená.

6. Rest:

Uistite sa, že ste plánoval pôst, keď nie sú k dispozícii žiadne nároky na váš čas. Získať dostatok odpočinku kompenzovať nízkej energetickej úrovni. Aby vaše telo detoxikovať a liečiť sám. Prečítajte si a baviť sa bez zjavnej fyzickej aktivity.

7. Break Fast:

Prerušiť pôst, vaše telo potrebuje upraviť rovnakým spôsobom, že nastaví na pôst. Vzhľadom k tomu, viete, že vaše telo to najlepšie, nájsť čas, kedy začína skutočný hlad. To je chvíľa, kedy existuje skutočná výzva pre výživu, a to je, keď dáte si malý darček. To by mohlo zahŕňať ľahko stráviteľné položky ako melón na prvý deň. Polievku na druhý deň, ovocné džúsy s varenou zeleninou na tretí deň a jedlo na štvrtý deň. Dbajte na to, aby cez-dopriať.

8. Po Fast:

Vaše telo má určité účinky aj potom, čo rýchlo. Našťastie, pretože je potrebné nám dáva pocit pohody. To ukazuje vo svojej koži a oči. Okrem toho, čo je proces, ako je táto vám bráni robiť zlé voľby potravín príliš.

Voda je nápoj života. To môže omladiť svoj život taky. Len uistite sa, že na 7 dní vo vode rýchly právo a využívať jeho výhody. Je dôležité, aby sa zle informovaní o tom, ako chudnutie výhody vody rýchlu prácu. Váhový úbytok je bezpochyby najrýchlejší. Ale na druhú stranu, je to práve z tohto dôvodu, že nájde cestu späť, akonáhle začnete tmely na vysoko kalorické potraviny.

Teraz, keď viete, ako to urobiť na 7 dní vo vode rýchlo, čo ešte čakáte? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v sekcii Komentáre nižšie.

load...