Krása

Ako som farbila svoju hnedú vlasovú blondínku doma

Ako som farbila svoju hnedú vlasovú blondínku doma

Od chvíle, keď mi bolo 12 rokov, som chcel byť blondína. Trochu podivné veci pre 12-ročného chlapca, posadnutí, že jo? Ale posadnutí ja!

V lete po roku sedem (to je siedmej triedy v Severnej Amerike), som sa konečne umožnené dostať upozorní-čo ma neskutočne šťastný, aj keď vyzerali celkom hrozné a dostali vystrihnúť v priebehu niekoľkých týždňov. Ide o to, že skúsenosť je to, čo začal svoju cestu s farbou vlasov. Od tej doby už som bol fascinovaný predmet a následne boli asi každý odtieň blond (a hnedej a červenej) si možno predstaviť. Dokonca fialová a diskutabilné lososová!

load...

Moje blonding pokusy nie vždy hladko, však. Pred rokom, po škaredé nehode s niektorými, Beachy 'salónu upozorňuje na deň pred Prom-'zebra'nemá ani zďaleka popísať-I zdržal akéhokoľvek farbenie vlasov vôbec, a držal moje prirodzené polovice čiernovláska. Čo bolo celkom nuda! A tak ku koncu minulého roka som sa rozhodol zaťať zuby a ešte raz uspokojiť svoju blonderexia.

Preto som išiel svetlovlasý doma

Som preč blondínka dvakrát predtým v náročnejších salóne na 60 £ pop (Au), a výsledky boli pekné. Ale nie je dokonalý. V oboch prípadoch som musel zmeniť farbu sám, aby dostal, čo som chcel. (Hovoril som ti, že som posadnutý.)

Byť na rozpočet študenta, začal som sa rozhliadať po najlepšie DIY riešenie. Teraz som zdieľanie s vy-V prípade, že ktokoľvek iný tam je hľadá blondification, bez toho aby ste museli vstúpiť do salónu.

Môj Brunette na Blonde inšpirácie

Než sa dostaneme do toho, ako som to urobil, ukážem ti, čo som sa snaží dosiahnuť. Mal som dve hlavné inšpirácie v mysli mojej blondína. Blake Lively:

A Cody Simpson:

Hľadal som dosiahnuť niečo podobné Codyho stredne blond Quiff a obsahuje niektoré z bohatších, multi-tónové upozorňuje, že Blake Lively preslávené.

Môj Brunette na Blonde záhradu

Môj prvý krok bol výskum možností tam pre at-home farby. Po vyčerpaní Garnier Nutrisse mnohokrát v minulosti, som študoval ich rozsah a po dlhom zvažovaní, kúpil ultra zosvetľujúci odtieň, 10 harmanček (100 Harmanček v Severnej Amerike), ktorý je Extra-Light Natural Blonde:

load...

Tiež som zdvihol odtieň 8.13 Ash béžová Blonde od svojej zbierke Sálavé Blondes, ktorá sa zdá byť teraz prerušené v Severnej Amerike. Podľa Garnier je helpline, budúci najbližší odtieň by L'Oréal Paris Excellence Creme Color v 8BB Medium Beige plavovlásky (v Kanade, je to označené ako C13).

Potom som schmatol Wella pruhovanie Kit pre pridávanie svetiel neskôr. V severnej Amerike, môžete skúsiť Revlon Frost & Žiara, ktorá pracuje na čiapku rovnako:

1. Deň: Z Brunette Dark Blonde

Tu je mid-bruneta som od:

Po prvé, som použil ultra zosvetlenie Garnier odtieň nepozdvihnú stredne hnedé vlasy. Bol som mega-dojem s týmto farbivom; sa podarilo zosvetliť vlasy asi štyri úrovne na mosadzný strednej blondína. Odporúčal by som to každému, kto ako prvý krok pri prechode z brunetka na blond. Uistite sa, že postupujte podľa návodu na obale; možno budete musieť kúpiť dve sady mať dostatok tovaru, ak sú vaše vlasy dlhé.

Rovno po tom, som aplikoval popola béžovej blond farbu neutralizovať mosadzný tóny, ale bol som trochu menej dojem. Hoci to odviedol dobrú prácu na upokojenie farby a robiť to krásny šampanské odtieň, to bol určite tmavšie blond, než to, čo som bol nakoniec po. Avšak, ak hľadáte pre prirodzený vzhľad vy, v rovnakom duchu ako Michelle novú farbu, môžete tu zastaviť.

