Účes

10 rôznych účesov pre stredne dlhé vlasy

10 rôznych účesov pre stredne dlhé vlasy

Ak uvažujete o všeobjímajúci stredne vlasy, to, rozhodnúť sa pre účes on-trend, ako je týchto štýlových-listers sme uvedené nižšie. Od super-priamom elegantný bob, pol updo, na low-údržba chaotický žemľu a zubaté bôb, tu sme vybrali desať najlepších stredne dlhé vlasy trendy pre vás k tancu tejto sezóne.

Prečítajte si dopredu zistiť viac...

1. Elegantný Bob:

Pokiaľ ide o jej účes, model Natalia Vodianova je niekto, kto nikdy nebude zdráhať riskovať. Hojdacie elegantným bezproblémovú bob je účes pracuje dobre s formálne odev, ako to robí s bežné nosenie. Supernova orosený kože a minimálne oči sú perfektné combo pre jej červenom obleku - ho máme radi.

load...

2. Jagged Bob:

Scarlett Johansson - okrem toho, že naše dievča crush - je naše nové vlasy pin-up. Je tu vidieť hojdacie zubatý bôb, Avenger herečka vyzerá úplne ohromujúca. Jej stredný deliaci umožňuje jej blonďavé kučery formovať jej tvár, zdôrazňujúce jej zelené oči. Ak máte diamant tvár ako Scarlet je, aby sa vaše bob trochu dlhšia, rovnako ako nad svojimi kľúčnej kosti, zabrániť tomu, aby vaša tvár vyzerať ešte dlhšie.

3. Half Updo:

Hojdacie sexy vziať na stredne dlhé vlasy, Kate Mera tousles ju vrstvené nakrájame na pol updo. Herečka dala účesu off strane upichovanie, veľkú textúru, roztomilý cope na zadnej strane, a jemný švihnutím v dolnej časti hlavy. A nie je absolútne nič, čo by sme nemilujú o tom.

 4. Chaotický Fishtail:

S prírodnými tóny, lesklé zámky a chaotický rybieho chvosta vrkôčiky, ktorý by mohol vyhrať vojnu - Erin Richards účes je ideálny pre hudobné festivaly, svadby a večierky. Waleská herečky karamel blond odtieň z nás robí chcú vymeniť svoje farba vlasov hneď. Na našej ceste zvládnuť naše slamených zručnosti.

load...

5. Copy a Bangs:

Herečka Amy Okuda ukazuje, ako je univerzálny s vrkôčiky, mäkké rany a strednou dĺžkou bob v jednom účesu. Nie, nie sme si sťažovať! Perfektné večer von štýlu pre stredné haired dievčatá sú vrkôčiky a sexy zámky sú plné lesklé textúry. Klaniame ofinou, ktorý zvýrazňuje jej tvárové črty a jej tenké vrkôčiky na korunu - ďalší trend, ktorý cíti veľmi 2017.

6. Pletené Bun:

Jasne uvedené, elegantný nízky buchta vyzerá skvele na herečka Vanessa Hudgens. S pridaním jednoduchého opletenie prepletené v žemli je updo je skoro dokonalý. Ak chcete hrať napodobňovateľ s týmto pleteným buchtu, splietať si vlasy a obaliť to okolo ako normálny buchtu. Hotový výrobok? Funky napriek tomu trendy koláč s veľkým množstvom detailov.

7. Zniesol Side Braid:

Nie je to hlava vlasov naozaj niečo? Myslíme si, že áno, taky. Christine Teigen je tieň vlnitej bob sa zniesol na strane opletenie je jedným z najlepších účesy, ktoré sme videli. Elegantný a naplnený podráždenosťou - horúca strana-pozametal rany dať Christine Bob nejaký výrazný impulz. Budeme užívať tento jeden pre naše kaderníkov. Pronto!

8. Vysoká Pony:

Vysoká vzadu, Bouffant vpredu, herečka Kate Beckinsale je vysoko vrkoč urobila retro obrat. Ak chcete znova tento štýl bed hlavou, platí trochu objem sérum, tupírovať vlasy z hornej časti a vytiahnite si vlasy až do nesplnená copu. Majte na pamäti, že čím viac flyaways, tým lepšie!

9. Vlnité Bočné Bun:

Herečka Amy Adams smerovaná dáma elegantný s voľným, sofistikované drdolu na výročnej Zlatý glóbus. Zvlnená strana pečivo bolo perfektným doplnkom k Amy žiariaca pleť, hojdajúcu sa náušnice a ramienok morská panna v štýle Marchesa šaty. Najvyššia známky!

10. Messy High Bun:

Herečka Marion Cotillard zúčastnili filmového festivalu v Cannes s víťaznú vysokého drdolu na mieste. Chaotický updo je jednoduchšie, než si myslíte - stačí zbierať vaše vlasy do drdolu neporiadok na vrchole vašej hlavy a prikryje ju elastickú.

Tak, dostať svoje produkty pre starostlivosť o vlasy, špendlíky a pružná - budete cítiť nesmierne elegantné. Dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...