Účes

10 účesov Easy and Quick Banana Clip Musíte sa pokúsiť

10 účesov Easy and Quick Banana Clip Musíte sa pokúsiť

Máte dlhé kadere a nechcú, aby im krátke toto leto strihať? Hľadáte nový účes bez stráviť bombu v salóne? No, ak ste kývol svoju hlavu teraz prečítaní tohto príspevku bude dobrý nápad.

Počas sparnom lete, banán vlasy klip vám pomôže zostať čisté a pohodlné! Ale viete, že môže premeniť diva snov pomocou rovnakej staré banán klip vlasy človeka? Dajte nám vedieť, ako používať banánovej klip pre rôzne účesy.

Tento článok vám povie o 10 Banana klip účesy. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

1. Cop:

Jedným z klasických štýlov s banánovou klipu je vytiahnuť späť všetky vlasy a zaistite sponou. Vlasy vyzerá ako cope, ale skôr ako hriva koňa. To dáva väčší objem a zmysel pre klasické chvosta.

load...

2. Francúzska Twist:

Francúzsky Twist je iný účes, ktorý môžete ľahko vyskúšať pomocou banán klipu. Po prvé, vytiahnite vlasy, aby voľné vrkoč a točiť ho v smere hodinových ručičiek. Vytiahnite cop hore takým spôsobom, že sa špička vlasov je smerom nahor. Vedľa zložiť cez chvost do polovice a zatlačte na končeky vlasov. Otočiť zloženom vrkoča v jednej ceste k vytvoreniu tesného zvrat. Zabezpečiť to sa sponkami, teraz posuňte banán pod zdola a zaistite ho na mieste.

3. Classic Updo:

Vytiahnite vlasy dozadu a držte ju na zadnej časti hlavy rukou alebo použitie kolíkov. Posuňte banán klip z dna a zaistite sponu v hornej časti. V tomto účesu, môžete vytiahnuť vlasy, chrbát, a nechajte ju spadnúť prirodzene. Tento klasický banán klip updo vyhovuje stredné až dlhé vlasy, ktorá je zvlnená alebo kučeravá.

4. Moderné Banana Updo:

Jedná sa o moderné updo, kde môžete použiť klip k vytvoreniu hromadu kaderí na temene hlavy. Budete môcť štýl svoje kadere, ako je Rihanna štýlu fauxhawk.

load...
  1. Otvorte klip široký a zbierať vlasy pevne na vrchole.
  2. Hrebe aby zaistili, že vaše vlasy je čistý. Držať vlasy na jednom mieste s jednou rukou a pilot krúti na vrchole. S druhou stranu, umiestnite klip.
  3. Zlom klipu by mal byť na vrchole lebky. Uistite sa, že klip neupozorňuje.
  4. Teraz usporiadať krútia okolo klipu a zakryte ho. Môžete tiež použiť sponkami na zabezpečenie krúti na mieste.

5. Banana vrkoč:

Zviazať voľné francúzskej vrkoč bol z vrcholku lebky do zátylku. Zanechať chvost vrkoč voľné. Teraz vložte klip z baní takým spôsobom, že koniec vrkoča prevrhne kĺbu a vyčnieva z klipu. Zatvorte banán klip, po zdvihnutí vrkoč málo. Uvoľnite vlasom na vrchole trochu, aby zabezpečili, že klip nie je viditeľná.

6. Banana klip Bun:

Použite malý banán klip zhromaždiť vlasy do copu. Teraz skôr než valcovanie vlasy okolo do drdolu, ventilátor vlasy cez banánové klip v usporiadaní 360 stupňov. Potom sa vrátiť časti vlasov smerom od stredu copu a zastrčiť ju v blízkosti základne klipe pomocou sponkami, aby vytvorila šišku ako buchta.

7. Bočné Cop:

So všetkými vlasy v úhľadnej banda na jedno rameno, postranné vrkoč vyzerá šik. Vytiahnuť všetky vlasy na jednu stranu. Hrebeň to tak, že to vyzerá čistý a použite banánovú klip k zaisteniu vlasy pevne. Použite efektné sponu pre tento štýl. Nástavec dodá štýl a lesk účes.

8. Shoshanna Bun:

Otočiť vlasy pod ju z vlasovej pomocou banánovej klipu. Teraz sa zvyšok vlasov, krútenie to, roll to okolo banánové klipu v drdolu, a zaistite ju kolíkom Bobbym.

9. Pletené Bun:

Vytiahnuť všetky vlasy dozadu a použite banánovú klip na zabezpečenie vlasy na temene hlavy. Môžete použiť hrebeň dať vaše vlasy elegantný vzhľad. Teraz oddeľte vlasy do rôznych sekcií a vrkoč ho. Točiť niekoľko vrkôčiky okolo klipu v drdolu, ako je formácia a zabezpečiť koncov sa sponkami.

10. Pletené Cop:

Pokiaľ máte husté vlasy, potom je to perfektný účes pre vás. Oddeľte vlasy do rôznych sekcií a vrkoč je. Budete mať niekoľko vrkôčiky. Použite banán klip pod všetky pletené sekcie. Môžete použiť farebné gumičky na konci každého vrkoča, pridať ďalšie štýl a farbu na vlasy.

Banana klip je užitočným doplnkom vlasy, zviazať vlasy. Na rozdiel od gumičkou alebo gumičku, nebudete strácať vlasy zakaždým, keď ju otvoríte. To je populárny vlasov príslušenstvo v lete udržať vlasy hore a preč z tváre a krku. To vám pomôže zachovať chladnú hlavu aj vo spaľujúcim žiaru.

Teraz už viete, zaujímavé banán klip účesy, ktoré môžete vykonať pomocou jednoduchého vlasy príslušenstvo. Prečo čakať? Ísť dopredu a do vášho štýlu kvocient! A dajte nám vedieť, ktoré účes je váš obľúbený.

load...