Ospravedlňte moju #superhappyselfieface:

2. Deň: Od Tmavý blond na kanárikovo žltou (ouha!)

Nasledujúci deň, som použil Wella pruhovanie Kit pridať upozorňuje na môj novo blond vlasy. Umiestnenie bolo skvelé, vďaka viečku, ktorá prichádza s ním, ale bohužiaľ bieliace robil to kanárikovo žltej! Skôr než pripomínajúce Cody Simpson, bola som mŕtva zvonenia pre Tweety Bird. Na ďalší farbivá!

3. Deň: Od kanárikovo žltú až béžová Blonde

Na tretí deň, som šiel rovno na topánkach a kúpil L'Oréal Paris Casting Creme Gloss v 801 Satin Blonde. Presný ekvivalent farba v Kanade je L'Oréal Paris Healthy Look creme Gloss Color v 8.5A Light Ash Blonde, alebo v Spojených štátoch, 8 1/2 Blonde / bielej čokolády.

Potom, čo tento použitý skôr, vedel som, že sa správal ako toner, a našťastie to vyšlo presne béžová blond farbu Dúfal som, že:

Ale počkaj! Je toho viac

Spočiatku zachovaná som túto farbu s fialovým tonerom šampón z Superdrug, ktorý som zmiešané s hlbokým kondicionér. Prihlásil som túto zmes raz týždenne a nechať ju robiť svoju vec po dobu jednej hodiny, niečo ako tónovanie maskách. (V Severnej Amerike, môžete urobiť to isté s použitím niečo ako John Frieda Color Obnoviť Tone Korekcia šampón a kondicionér podľa vlastného výberu.)

O dva mesiace neskôr, ale musel som ostrihať vlasy späť do svojej normálnej štýl-short chrbte a bokoch a už na vrchole, rovnako ako Cody Simpson je. Nešťastné Dôsledkom toho bolo, že moje hnedé korene vliezol dovnútra, skoro úplná tma znovu robiť zadná časť mojich vlasov. Bol som zúfalý, že má všetko nad blondína, takže to vyzeralo čo najprirodzenejšie, takže ešte raz siahol po (farba) fľaše. Mimo túto dobu, potreboval som JEDEN farbivo, ktoré by viac či menej dosiahnuť všetky štyri kroky popísanými vyššie. Nežiada moc, nie?

Najlepšie Blonding Product som kedy použil

Našťastie som našiel to, čo som teraz považujem za vŕtaných brunetka je Holy Grail vlasy farbivo. Videl som krabicu na Garnier Nutrisse Radiant Blondes tieni 10.13 Very Light Ash Beige Blonde, ktorý je rovnaký odtieň vo Veľkej Británii a Kanade. (V USA sa snažia LB3, Ultra Light Beige Blonde).

Okamžite, Gwyneth Paltrow je super-blond odtieň vyskočil na mysli:

Goopy a ja podobne tónovaný, obaja máme modro-sivé oči a zľahka opálenú pokožku s viac ako náznakom začervenanie k nej. Na základe toho som sa rozhodol to skúsiť ( "pretože som impulzívne takého) a ja som naozaj rád, že som urobil!

To bolo pravdepodobne najlepšie blonding výrobok som kedy použil. Za púhych 35 minút, ale zdvihol stredne hnedé až krémovú stredne blond a môj skôr farbené vlasy otočil mäkké platinovej farbe.

Tieto dva odtiene miešať naozaj dobre vytvoriť prirodzene vyzerajúce blondínka, ktorá sa zdá, aby vyhovovali môj tón pleti pekne. Naviac je údržba je super-ľahká odteraz; Len musím opraviť mojej korene tohto farbiva!

Vzhľadom k tomu, použitie tejto farby, som zistil, že nemám potrebu to tón toľko s fialovým šampónom. V skutočnosti som vlastne prednosť to trochu vulgárne. (Sacrilege! Len som zistil, že čím viac som tón, ktorý je nudnejšie to dostane,, til to ma úplne vymýva a proste vyzerá šedej.) Pokiaľ ide o môj stav vlasov, to cítil úplne v poriadku potom, napriek tomu, že je vysoko zdvihnite blondína.

Konečne dosiahol Blonde sny; Garnier je svetlo béžová blond je prekvapujúce, výrobok pre istotu! Alebo aspoň do nabudúce mám nutkanie premeniť svoju farbu vlasov.

Už ste niekedy urobil radikálnu zmenu farby, ako je tento? Chceli ste niekedy pokúsiť ísť blond doma? Aké sú vaše musíte mať výrobky pre blondíny fľaše?

load...