Krása

Váš sprievodca každým lakom na nechty skončí tam

Váš sprievodca každým lakom na nechty skončí tam

Skvelá vec, o lak na nechty je to, že je to skoro one-size-fits-all druh obchodu. Je to vždy vo vašej veľkosti a nemusíte príliš starať o vyrovnanie do vašej pleti. 

Tam, kde to bude mätúce, však, je to, že to jednoducho tak sakramentsky veľa z toho z čoho vyberať. Sú nielen tam stovky farieb vonku, ale predstavte si, pridaním v rôznych povrchových úpravách, taky! V posledných rokoch sa na nechty značky naozaj urýchliť ich textúry hru, čo nám dáva možnosti nielen o creme a lesk povrchovej úpravy, ale aj holografické, Dvojfarebná, flakie a ďalšie. 

load...

Ak ste sa niekedy nad tým, čo tieto pojmy znamenajú, netrápte! Vaše nechty Dobrá víla je tu, aby pomohla. Zoberme si tento svoj návod pre každého laku na nechty úpravou vonku:

Creme

Myslite na creme dokončovacích leští ako štandard. To je pravdepodobne to, čo ste zvyknutí na sebe, ako creme leštidla sú vaše štandardné jednofarebná s žiadne kudrlinky pripojených. Krémy sú úplne môj go-to, a hlavne mám rád na sebe plnú farbu potom, čo som mal lesk alebo nail art na nechty na chvíľu. Na snímke hore je dokonale ružové creme, OPI je Kiss Me Som Brazílsky tu preskúmané. 

Kde kúpiť: Drugstore.com

Chrome alebo Metallic

Tento úžasný Deborah Lippmann farba, 12th Street Rag (tu preskúmaná), má chróm / kovový povrch, a je ľahko jeden z mojich obľúbených v tejto kategórii. Aj keď tento typ úpravy môže vyzerať super-pekné na klinec, môže sa aplikovať protivne prerastené. (A čo to má zmysel nosiť úžasné chróm Ak je všetko, čo vidíte, je ťahy štetcom?) Takže byť extra opatrní pri používaní Chromes alebo metalické. 

Kde kúpiť: Sephora

Lesk

Trblietky úpravy sú zvyčajne suspenduje v čírom základu, ale môže dostať injekčne do takmer každého na nechty, naozaj. Existuje mnoho typov tvarov, trblietky, z šestiúhelníkových do baru trblietania, do bodu nula a guľaté. Ale jedna vec je štandard: Všetci sú obrovskú bolesť v you-know-čo odstrániť. (Skúste Sephora zbierka Okamžitá odlakovače Pre trblietky, tu zhodnotil.) Na snímke hore je oh-tak-celkom Chasing Rainbows podľa OPI, tu hodnotené. 

load...

Kde kúpiť: Drugstore.com

Matte

Matný lesk je bez lesku, ako glazúra je Meloun Cooler vyššie. (Hodnotil tu, takže pekne!) Niektoré leštidla prísť už matný, sušením na non-lesklom prevedení rovno z fľaše, alebo môžete pridať matný zvrchníky ako Essie je Matte o vás získať rovnaký efekt. Kým matné nechty vyzerajú super-chic, zvyčajne zistí, že dostanete menej matné a ďalšie lesklé každý deň opotrebenie, čo je nevýhoda tohto konca.

Kde kúpiť: Nakupujúci Drug Mart

Flakie

Táto Deborah Lippmann odtieň, Ray of Light, je dokonalým príkladom flakie lesku. Vidíš tie multi-farebné škvrny? No, môj priateľovi, je flakie lesk.

Kde kúpiť: Beauty.com

Holografické

Som posadnutá holografické nechty. Je to ako trblietky na nechty, ale na steroidoch, a spôsob, ako ľahšie odstrániť. Vždy som hovoril, že holografické povrchové úpravy mi pripomínajú zadnej samolepiek (som jediný?). Keď tento povrch dopadne slnečné svetlo, ja jednoducho nemôže nabažiť. S tým bolo povedané, že sú notoricky ťažké fotografiu no, v mojom prípade, tak ako tak. Takže budete musieť uspokojiť tohto slávneho obrazu Zoya Blaze vo fľaši (tu preskúmané). Nie je to vyzerať božské? 

Kde kúpiť: Amazon.com

Dvojfarebná

I love me dobrý Dvojfarebná. Ale dobrý Dvojfarebná je ťažké prísť. Takže keď sa niečo tak dobré, ako OPI je Peace & Love & OPI príde, to si kúpiť. (Pozri recenziu tu.) A Dvojfarebná lesk je ten, ktorý ako mávnutím čarovného prútika mení farbu v závislosti na svetle. To sa môže javiť ako zelená, fialová a ružová naraz, rovnako ako tento odtieň. Existuje mnoho variantov, ale väčšina duchromes mávajú trochu ružová, zelená, fialová alebo modrá v nich, ktoré možno vidieť v rôznych uhloch. Spárovanie je nad čiernym podkladom pre ešte väčšie punč.

