Krása

PMD bozk: najlepšie zariadenie na pery na plné pery bez injekcií

PMD bozk: najlepšie zariadenie na pery na plné pery bez injekcií

Každý, kto chce veľké pery v týchto dňoch, ale ak ste niečo ako ja, vy nie ste ochotní ísť injekčnej cestou, aby si ich!

Zavolajte mi blázon, ale v čase, keď som písal môj pred a za kolónu, som videl príliš veľa lip výplňové pracovných miest pokazilo. (Pozri Ellie Goulding a Khloe Kardashian, pre začiatok.) Tak často, umelé vylepšenia v tejto oblasti skončí hľadá lumpov, neprirodzene a rušivo. To môže dokonca ovplyvniť vaše výrazy tváre a schopnosť usmievať.

load...

Ale v rovnakej dobe, je ťažké poprieť, že plné pery pridať určitú je ne sais quoi do tváre. Biologicky vzaté, oni sú povedal, aby bol znamením plodnosti. A ako každý, kto má experimentoval s čiaru nad vie, môžu vyvážiť svojej funkcie, a dať viac priestoru k hre s farbou.

Takže nebolo by skvelé, keby tam bol spôsob, ako získať trochu väčší objem pier, sans injekcie, bez "urobil?"

Tam je! Bol som testovaciu jazdu nový peru plumping nástroj, a v tejto recenzii, budem zahŕňať:

 • Čo je obsahom
 • Ako to funguje kypré up pery
 • Ako ju používať, krok za krokom
 • Moja pred a po výsledky!

Čítať ďalej a dozviete sa viac o PMD bozk na pery Plumping systém.

Aký je PMD bozk na pery Plumping System?

Takže, môžete pripomenúť, že PMD je rovnaká spoločnosť, ktorá vyrába osobné Microderm. Som odporučil, aby gadget mnohokrát, pretože si myslím, že je to najlepší at-home systém Microdermabrasion na trhu. 

To je dôvod, prečo som mal veľké nádeje, keď mi poslal Kiss Lip Plumping systém vyskúšať. Úprimne povedané, bol som s pohľadom upretým to ešte pred tým ku kúpe sám! 

Krabica obsahuje:

 • Ret plumping zariadenie ručné
 • Dva výmenné hroty plumping (jedna malá, jedna veľká)
 • Nabíjací kábel USB
 • Ret plumping sérum 
 • load...

A tu je to, čo oni tvrdia, že bude robiť:

 • Zvýšiť vzhľad plnosti a objemu
 • Znížiť výskyt jemných liniek a vrások
 • Obnovu a revitalizáciu prirodzené farby na pery
 • Vytvorte okamžité a dlhodobé výsledky s každodennom používaní

Znie to úžasné, že jo? Majte na pamäti, že hovoria "vzhľad" plnosti, a to, že to vlastne nie je zvýšiť svoju veľkosť pery natrvalo. (Čo je asi dobrá vec.)

Tu je návod, ako to robí, že.

Ako PMD Pobozkaj Lip Plumping systém funguje

Spomeňte si na Kylie Jenner Lip Challenge? Predtým, než pripustila dostať injekciu, fanúšikovia po celom svete pokúsil obnoviť jej vzhľad pomocou sania na štamprle, často s katastrofálnymi následkami, ako sú rezy a ťažké podliatiny.

PMD Bozk je založená na rovnakom mechanizme nasávanie, pričom niektorý z týchto nebezpečenstvo!

Špička zariadení je k dispozícii malý ružový prísavku, ktorú umiestnite na perách. Keď si to moc hore, to jemne pulzuje a saje, ako vákuum, ktoré jemne napučí tkanivá pier a prehlbuje svoju farbu.

V priebehu doby, oni hovoria, že to zvýši kolagén, myslím, že zo zvýšenie prietoku krvi do tejto oblasti, a výsledky budú dlhšou životnosťou. V testoch spoločnosti, 91 percent užívateľov videl zvýšila objem pier po použití prístroja po dobu ôsmich týždňov.

Ako používať PMD bozk na pery Plumping System

Krok 1: Najprv sa uistite, že ste nabitý prístroj po dobu dvoch hodín. Potom ste pripravení začať s čistým, suché pery. V tomto "pred" fotografie, môžete vidieť môj prirodzený, un-rozšírené veľkosti líp a neexistujúce horná pera! 

