Účes

10 roztomilých a jednoduchých účesov pre dievčatá strednej školy

10 roztomilých a jednoduchých účesov pre dievčatá strednej školy

Pripravuje na prvý deň v škole, ale nemôže rozhodnúť na svojom účesu? Nebojte sa, máme to vzťahuje na vás. Či už máte dlhé, alebo krátke vlasy; love buchty, ozdôb alebo copy; sme zdvihol desať roztomilé účesy pre stredné školy dievčenské vyskúšať doma. Takže čítať dopredu a dať im vyskúšať, Děvčata!

Middle School Hairstyles- Top 10:

1. Vlnité Bob:

Nie je žiadnym tajomstvom, Modern Family herečka Sarah Hyland má jeden z najlepších bôby v podnikaní. Na Nickelodeons ikona mladý štýl viedol s modernými tousles a bočné-parted tupý, texturised bob. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, držať dlhé vrstiev a štýl sa ich prstami pomocou silného textúrovacích spreje pre danú strapatými úpravou - perfektné párty, urobí za vás.

2. Pletené vrkôčiky:

Jednoduché, ale ohromujúci. Nízke pletené vrkôčiky môžu nikdy nepodarí urobiť dojem; vytvoriť ako Natalie Clay a túto old-school, robiť svoju Choď na štýl tejto sezóne. Pre en-trend vzhľad, než úplety tri stánky používať ľahký lak na vlasy, aby sa udržala na mieste. Spárovať s broskyňový pery pre hravé dotyk.

load...

3. Topknot:

Milujeme tento elegantný aerodynamický vziať na drdolu z McKaley Miller. Elegantný herečka vyčesané vlasy odborne na temene hlavy, zatiaľ čo navštevuje ročný dospievajúci móda party. Cool-girl spárovaný jej víťazný účes s porcelánovú pleť a lesklé pery. Plain ešte pôsobivé!

4. Straight Half Up účes:

Oh, že sexi hrivu! To čokoládovo hnedá účes otriaslo Savannah lath robí klasickú vyhlásenie s dlhými zámky. Herečka úseky jej tlčie off Pred zametaním je cez jej korunu a kolíky ho na zadnej strane s kolíkom Bobby. Hmla silný lak na vlasy uhladiť flyaways.

5. Bočné Ponytail čelenkou:

Je to oficiálne, dievčatá; vrkoča robí vládnuť nás všetkých. Beatrice Rosen ľahko peas postranné vrkoč je perfektný účes, keď sa vaše vlasy nespolupracuje. Ak chcete znova tento pohľad len hmla sa texturačního sprej a pridajte pop ružové vašich pier pre elegantné, elegantné atmosféra! Nesmieme zabudnúť na kvetinové čelenku na vlnité dlhé kadere. Víťaz.

load...

6. Messy Pletené Cop:

Ak ste si mysleli dlhé zámky sú nudné, stačí pridať chaotický vrkoč na Oomph svoj vzhľad, à la Ariel Winter. Na dosiahnutie tohto cieľa leniví dievčenské účes, urvat si vlasy na stranu, hmla nejaký lak na vlasy a vytiahnuť späť tie sexi kučery do chlpatý vrkoča. Aww-niektoré z nich. Tiež účes nevyžaduje žiadne touch-up. Double Aww-niektoré z nich.

7. Bočné Swept Bun:

Môžeme pripustiť, ako sa nemôžeme nabažiť Chloe Moretz sofistikovaným bočné pozametal buchta? Vyskúšajte si na tento elegantný a upravený drdola, a verte nám, nebudete ľutovať. Stačí použiť lesk sprej na vlasy, bobbles a sponkami, ak budete potrebovať nejakú pomoc.

8. Vysoká Ponytail:

Vysoká, romantický a funky - herečka Kiernan Shipka ukazuje, ako univerzálny vrkoča môže byť. Ak chcete znova Tento elegantný a sofistikovaný účes, urvat si vlasy dozadu do vysokého chvosta, nechať nejaké rozstrapkané flyaways a streknúť s tvarovanou laku na vlasy pre extra držanie a textúry.

9. Bočné Parted Half Updo:

Liana Liberato nám ukazuje, ako k tancu to najlepšie z oboch svetov. Herečka sa vystatuje jej elegantný, ultra-chic pol updo na Teen Vogue Young Hollywood Party a ďalšie páry ju s bočným lúčenie. Palec hore od nás.

10. Vlnité vlasy Bangs:

Urobiť haute prvý dojem pridaním tupé rany do svojho vlnité vlasy. Nielen, že je to skvelý ples účes, budú tupé rany skutočne zvýrazniť vaše tvárové rysy dokonale. Stačí zabaliť zvodné vlasy voľne okolo curling prútiky a streknúť trochu Volumizer gél. Lovely. A tu to máte - Atraktívny zoznam stredných škôl účesov. Nami podeliť o svoj obľúbený účes v sekcii Komentáre nižšie!

load...