Účes

10 slávnych medzinárodných osobností s bielymi vlasmi

10 slávnych medzinárodných osobností s bielymi vlasmi

Ste veľký fanúšik Hollywood buzz? Uplynulo zábavné pre vás zostať v spojení s medzinárodnou módnou klebety vždy? Tu vám prinášame 10 najlepších medzinárodných ikon štýlu, ktorí vytvárajú módne vyhlásenie s ich bielymi vlasmi. Sú dokonale dať nový zmysel ísť šedej s vekom.

Po tejto super cool a zúriacej trend a zistiť, čo budete vyzerať ako v módnych nohám týchto štýlových ikon.

Slávnych osobností s bielymi vlasmi

Poďme sa pozrieť na najlepšie medzinárodné VIP s bielymi vlasmi.

1. Jamie Lee Curtis:

Tento americký autor a herečka je jedným z najlepšie hodnotených celebritami, ktorí hľadajú scintilačné v jej biele vlasy vzhľad. Tento 55 rokov starý Hollywood Celeb môže byť právom považovaná za štýl veľvyslanec pre prevedenie biela / sivé vlasy s gráciou.

load...

Narodeniny: 22.listopadu 1958

2. Karl Lagefeld:

Karl Lagerfeld je nemeckého pôvodu módny návrhár a fotograf. Jeho jedinečná chuť módy neustále vytvára obrovský štýl rozruch v médiách každú chvíľu. Tento muž so sídlom v meste lásky Paríž, má inú chuť na štýl aj vo veku 81. On je určite druhá v našom zozname 10 najlepších celebrít s bielymi vlasmi.

Narodeniny: 10.09.1933

3. Emmylou Harris:

Tento americký spevák a 13-krát Grammy víťaz, je dobre známy pre jej sivé vlasy vzhľad. Vyzerá veľmi zmyselný a elegantný aj vo veku 67 rokov dnes. Jej biele vlasy pohľad je exkluzívny k jej unikátne módne chuť k jedlu. Nájde 3. Miesto v našom zozname 10 najlepších bielych vlasov celebrít.

load...

Narodeniny: 02.04.1947

4. Helen Mirren:

Táto drzá britská herečka, či nájde osobitnú zmienku medzi najslávnejšie ženy s bielymi vlasmi. Tento 69 rokov starý veterán štýl diva vyzerá úžasne celkom v jej biele vlasy vzhľad. Určite redefinuje spôsob, akým sa človek cíti o šedivých vlasov pre istotu.

Narodeniny: 26 júl 1945

5. Blythe Danner:

Ak nie je uvedené, by sa domnievate, že americká krása je 71 rokov? Pravdepodobne nie! Starnutie nemohla vziať veľa od svojho vzhľadu, pretože ona transformovala z blonďavé nemluvňa ​​na šedom krásy. Táto úžasná americká herečka mala blond vlasy počas nej 20 rokov; Avšak, jej biele vlasy vzhľad je rovnako lákavé ako jej mladistvý vzhľad.

Narodeniny: 03.02.1943

6. Meryl Streep:

Meryl Streep, americký nestarnúci krásu, ktorá bola schválená biele vlasy pohľad na rolu hrala v, Runway 'časopisu. Ona je určite železná dáma s kamufláž právomoci. Ona líčil jej šedivé vlasy vzhľad takým presvedčením, že ľudia veria, že jej prirodzená farba vlasov je biela.

Narodeniny: 22. Júna 1949

7. George Clooney:

Nie je vekom len číslo tohto super hot amerického herca / režiséra? Tento muž, teraz 53, poráža svojich kolegov a veľa mladých mužských hviezd v priemysle s jeho úžasné sivé vlasy vzhľad. Je to pravdepodobne z nestarnúci muž, ktorý pravdepodobne vyzeral pekný od narodenia.

Dátum narodenia: 6. Mája, z roku 1961

8. Kate Moss:

Kate Moss, mladý, zmyselný britský model, podnietil trend bielych vlasov medzi rovesníkmi tým, že zomrie jej prirodzený vlas urobiť bielym. Jej trend napadnutý pár kolegov-kamaráti z nej z priemyslu, ktorí jednoducho preniesla milosť sivá k dokonalosti. Celebrity nasledovať jej módny vkus patrí Kate Olsen a ružovej.

Narodeniny: 16. Január 1974

9. Jeff Bridges:

Jeff Bridges, skúsený americký herec / hudobník / producent, bola vždy známa pre svoj humor a módny kvocient. Muž sa ešte stojí vysoký v odbore a dokáže prilákať kamery s jeho sivé vlasy vzhľad vo všetkých verejných.

Narodeniny: 04.12.1949

10. Olympia Dukakis:

Tento 83 rokov stará americká herečka stále zostáva vysoko hodnotené Celeb so zjavnou láskou k fotoaparátu. Vyzerá ženská a elegantná aj v bielych vlasov. Jej hladké a lesklé vlasy sú príčinou tiff v módnom priemysle aj teraz.

Narodeniny: 20.júna 1931

Týchto 10 renomovaní módne ikony boli vytvára skvelú novinku pre módnych nadšencov, pretože ich počiatočné vstup do glamour svete.

Kto je váš obľúbený biele vlasy celebrity medzi týmito hviezdami? Existujú aj iné slávne osobnosti s bielymi vlasmi? Nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii komentáre.

load...