Krok 2: Použitie rtu plumping sérum. Počkajte 60 sekúnd, aby mohol absorbovať.

Sérum má peknú, nemastnú textúru, a to nebude znieť rovnako ako väčšina rtu plumpers som sa snažil. Ale je to stále veľmi popraskaný pery! Nemyslím si, že je to must-použitie so systémom, takže budem preskakovanie ho budúceho využitia.

Krok 3: Stlačte tlačidlo napájania a pevne umiestniť sací tip na perách, vytvára utesnenie, takže vákuová technika môže fungovať. Prístroj začne pulzovať.

Idete do práce si cestu cez vaše pery do šiestich sekcií: vľavo hore, vpravo a uprostred; a dolný ľavý, pravý a stredný. Ak chcete usilovať o 10 až 20 impulzov v sekcii. To by malo trvať asi päť minút. 

Pre viac plnosti, môžete meniť rýchlosť. K dispozícii sú dve nastavenia: Štandardné je pre "rýchle bacuľatá" a Low ich za "intenzívnejšie, zamerané bacuľatá."

Môžete ho použiť aj na vnútorné tkanivá pier. Snažil som sa, že pre môj horná pera, kde potrebujem väčšie plnosti. 

Nič z toho nie je bolestivé alebo dráždiace, mimochodom! To mi jednoducho pripadá ako jemný odsávanie. Z tohto dôvodu si nemyslím, že je to veľký problém, aby sa viac impulzov, ak chcete. Myslím, že som urobil okolo 30 až 40 po jednotlivých úsekoch. 

Krok 4: Voile, plnšie pery, ktoré nevyzerajú fake! 

Ak chcete naozaj vidieť rozdiel to urobili, musíte sa pozrieť na môj pred a po výstrely bok po boku.

PMD Pobozkaj Pred a po

To nebolo kým som porovnal tieto fotky, ktoré som ocenil, ako dobre PMD bozk prístroj pracoval pre mňa! 

Nie, to nie je dramatická zmena, ako by ukázať na ich pred a po strane (a ja nemám potuchy, ako sa dostali tie výsledky, pokiaľ neboli pulzujúce po naozaj dlhú dobu!). Ale napriek tomu, že som naozaj spokojný s týmto výsledkom. Je to veľmi "vaše pery, ale len lepšie."

Ako môžete vidieť, určite mám najväčší objem na svojom dolnej pere. Môj horná pera bol väčší výzvou, ale dochádza k miernemu zlepšeniu. Chcel by som pracovať v tejto oblasti trochu viac vidieť, či môžem dostať viac bacuľatá v priebehu času.

Tiež som rád, ako toto zariadenie dalo mojim perám krásny, ružové žiaru, ktorá nahradila potrebu rúžu. 

Tieto výsledky trvalo asi jeden a pol až dvoch hodín. Hádam, že čím viac budete používať, tým dlhšia je plnosť bude držať okolo.

Je tu len jedna vec, ktorú som uvažovať o tom, a to je to, či je sací účinok by mohlo zvýšiť riziko vzniku jemné vrásky okolo úst. Koniec koncov, sme často varovali dermatológmi nie ťahať na koži okolo našich očí, alebo dokonca piť z slamy! 

Z tohto dôvodu, nemyslím si, že sa jedná o krásu gadget každý deň by som nutne použiť. Ale myslím, že je to neuveriteľný nástroj, ktorý má vo svojom arzenáli pre zvláštne príležitosti, noci, alebo fotografické sedenie, kde chcete, aby sa trochu viac kozmetický pomoc. 

Ak ste niekto, kto chce zažiť pery vzhľad plnšie bez ihiel, myslím, že budete milovať tento rovnako ako ja!

Kde kúpiť

Nájdete toto zariadenie na:

 • Nordstrom
 • Sephora
 • Ulta
 • Bloomingdale
 • SkinCareRx
 • Dermstore
 • SkinStore
 • Urban Outfitters
 • PMD Beauty

Už ste vyskúšali túto ret bacuľatejšie zariadenia? Čo si myslíte o tejto koncepcie?

load...