Účes

8 slávnostných svadobných účesov, ktoré môžete skúsiť taky

8 slávnostných svadobných účesov, ktoré môžete skúsiť taky

Pre svoj svadobný deň, rovnako ako budete so zameraním na výbavy, šperky a make-up, pamätajte, ak vaše vlasy je tiež vykonané správne, obraz nie je naozaj kompletná! Ale to neznamená, že budete musieť stráviť dni a noci obáv o tom. Trik spočíva v udržaní vlasy jednoduchý a pritom elegantný a povyku zadarmo pre vás nebude mať čas, aby ho opraviť v prípade potreby neskôr. Môžete ísť s klasický vzhľad alebo prijať modernejší a elegantný vzhľad. Je len potrebné, aby sa ubezpečil, že to funguje dobre sa celý outfit! Experiment preč. Pokiaľ ide o účesy na svadbu, nič také mať niečo jedinečnom na svoj deň!

Ale ak nie ste sa na experimentovanie, tu sú niektoré pohľady na naše obľúbené celebrity svadobné vlasy a používajú ako ich výber moderných indických účesov.

Celebrity svadobné účesy

Hot Celeb 1: Kareena Kapoor

Kým Kareena Kapoor pokračoval ťažký na šperky na svadbu, vlasy mala pomerne jednoduchá záležitosť. A to je presne tak, ako to malo byť, pričom všetko ostatné je tak hlasné a veľké. Zatiaľ čo ona vyzerala žiarivý v krásnom ružovom oblečení a kusy šperkov pokrývajúce jej krk, uši a ďalších častí tela, sa rozhodla zachovať vlasy zviazané do úhľadného drdolu. Samozrejme neskôr sa zmenil na tradičné Nawab svadobné šaty a nosil ochrannou známkou maang bodky. To je jeden celebrity svadobné vlasy vyzerajú, že sme všetci obdivovali!

load...

Hot Celeb 2: Aishwarya Rai

Aishwarya Rai svadba na Abhishek Bachchan bol zmesou kultúr, Aishwarya rozhodol ísť tradičné južnej-indická cestu. Zatiaľ čo ona bola oblečená v nádhernej južnej-indická Saree, vlasy mala hlavnou náplňou celej jej vzhľad. Dané do dlhého vrkoča, ktorý zostúpil do pása, to bolo vyzdobil v kvetoch, ktoré majú šperky a ozdoby hrá významnú úlohu v celom vrkoč. Táto osobnosť nevesty účesy choice iste fungovalo dobre.

Hot Celeb 3: Lara Dutta

Pre jej kresťanské svadby, Lara Dutta sa rozhodla nosiť vlasy do drdolu, s vlasmi spredu odtiahol a tvarované do drdolu, ktorý stál na temene hlavy. Malý diadém podobný ornament nosila v žemli bol dokonalý ozdoba na celý vzhľad.

load...

Hot Celeb 4: Kate Middleton

Jedným z najviac hovoril o, a najvyhľadávanejšie svadbu v nedávnej dobe bola svadba princa Williama a Kate Middleton. Celý svet sa zbláznil, že deň! A kate nesklamal! Pre svoj svadobný vzhľad, mala na sebe veľa čipky v šatách a hlavu. Vybrala ísť na elegantný a klasický účes - napoly-up pohľad - kde polovica vlasy stiahnuté dozadu po oboch stranách tváre a zviazané do drdolu. Zvyšné vlasy letel dolu v dlhých vlnitých kaderí.

Hot Celeb 5: Jessica Biel

Na svadbu na medzinárodnej srdce tepat Justin Timberlake, Jessica Biel nasadila strapce na plný módy! Kým jej vlasy bol vykonaný jednoduchý natiahnutým späť drdola, to pomohlo dať dôraz na krásne ružové kvetinové svadobné šaty.

Hot Celeb 6: Kim Kardashian

Nedávna nevesty Kim Kardashian pozrel žiarivý vo svadobných šatách, s vlasy stiahnuté do drdolu a šnúra perál pôsobí ako jediný pokrývky hlavy na rozdiel od závoj.

Hot Celeb 7: Kate Moss

Herečka Kate Moss sa rozhodla ju nechať prirodzene krásne vlasy robiť hovoriť na svadbe. Nechala vlasy voľné, s mierne zvlneným strapatými vzhľad. Jej závoj bol držaný na mieste dvoma kvetinové uzly po stranách, ktoré jej dodávali ženský a romantický vzhľad.

Hot Celeb 8: Hillary Duff

Spevák a herec Hilary Duff vyzerala ohromujúci v tomto účese na jej svadobný deň. Mala na sebe svetlé vlasy vysoko do drdolu, ktorý bol elegantný a šik.

Pamätať žiadnu updo môže byť upravená o niečo ísť s indickou vzhľad! Získajte profesionálne, ktoré vám pomôžu a budete vyzerať skvele!

load...