Účes

7 Moderné vlnité vlasy Styly, ktoré vás inšpirujú

7 Moderné vlnité vlasy Styly, ktoré vás inšpirujú

Pokiaľ sa jedná o neformálne deň, alebo, ak ste v nálade sa pobaviť, tie sub vedome túžia po tom zábavu Flirtujúci a vlnité vyzerajú v poriadku? Teraz je tu skutočnosť, že väčšina žien po celom svete sa rodia s ním. Áno je to pravda. Trávime toľko času rovnanie a curling naše vlasy, ktoré sme zničiť svoj prirodzený zvlnený tvar. Namiesto toho, aby robil to, pokladne niekoľko moderné vlnité účesy, ktoré budú úplne glam svoj štýl kvocient.

Moderné Zvlnený účesy

1. Rameno Dĺžka vrstvy:

To je jeden z najnovších vlnitých účesov pre po ramená účes, ktorý môže vyhovovať aj krátke účesy. Môžete kombinovať vrstvy alebo ho nechať ako to je. Ak sa vám páči bočné strapce, potom môžete určite hodiť v zmiešaním do tejto po ramená reze. To je praktické, sexy, zábavné a flirty všetci rovnaký čas.

2. Moderné Bob:

To je skutočne krátka bob účes s moderný vzhľad. To na nových vlnitých účesov je najpohodlnejšia, kto odniesť v každom ročnom období. Je to viac je ako pranie a nosenie účes, ktorý naozaj nevyžaduje veľa dizajn a údržbu. Moderný bob je považovaný za štýl rušné ženy dnešných čias. Hoci bob začala ako trend pred mnohými mnohými rokmi ako súčasť oslobodenie žien. Ženy tej doby mal tento štýl ako znamenie ich nezávislosti, a tiež znamenať, že viac než len ukázať kusov. Tento trend potvrdzuje hodnoty do súčasnosti označujú ženy moc v modernej spoločnosti.

load...

3. Stredná dĺžka účes:

Ak máte stredne dlhé vlasy, ísť s týmto účesom. Výstrižok zadná časť a pritom ponechať prednú časť vášho rozpustenými vlasmi vyzerá krásne !!! To je štýl modernej ženy, ktoré je viac v kontakte so svojou ženskou stránkou a nebojí sa vyťahovať ho.

4. Strapce:

Ako sa o pridanie bočnej strapce do svojho vlnitými vlasmi stredne? Vyzerá to naozaj nádherné, keď si jednoducho nechať tak, ako sú. Ide o ďalší žiadne problémy sexy štýl chcel, aby vás vyzerať mladšie a starostlivosť zadarmo! Fringe môže byť štylizovaný v mnohých iným spôsobom, ktorý je veľmi jednoduchý, ale výsledky sú tak diametrálne odlišné, že konečný vzhľad môže zdať svety od seba.

5. Predné strapce:

Predné strapce pre stredne vlnité vlasy je ďalší horúci výstrel účes, že by ste mohli rozhodnúť pre.

load...

Dievčatá v týchto dňoch dávajú prednosť dlhé vlasy, a to najmä s poprednými špičkových pusinky. Pozrite sa na týchto štýlov, ktoré môžete chváliť z pravidelne, za stáleho miešania ju s niektorými ďalšími štýlmi pre niektoré strany a príležitostiach. A to je presne to, čo chcel zmenou v okrajovej štýl meniť vzhľad tak moc!

6. Predná Puff:

Česanie a výstrižok predné vlasy späť do malého obláčiku a opustenie zvyšok vlasov open ponúka skvelý vzhľad. Môže tam byť lepší spôsob, ako rýchlo a pritom ľahko predviesť vlny vo vlasoch?

7. Pletené vrstvy:

Tento účes vyzerá úžasne pre zvláštne príležitosti.

Souerc obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...