Kde kúpiť: Drugstore.com

Textúrou

Raz som nenávidel textúrou lesk. Ale teraz, odtiene, ako je tento farby OPI Liquid Sand, Tiffany Case (tu preskúmaná), dostali patriť medzi moje obľúbené. Textúrou nechty vysušuje drsný a zrnitý, a zvyčajne má veľa iskrou v ňom zachytiť svetlo. Podľa mojich skúseností je to úprava schne veľmi rýchly a je ideálny pre každého, kto neznáša musel urobiť ďalší krok vrchného náteru. Ale ak pridáte dobrú vrstvu alebo dva lesk cez ľubovoľnú textúrou na nechty, budete mať nádherný, dva v jednom odtieni. Som rád, že táto úprava môže byť nosená tak, ako je, alebo s vrchným náterom, a vyzerá rovnako nádherné oboma smermi. 

Kde kúpiť: Drugstore.com

Neon

Kým neon nemusí byť technicky jeho vlastná úprava, podľa mojich skúseností, takmer všetky neóny majú inú štruktúru ako bežné Creme leští. Oni klamať, pretože vyzerajú ako bežné krémy vo fľaši, ale zvyčajne suchý k viac matnou povrchovou úpravou. Jeden z mojich všetkých dôb faves má byť glazúra je Exotic Dragon ovocie, na snímke hore a tu preskúmať. 

Kde kúpiť: Nakupujúci Drug Mart

Želé

Najlepším príkladom želé lesku by OPI je Sheer zbierka odtiene, tu preskúmané. Želé leštiace prostriedky sú zvyčajne na transparentné stranu a dať len umyť farby, rovnako ako spôsob, ako môj mani pozerá zhora. Z tohto pohľadu akvarel, Použil som všetky štyri Sheer Odtieň farby na bielom základu, takže želé môže byť celkom zábavné pracovať s! Môžete si tiež vytvoriť niečo ako želé sendvič s týmto typom nechty, čo je v podstate vrstvou želé lesku, vrstva trblietky cez to, a potom ďalšia vrstva želé nechty na vrchole. Môžete to urobiť s viacerými nepriehľadné želé, aj pre iný vzhľad úplne. 

Kde kúpiť: Birchbox

Trblietanie

Pozrite sa, ako je CND Crimson krídla (tu preskúmané) červená s ešte pekný červenými lesk beží cez to? No, to je v podstate lesk lesk. Je to, ako by aplikovať krém základňu s hromadou malých, drobných blyští, aka lesk. 

Kde kúpiť: Amazon.com

Fólie

Fólia na nechty je ten, ktorý je druh na kovové časti, ale vyzerá trochu ako hliníkovou fóliou na nechty. Dáva zmysel? Stačí sa pozrieť na Deborah Lippmann je Xanadu (tu preskúmaná), aby videli, čo mám na mysli. Má že extra-kovový vzhľad k tomu. A poviem vám, to DL najmä je zomrieť. Fólie majú kovovú základňu a sú všeobecne dosť desivý, ale spárované Xanadu cez čierne, aby sa to pop, a robí to vôbec! Všimnite si, ako je to tu nejaké Dvojfarebná tam aj so svojimi meniacich sa farieb a všetko. 

Kde kúpiť: Neiman Marcus

Perla

Perla úprava lesk zvyčajne vyzerá podobne ako OPI je Int'l kriminality Caper, tu preskúmané. A musím priznať, že to nie je môj obľúbený. Pozrite sa, ako je to tu, že perleťový vzhľad to? Je to úplná biely podklad spárovaný s nejakým modro-tónovaný lesk. To bude fungovať najlepšie spárované cez tmavšie lesk, ale napriek tomu nemám rád perličkové skončí. 

Kde kúpiť: Drugstore.com

Semiš

V neposlednom rade sú semišové povrchy. A to len tak sa stane, že je jediná úprava nemám fotku na svoje vlastné nechty! Tento pic Avon Touch Taupe Z roztomilého fľaše. Myslieť na semišovú úpravou ako extra trblietavých poľskej, ale matný. Vyzerajú trochu kovové nad všetkými lesk strieborné posilnil v nich, ale sú naozaj unikátne, pretože sú matné. 

Kde kúpiť: Amazon.com

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Aký je váš obľúbený lak na nechty povrch? Už ste vyskúšali niektorý z týchto odtieňov? Ktorý skončí sa vám absolútne hnusí? 

load...