Krása

Doktorka Roebuckova čistá môže byť mojím životným hydratačným činidlom

Doktorka Roebuckova čistá môže byť mojím životným hydratačným činidlom

Hovorili sme o živote Cuts. A Life Colors. Ale vo všetkých rokoch behu tohto webu, nemyslím si, že som nikdy nebol tak smelý vyhlásiť Life krásy produkt.

(Ak ste práve doháňa tým, že "život", mám na mysli, keď niečo je tak dobrý, tak dokonale hodí pre vás, že ste len viem, budete vždy nosiť / používať.) Bill Angst je tvorcom svojho života cut and Tony Chaar môj život Color.

load...

A Dr srnec je -an austrálska značka, ktorá nedávno debutoval v Kanade Mural -je aktuálne hornej uchádzač o svoj život hydratačné.

Hovorí sa tomu "čistý", a to je naozaj to. Bol som bojuje po dlhú dobu nájsť krém, ktorý nie je vyplnený s pochybnými chemikálií, plnív alebo polynenasýtených mastných kyselín (PUFA), ktoré sú vo všetkom. (To je dôvod, prečo som použiť séra toľko!)

Podrobné vysvetlenie PUFA je príspevok na iný deň, ale rýchlo, že zahŕňajú oleje, napríklad slnečnicový, svetlica, Argan a sóje všetky veľmi populárne ingrediencií práve teraz v hydratačný a rovný-up tvár olejov. Keď budete konzumovať tieto nenasýtené oleje vo vašej strave, ktoré prispievajú k predčasnému starnutiu a rýchlo oxidovať sa slnečným žiarením, produkovať voľné radikály. Vzhľadom k tomu, vaše telo môže absorbovať až 20 percent toho, čo si dať na to, vybrať nepridávať aplikovať lokálne, a to buď. Môžu to byť "prirodzený", ale nedomnievam sa im skrášľovací ingrediencie vôbec.

Dlhý príbeh krátky, mám rád to, čo je v Dr Roebuck je produkt, ktorý nie je moc:

  • Vyčistená voda
  • Emulgačný vosk
  • Glycerín
  • Tekutý parafín
  • Benzylalkohol
  • Sorban draselný
  • Benzoát sodný

To je všetko. Žiadne PUFA, žiadne podivné prísady, žiadne parabény (posledné dve zložky sú vlastne potravinárske konzervačné látky). A nemajú používať BPA vo svojich obaloch. Keď sme pri tom, tu je to, čo tie veci, vyzerá takto:

Je to čisto biele a veľmi hustá v pohári, keď sa šíri skvelé, keď dáte ju na tvár. Hustá konzistencia mi vlastne pripomína krémy som mával na ekzémy, aj keď to neobsahuje hydrcortisone, mohli by ste určite použiť na všetky oblasti, ekzémy postihnutých. V skutočnosti je to formulované špeciálne pre "citlivú problematickú pleť", ktorý dostane alergické reakcie od väčšiny ostatných krémov a silných parfumov.

load...

Samozrejme, že by niekto mohol použiť, aj keď nepovažujem vaša pleť citlivá. (Ako som sa už zmienil, som vlastne ošetrenie vašu pleť ako taký odporučiť tak ako tak.) Netoxické krém tvorí prirodzené tienenie na koži, že obaja dopĺňa a tesnenie v vlhkosť, čo z neho robí ideálne riešenie pre suchú pokožku a poveternostným poškodenej kože (# icestorm13, niekto?).

Som v láske s tým, ako sa cíti, čo je veľmi absorbujúci a nie mastný vôbec. V skutočnosti je to takmer zmatňujúci. Dokonca aj keď si ju na v noci a prebudiť sa druhý deň ráno, tam žiadny olej. Žiadny. Nikdy som, že s akýmkoľvek zvlhčovač. Trochu ide dlhú cestu, aj keď odporúčam nanášanie silnejšiu vrstvu, ak vaša pokožka je veľmi suchá / citlivá. To bude váš tvár biely, ale pohltí priebehu niekoľkých minút.

Jedna námietka. Aj keď som nemal žiadne problémy, a nenašli nič on-line o ľuďoch, lámanie z nej, ja neviem, ako comedogenic voskové a parafínové zložky sú v tomto. Áno, sú deriváty minerálnych olejov, ktorý má zlú reputáciu, ale Cosmetics Cop opravuje niektoré diskusie tu. Ak máte akné a majú strach, odporúčam testovanie záplat. (V Mural, máte 30 dní na vyskúšanie výrobku, a ak nie ste spokojní, vrátime ho.) Ak sa tak nestane vám spôsobiť problémy, mám podozrenie, že to bude skvelý krém pre acneic kožu, pretože je to tak upokojujúce a obnovuje bariéru proti vlhkosti.

Hoci Čistý je ich zásluha, Dr Roebuck to tiež robí tonera (Tone), anti-aging hydratačný (tváre), balzam na pery (Lips), peeling (poľský) a telový balzam (Bubs & bitov). Bol som pomocou tonera, než som sa platí čistý, a to naozaj milovať, ako dobre, že má zoznam rovnako krátku zložiek a má byť predovšetkým skvelé pre citlivú a akné náchylné kože.

História spoločnosti je celkom pekné, taky. Rodičia spoluzakladateľov boli lekári v Austrálii v roku 1970, a potom, čo nie sú schopní nájsť bezpečný a účinný produkt starostlivosti o deti a pacientov sa rozhodli vytvoriť vlastné. Pre čistý, ale prispôsobené starú anglickú Dermatologické vzorec s vlastnými klinickej a praktické znalosti, ale to nebolo komerčne dostupné do dcéry Kim Devin a Zoë Kelly začala značka Dr Roebuck v roku 2018. Všetko pokračuje byť vykonané v Austrálii (oba produkty a balenie).

Získať produkty

Nájdete Dr Roebuck je výhradne na Mural v Severnej Amerike. Pre zoznam predajcov v Austrálii nájdete tu.

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali túto hydratačný-alebo čokoľvek iné, od Dr Roebuck to? Ktoré zložky (ak vôbec) ste znepokojení v starostlivosti o pleť? Dostal ďalší hydratačný Recos pre suchú, citlivú pokožku?

load...