Účes

10 účesov Funky Bob, ktoré vás inšpirujú

10 účesov Funky Bob, ktoré vás inšpirujú

Ak ste niekto medzi tým, "Oh, škriatok je príliš drastické pre mňa" a "rovno bob je príliš nudné!" Neboj sa. Máme perfektné riešenie pre vás, dámy! Z modrých odtieňov, ktoré sa objavujú na Kylie Jenner je zvlnená bob, chlpatý bob, aby Bubon vlasy a štýl kus-y - máme zoznam showstoppin 'funky vzhľad pre každého.

Čítať dopredu, aby si poznámky o tom, ako vytvoriť tieto populárne funky bob účesov.

1. Uhlová Bob S Blunt Bangs:

Model s jej blond, uhlové Bob a tupé rany málom nás siahnuť po nožniciach, keď si všimol jej zákulisia Beautick kaderníčka show v Taliansku. Účes kompletný s dramatickými oči a bezchybné líčenie bolo perfektným doplnkom k jej elegantné šaty. Vamp a funky!

2. Shaggy Bob:

Singer Kimberly Wyatt vystúpil v Londýne predvádzal svoj chladný, chlpatý bob s mäkkými bočnou pozametal rany. Texturised a koketná, to kľúčna pasenie účes je ideálny pre tvare srdca tvár. Naneste kusom zväčšujúcich objem peny pridať hlasitosť a spustiť prsty do vlasov vytvoriť ten chlpatý vzhľad.

load...

3. Retro vlny:

Dita Von Teese skóre veľké štýlu bodov na Blush gule získavanie finančných prostriedkov pre jej retro Hollywood vĺn. Tanečník drží to klasický pomocou curling prútik, aby retro vlny s bočnej časti a vlasy zopnuté za ucho. Z rovnakého objemu a lesku, naneste ľahký volumizing penu pred a lesk sérum po curling vlasy na koncoch.

4. Bočné Parted Bob:

Kimberly Caldwellův absolvoval, bočné-parted vzhľad je ideálny pre tých, ktorí by sa nikdy plachý riskovať, pokiaľ ide o ich účes. Ak chcete znova jej rozstrapatené up, sa platí volumizing penu na vlhké vlasy, kučery pomocou curling Tong, nechajte uschnúť, a voila - mäkké, texturised, vrátených vlny.

5. Modrá Ombre:

Kylie je bob je jedným z najviac nepredvídateľný možností okolo vďaka jeho modrým odtieňom, bočné pozametal rany a trhané vlnách - účes je show-kradnúť! Nezabudnite použiť dobrú ochranu farba výrobku, ako Rusk Deepshine Color Care lock-in liečby udržať farbu vlasov pred vyblednutím.

load...

6. Curly Bob:

Je to veľmi zriedkavé, keď Lady Gaga zasiahne vysoký tón s jej účes (pravidelný), as týmto lešteným kučeravými bob je Bad Romance speváčka iste pribitý. S vrstvami, textúry a nerovné dĺžky, Gaga bob účes je dynamická a funky. Ona modernizuje jej vzhľad tým, že dáva svoje mäkké ofinou zákrutu a párovanie s jasným ružovým pery.

7. Bubon Vlasy:

Skvele na hustou srsťou, speváčky Katy Perry Bubon účes s flitrami prilba je bezchybný a funky. Valcovaného za vlasy k vytvoreniu umelej bob, vzhľad vytvára nevyhnutnú staromódny odvolanie, a to vďaka objemu o koreňoch a po stranách. Mdloby!

8. Fialová Bob S Blunt Bangs:

Milovať, alebo nenávidieť, ale nemôžete tento plne na fialový vlasy na Kelly Osbourne ignorovať. Teaming jej textúrou podpis fialová bob s jemným make-upu a orosený kože, spevák úplne vyzerá funky a elegantné. Vyhlásenie účes!

9. Huba Bob:

Prichádza jeden z najlepších funky bob účesov pre ženy! Na Zeynep Tosun výstave v Istanbule, model robí šplechnutie so svojím nádherným hubovú bob. Ľahko zvládnuť a príjemný na pohľad, podráždený, tučne červená farba pridáva splash elegancie do svojho vzhľadu. Milujeme!

10. Bočné Swept Ombre Bob:

Námahy cool, univerzálne lichotivé a uber-funky - Caroline Damor sa všetko deje v tomto jedinom obrázku! Náš obľúbený pozemku je DJ bočné pozametal, ružovej až oranžovej ombre vlasy je spárovaný s elegantným bob a gaštanové pery na OK! TV Awards Party.

Tu to máte - desať funky bôb účesov, ktoré majú veľký moment. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak máte radi tieto krátke funky bob účesov pre ženy, rovnako ako my!

load...