Zdravie a wellness

4 úžasné prínosy kyseliny malicovej

4 úžasné prínosy kyseliny malicovej

Bojíte sa o svoje svalu alebo metabolické zdravie? Pri pohľade na prírodná látka, ktorá vám poskytne veľké množstvo zdravotných výhod? Potom ste pravdepodobne by sa malo začať s ohľadom na kyselinu jablčnú. To je super zdravé, je dodávaný s takmer žiadne vedľajšie účinky, a má rad výhod ponúknuť.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej.

Čo je jablčná kyselina?

Kyselina jablčná je prírodná látka, ktorá sa väčšinou nachádzajú pri ovocí a zelenine. Často, kyselina jablčná je spojená s ovocie, ako jablká, a je najlepšie známy pre premenu sacharidov na energiu. To je výhodné pri liečení zdravotných stavov, ako je fibromyalgia a chronický únavový syndróm (1). Nie je to len to, že ak chcete, jasnejšie, jemnejšiu a hladšie pokožku, riešenie vášho problému je určite kyselina jablčná.

load...

Nižšie sú uvedené výhody kyseliny jablčnej:

1. Zvyšuje energiu

Energia je to, čo všetci potrebujeme pre život na našej naplno. Ak sú spustené z energie skôr, než deň skončí, alebo sa cíti letargický často napriek stále dobrý spánok, nie je problém so svojím telom, ale s tým, čo ste jedli. Vaša strava postráda kyselinu jablčnú. Dobrú vec, o kyseliny jablčnej je, že sa výrazne zvyšuje energetickej hladiny. Stáva sa, že je dôležitá súčasť obrubníky cyklu, ktorý sa otáča bielkoviny, tuky a sacharidy na energiu v tele. To tiež zlepšuje produkciu energetických hladín v tele.

2. Najlepšie pre ústnu hygienu

Kyselina jablčná je dobré pre vašu ústnu hygienu rovnako. To zvyšuje produkciu slín a znižuje hladiny toxických baktérií vnútri úst. Často, kyselina jablčná sa pridá do komerčných výrobkov, ústnych vôd a zubných pást.

load...

3. Beautiful Skin

Ďalší skvelý prínos môžete odvodiť z kyseliny jablčnej je krásna a zdravá koža v dlhodobom horizonte. Keď sa aplikuje priamo, odumretej kože, zjemňuje ju a zmierňuje príznaky starnutia (2). To môže tiež odstrániť vrásky. Navyše, to môže tiež podporiť tvorbu kolagénu a dúfajme, odstrániť všetky príznaky akné. Ak vôbec nájsť zdravie vašej pokožky zhoršujúcej sa, ísť na kyselinu jablčnú namiesto iných voľne predajných liekov, ktoré môžu vám nedávajú sľubované výsledky.

4. Znižuje bolesť

Kyselina jablčná je tiež známa pre zníženie bolesti tela. Avšak, jediná vec je, že budete musieť vziať to v pravidelných intervaloch, aby bolo vidieť výsledky v dlhodobom horizonte. 48 hodín je zvyčajne považovaný za dostatočne k zníženiu bolesti tela. Takže v prípade, že trpí vážnym bolesti a bolesti, viete, čo by ste mali mať pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Aké množstvo užívať, aby čo najlepšie výsledky?

Podľa väčšiny štúdií a výskumných pracovníkov, rozsah odporúčaného množstva kyseliny jablčnej siaha až do 1200 až 1800 miligramov denne. To je tiež známe pre liečbu hygienické podmienky, ako je chronický únavový syndróm. Aj napriek tomu, že kyselina jablčná nemá toxicitu, môže to často za následok stolice na niekoľko jednotlivcov. Ak budeme odporučiť, aby ste užívali kyselinu jablčnú na pravidelnom základe by bolo lepšie držať až 280 miligramov denne.

Niektorí odborníci sa tiež, že pri horčík spolu s kyselinou jablčnou listami lepšie výsledky.

To sú niektoré z úžasné výhody kyseliny jablčnej. Pri použití tejto zložky možno zmeniť len svoj život a zdravie k lepšiemu!

Ako sa vám páči post? Vedeli ste o kyselinu jablčnú predtým? Už ste ju použiť pred a skúsený jeho výhody? Dajte nám vedieť, čo si myslíte, že v poznámkach nižšie. Vždy sa rád počul od vás.

load...