Krása

Kiehl má novú čistiacu látku a je to bez mýdla, bez strachu

Kiehl má novú čistiacu látku a je to bez mýdla, bez strachu

Kiehl je nechtík Hlboko čistiaca pena Face Wash

Hovorme o Face Wash. Od chvíle, kedy som čítal o problémy s použitím sulfáty penenie, ktoré menia bariérovú funkciu kože-I've snažil vyhnúť ich uvádzanie na mojej tvári. Počítam, držať môj citlivú pokožku šťastný už dosť zložité, tak prečo dodať, že do môjho zoznamu bitiek? (Body, nie som tak vyberavý o). 

load...

Problém je, že toľko síranovej a mydlo bez čistiace tendenciu, ehm, nie je v skutočnosti očistiť. Dontcha podvodoch neznášam, keď spustenie vatový tampón na tvári po použití nejakej mliečno čistiace a to zdvihne veľa špiny? Nielen to, ale ak ste náhodou mať kožu, ktorá je citlivá a combinationlike me-potom nemusíte ani potrebovať veľa v spôsobe vlhkosti.

Ak uvažujete, ako som si myslel, potom produkt, ktorý by mal byť na vašom radare je nový Kiehl je nechtík Hlboko čistiaca pena Face Wash.

Y'all vedieť Kiehl to nechtík Toner, že jo? Je to celkom kult produkt, ktorý sa datuje do roku 1960, a pomáha rovnováhu normálnu až mastná pleť a to aj napriek tomu, že sťahujúce je úplne bez alkoholu. Nová Face Wash je jej mladšia sestra, a má rovnaký koncept: je to tiež vychádza z nechtíka extraktu, je vhodný aj pre normálne-to-mastnú pleť, a to tiež robí svoju prácu bez odizolovania alebo sušenie vás. 

Tu sú ingrediencie:

Aqua / voda / voda, sodný Cocoyl glycín, Coco-betaín, glycerín, chlorid sodný, akryláty / Stereath-20 metakrylát kopolymér, fenoxyetanol, tetrasodný soľ EDTA, Nepeta cataria olej, Citrus limon Peel oleja / citrónová kôra olej, Anthemis Nobilis kvet olej, Limonén, geraniol, Methylisothiazolinone, citral, Citronellol, Nechtík kvet extrakt, hydroxid sodný, kyselina citrónová.

Textúra je gél a v skutočnosti má mať slušnú peniaci akcie vďaka kokoyl sodný glycinátu a kokosového betaínu (oba odvodené od non-sušenie kokosového oleja). Som rád, že tam je glycerín tu, môj obľúbený ľahký hydratačný zložka a chlorid sodný je jednoducho soľ. Len heads up, tam sú niektoré rastlinné oleje, ďalej nadol v zozname, ktorý by mohol byť dráždi, ak ste super-duper citlivé. Ale ja mám citlivú pokožku a nemali žiadne problémy, to je v kontakte len po dobu kratšiu ako jedna minúta, po tom všetkom.

load...

Čo milujem najviac o tomto čističmi, ako čisté, ale mäkká moja pokožka je potom, to je dôkladný čistí, ale je to jemný očistiť. Ach, a fľaša je obrovský, takže je to vlastne celkom cenovo taky. Dovoľte mi, ak si to vyskúšať vedieť!

Kde kúpiť

Nájsť Kiehl je nechtík Hlboko čistiaci peniace Face Wash na týchto predajcov:

  • Kanada: Hudson Bay, Kiehls.ca, Amazon.ca
  • USA: Nordstrom, Neiman Marcus, Barneys, Bloomingdale, Kiehls.com
  • UK: Selfridges

Vyjadrite svoj názor

Už ste vyskúšali túto čističi ešte? Aký je váš obľúbený neobsahuje mydlo face wash?

load...