Krása

Prečo sa celebrity pokúšajú vyzerať, akoby patrili do zámku?

Prečo sa celebrity pokúšajú vyzerať, akoby patrili do zámku?

Keby som mohol inscenovať kozmetické zásahy, ktoré by bolo nádherné, nádherné vec (môžete si predstaviť, ako zábavné, že by bolo?) - slečna Christina "Práve som požiadal o rozvod" Aguilera by bol môj prvý "projekt".

load...

Zmieňujem sa o rozvod vec, pretože rozpady robiť bláznivé veci na naše kozmetické rutiny, ako som si istý, že ste si dobre vedomý. Hej, aspoň, že má dobrú výhovorku. (Povedala sa tak pred ťahaním Queeny? Ja si nemyslím, že jo?) Mimochodom, podľa toho, ako ste členiť to, vlasy a make-up sú úplnou katastrofou a chcem sa s ňou útočiť detské obrúsky, nožnice a A box vlasov okamžite farbivo.

Bohužiaľ, Christina nie je jedinou celebritou, ktorý sa stal obeťou Playboy Mansion poňatie krásy. (Viete: make-up aplikovaný hladidlom; platinové blond vlasy rozšírenie, atď)

To bolo Paris Hilton schtick leta.

Problém je v tom, že sa nezmenila vyzerala veľa (okrem pridať implantáty prsníka) od roku 2004, teda v roku, kedy bimbo vzhľad bol pravdepodobne v jeho rozkvetu.

V týchto dňoch, prsiami-a širokú verejnosť starostlivosť oveľa menej o Paríži, než bývali, a musím sa pýtať, ak nie rozvíjajúce sa jej vzhľad má čo do činenia s ním. Paris, sme vás nechal na začiatku 00s s ostatnými trápne trendy, ako je nízkopodlažných džínsy s tanga bielizeň vykukoval.

Môj posledný prípadová štúdia (hoci tam sú hromady viac) je Lindsay Lohan.

Tenhle mi robí najsmutnejšie zo všetkých, pretože si myslím, Lindsay, aj keď len ona dobyť svoje démonmi, má onoho neuchopiteľného "to" kvalitu, že väčšina herečiek si prial, aby mal. Je to naozaj škoda, že vymenila svoje červené vlasy na blond (dúfajme, že Emma Stone má väčšie šťastie), dostal waaay i do solárií a pery injekciu. A samozrejme všetci vieme, že drogy a alkohol urobiť naozaj zlé veci na koži.

load...

Teraz, len premýšľať o týchto troch dám, môžete si všimnúť motívu tu.

Zdá sa, že existuje nepriama úmera medzi farbou vlasov a úspech svojej kariéry.

Rovnako ako v: čím viac sa vaša kariéra nádrží, ľahší a viac platiny tieto celebrity sú v pokušení to farbivo. Pravdepodobne poznáte niekoho, v reálnom živote, kto robí to taky, že jo? Úplne som dostať chorobu blonderexia, ale robí to je ako dávať veľký veľký nápis na čelo hovorí "Myslím, že najlepšie roky môjho života sú za mnou."

Druhá vec, ktorá ma perplexes je, že títo ľudia majú štylisti a vizážisti a kaderníci, ktorí im umožňujú chodiť von z dverí týmto spôsobom.

Myslím, že len návrat k názvu tohto príspevku, ešte nikdy krása bolo menej o tom, čo tieto Peeps robia.

Namiesto toho, je to o:

SKIN-REAL, orosený, žiarivý, prirodzenou farbou pokožky.

Natalie Portman (ktorý, ako som hovoril, na druhý deň, málokedy robí niečo zle, pokiaľ ide o krásu) je dokonalým príkladom toho, čo pleť mala vyzerať. Nie je vosková socha vyzerať, že títo padlí celebrity sú tak pripojené k. (A myslím Carrie Underwood je hraničná páchateľa tu, a to napriek jej novej vystúpenie s Olay.) Nie, práve teraz, a v dohľadnej budúcnosti, je to o sebe veľmi strmé základy s trochou lesku a orosenost, a nechal si svoju prírodnej textúry kože presvitať. Chcete iba silné pokrytie na škvrny alebo zafarbenie, nie po celej tvári.

Rúž, to áno, ale iba * * rúž.

Nie je rúž a ťažké hnedej červenať a vrstvy a vrstvy očný make-up (Christina? Aho). Kate Bosworth -The veľký nositeľ očné tiene -je tiež veľký nositeľa rúžu. To, národy, sotva akýkoľvek iný make-up, je to, ako sa to robí. A áno, to isté platí aj pre dôrazom na očné tiene n'řasy. Ak to urobíte, budete zrejme chcieť ísť viac nahý na pery (pozri: Natalie Portman, vyššie).

A srsť musí byť predovšetkým, bohatý a lesklé a pravdepodobne viac na hnedom strany ako blondína.

Toto je možno najviac významný pohyb všetko od raných, 00s odfarbené blond vec. Myslím, že v prípade, Denise Richards práve preč brunetka, vieš zmena je pešo. (Vynechal som ju vo svojej radikálnu zmenu farby vlasov pridať druhý deň, ale myslím, schvaľovať to, pretože je to stále veľmi teplý, a nie, že v pohode, matne hnedej, že Cameron Diaz mával).

V každom prípade rozšírenia sú OUT (ak sú veľmi, veľmi dobrá práca vo farbe, tvaru a dĺžky). Ombre (miesto viditeľné, vysoko kontrastný zvýraznenie) je zrejme IN. A farbu, jedným slovom, je hnedšie a bohatší. A myslím bohatší ako v teple a tiež ako vo vlasoch mala vyzerať drahé.

So.

Čo si myslíte o kozmetických prestúpenie Xtina, Paríži a LiLo? Bad, že jo? Už ste niekedy zašiel príliš ďaleko s make-up alebo blonding vlasy-alebo viete niekoho, kto robí? Ste rád, že make-up stále prirodzenejšie a vlasy čím ďalej hnedé?

load...