Účes

8 jednoduchých curlingových hrotov na výrobu kordov

8 jednoduchých curlingových hrotov na výrobu kordov

Priekope vaše pravidelné vzhľad!

Vaše vlasy sú stredom príťažlivosti je splneným snom. Leto je čas sa pobaviť s ním. Ultra-ženský vzhľad alebo vzhľad dievča-nasledujúcej-dvere, alebo dokonca diva vyzerať, krútia bude stačiť! Vlny môžu robiť takmer každý vyzerať ako milión dolárov a kudrlinky môžete okoreniť akýkoľvek štýl.

Ľudia s prírodnými kadere môžete veľa experimentovať s ich vzhľad. Nádherná štruktúra vlasov kudrliniek vyniká. Ľudia s poker rovná, jemná či dokonca spľasnuté vlasy potrebujú trochu inovatívne. Budú vždy hovoria, že niektoré typy vlasov nikdy nebude držať kadere dobre. Budete dokázať im zle. Nasledujúce tipy vám povedať, ako sa robí kadere vydrží dlhšie!

load...

Pár vecí, postarať sa o pre perfektné kudrliniek

Objem:

Pre tých, ktorí rodia s krásnym rovné a husté vlasy, dostať správne množstvo nie je problémom. Na druhú stranu, ľudia s pokutou a spľasnuté vlasy, či je potrebné sa zamerať na objem, než sa dostane kadere. Pozrite sa do trhu vyzdvihnúť ten správny produkt pre pridávanie hlasitosti. Uistite sa, že si vyberiete produkt, ktorý najlepšie vyhovuje pre váš typ vlasov. Tento produkt by nemal vážiť si vlasy dole.

Textúra:

Bez správnej štruktúry, to je nemožné, aby sa krúti trvať dlhšie a zostať mäkký zároveň. Dobrá pena alebo gél určite pomôže s tým.

Tipy: Vytvorte si krútia trvať dlhšie

1. Prispôsobte správny postup pre väčší objem

  • Šampón a stav:

Pamätám si, krútia fungovať len vtedy, keď vaše vlasy sú ľahké a starostlivosť zadarmo. Takže prvý krok je umývanie vlasov. Vyskúšať a používať ľahké šampón a kondicionér, ktorý nebude hmotnostnému si vlasy dole. V opačnom prípade bude vaše kadere sploštenie v len asi hodinu alebo dve. Žiadne množstvo držiace spreja Pomôžu vám tu.

load...
  • Vyfúkať:

Sušenie rana môže naozaj pomôcť pri pridávaní hlasitosti. Avšak, trik, nie je to robí pravidelné spôsobom. Ohnúť tak, aby vaše vlasy visí nadol. Použite ranu sušička s difúzorom ho vyschnúť. Keď ste opäť rovno, všimnete si, výrazný nárast objemu!

2. Získajte Texture Right

Ako už bolo spomenuté, správny produkt je kľúčom k pravej textúry! Takže investovať do dobrého curlingu sprejom alebo penou. Použite ho na mokré alebo suché vlasy, aby si tú správnu textúru pre organizovanie kadere. Musíte tiež vybrať dobrý dokončovacie sprej pre organizovanie kadere dlhšie. Mnoho z nich sú práve pre kučeravé vlasy. Ale pri použití na prírodnom rovné vlasy, ktoré požičiavajú na dodatočnú podporu potrebnú pre styling úsilie trvať dlhšie!

3. Pravidelná starostlivosť o vlasy a prevencia teplu

Poškodené vlasy nikdy nemôže držať krútia alebo vyzerajú skvele. Ak ste si rozštiepené končeky alebo kučeravé vlasy, bude vaša kadere vyzerať neovládateľný. Plus ich môžu byť problémy pri získavaní ich stočiť na prvom mieste. Orezávať.

Po druhé, menšie kučeravý vlasy, tým krajší svoje kadere bude vyzerať. Ver mi, keď môj vlnité vlasy sa rozhodne zblázniť, som nakoniec vyzerá, ako by som mohol byť mierne elektrickým prúdom! Vždy sa stav vašich vlasov rovnako.

Posledný ale nie najmenší; curling vyžaduje tepelné spracovanie vo väčšine prípadov. Uistite sa, že budete mať tepelný ochranný sprej alebo krém. Tepelné poškodenia je jedným z hlavných príčin rozštiepené končeky a kučeravé vlasy.

4. Nastavenie Spray

Ako už názov napovedá, jedná sa používa na nastavenie svoj vzhľad na svojom mieste. POTREBUJEŠ TO. Tento sprej sa zamknúť krúti vo dlhšie. Investovať do dobrého holdingovej spreje a používať ju. Samozrejme pomocou toľko produktov naraz nepáči moc. Ísť von a nájsť nastavenie sprej s tepelnou ochranou. To by odstránilo nutnosť používať dva spreje jeden po druhom. A potom všetko, čo potrebujete urobiť, je ísť dopredu a stočiť!

5. Kulma VS plochej ocele

Curling nástroj použiť tiež hrá rolu. Kulma je to, čo ľudia všeobecne kúpiť, keď majú v úmysle vyskúšať curling vlasy doma. Odporučil som, že používate žehličky miesto. Tu sú za ním dva dôvody.

  1. Kulmy, najmä starších modelov, ktoré sú stále populárne, nie sú keramický á. Tie nechať si vlasy náchylné k poškodeniu teplom na dlhšom používaní. Opäť platí, že v prípade, že kulma je to, čo ste zvyknutí a chcete aj naďalej používať, upgrade na verziu s keramickou ochranou. Tiež skontrolujte, či používate curling tyče alebo kulmy bez svoriek. Dávajú lepšie výsledky pre istotu.
  2. Použitie žehličky so zaoblenými stranami. To je to, čo Prisahám osobne. Kadere držať lepšie a vydrží dlhšie taky. To nie je ľahké a bude trvať nejakú prax pre istotu. Akonáhle ste na to prišiel, budú existovať cesty späť!

6. Pomocou Hot Cullers pre jemné / krívať vlasy

Ak máte jemné alebo ochabnuté vlasy, priekopa curling alebo žehličku. Ísť s horúcimi cullers. Pracujú oveľa lepšie na jemné vlasy, keď chcete, aby kadere trvať. Pridaná výhoda: rôzne možnosti tohto druhu kadere môžete mať. Môžete prepínať medzi krúžkami, voľné vlny alebo malé kudrlinky pomerne ľahko.

Čerešničkou na torte, môžete nastaviť ju dovnútra a jednoducho nechať byť, ako si urobiť svoj make-up!

7. Curl bez tepla

Myslíte si, preskočiť curling rutina len preto, aby nedošlo k poškodeniu tepelného? Skvelá správa pre vás! Nemusíte používať teplo vôbec!

U nevykurovaných kadere použite tričko, ponožky, perá alebo ceruzky. Alebo môžete proste len splietať vaše umyť vlasy a nechajte ju cez noc, nájsť čerstvé voľné vlny! To je ďalší skvelý spôsob, ako o tom, ako krútia vydrží dlhšie!

8. Konečné nastavenie

Akonáhle sa vaše vlasy zvlnené, použite sprej na vlasy naposledy. Tým sa odstráni celý krepovateniu vo svojich kaderí. A vy môžete chváliť svoje kadere po celý deň!

Pokračovať a pridať dotyk pôvabu do vlasov v podobe kudrliniek. Máte nejaké také chytré triky robia krútia vydrží dlhšie a lepšie? Share tým, že opustí svoj komentár nižšie.

load...