Účes

6 trendových Bangs pre dlhé vlasy, ktoré si môžete vyskúšať dnes

6 trendových Bangs pre dlhé vlasy, ktoré si môžete vyskúšať dnes

Držíme ti, že dlhé vlasy doesnot nutne znamenať nudný, ale jednoducho zvyknutý počúvať nás! Preto sme sa rozhodli ísť ďalej a ukázať vám, ako mať dlhé vlasy nemusí držať späť od cesty k modernejším a nádherné vzhľad! Bangs účesy pre dlhé vlasy, je to, čo tento článok je všetko okolo. Tu sú niektoré z najnovších dlhé účesy s ofinou!

Dlhé Bangs Účesy

Tvar 1:

Čo je rozdiel medzi "hranatý" a "sexy"? No možno chceš pýtať sami seba tento rozdiel, ak máte niekoho, na sebe tenké rozstrapkané jedna dĺžka rany na bokoch. Tie, aby vaša tvár vyzerať zastarané a "hranatý", a že rozhodne nie je v móde. Teraz za sebou nechávajú boxy a umožňuje posun smerom k viac "sexy" vy. Hrubé bočné pozametal rany sú v týchto dňoch, a najlepším príkladom bude Reese Witherspoon je účes, ako môžete vidieť vyššie! Jeden z našich najobľúbenejších dlhé účesy s ofinou!

Umožňuje hovoriť o tomto účesu. Najprv je nutné, aby vás požiadať, kaderník, aby vám nejaké úžasné kroky a silný bočný pozametal tresku.

Teraz, ako dosiahnuť pravidelné udržiavanou vzhľad na to? No za prvé uterák vyschnúť svoje rany a vykonajte smerom dole rána sušenie a pádlo kefovanie. Potom, čo sú suché (zabudnite na zvyšok vlasov teraz, len sa sústrediť na rany) kefu dovnútra a udržať sušenie fúkacie a zmiesť ho po stranách. Pre zvyšok vlasov, môžete buď dať niektoré prírodné vlny veľmi voľné krúti tak, že spadne do vĺn po 2 - 5 minút. Nepoužívajte drží spray.That je to, že ste pripravení na rock dievča!

load...

Tvar 2:

Ak vaše vlasy hladké a rovné alebo je zvlnená, ale chcú elegantný vzhľad, či už môže byť prípad, môžete vyskúšať tento krátky pomliaždený dlhé vlasy účes. Ak vaše vlasy nie sú hladké a rovné potom môžete urobiť rovno žehliť, alebo môžete použiť pádlo kefu a zopakoval česanie techniku ​​spolu s sušenie fúkaním na prechodnú elegantnom priamym pohľadom po umytí, ktorá má trvať až do ďalšieho umývania. Je to určite prima! Účesy ofina dlhé vlasy a všetko!

Tvar 3:

Práve toto je určite OMG materiál! Je to tak? Sexy s týmito dymové oči a lesklé nahé pery. Ak máte (nemusí byť blond vlasy) tie lesklé pruhy zlaté alebo bronzové a pritom chcel vytiahnuť tento účes po tom, čo ešte čakáte? Ale áno, tahle má rany, ktoré sú ponechané v normálnym spôsobom, bočné pozametal ale zároveň, má elegantný vzhľad, ktorý musíte krútiť z necelej polovice časti. Potom sa BIG curling barel a dostať sa do práce a rock party!

Štýl 4:

To je ďalší WOW vyzerať. Ale to bude vyžadovať dotyk jednotlivých profesionálov s istotou a ja naozaj si nemyslím, že to bude dobré pre veterné príležitosti či výlet. Vtipy od seba, ak chcete dosiahnuť aspoň trochu podobný vzhľad doma (ste vlastne robiť nejaké perie tu), tiež je potrebné zálohovať zamiesť vašej strane rany a štetce opačnú stranu, aby sa im zamiesť nahor. Urobiť to isté s krokmi vlasov, to všetko musí byť hore prehnala. Použiť nejaký silný držať sprej držať tento pohľad prinajmenšom pre niekedy.

load...

Typ 5:

Ten môže byť dobré pre každú príležitosť priateľský a tiež pre družičku strany, ak máte dobré dlhé vlasy a ako kadere, rovnako ako rany, potom je to pre vás. Je to jednoduché, krátke rany (kartáčovaný dovnútra) a po celej dĺžke strednej voľné krútia s kulmou a skončiť s niektorými žiarivý lesklý holding sprej!

Štýl 6:

Jedná sa o veľmi pekný štýl stranou, ktorá je príliš veľmi elegantný! Budete potrebovať dlhé rany, ktoré budete viazanie vášho rozpustené vlasy vzadu a zároveň opúšťa niektorí vpredu, aby im visí vo vašej oblasti hrudníka z oboch strán (to je dôvod, prečo to vyzerá najlepšie s korzety) a zároveň im dáva určitý voľné kadere. Budete ohnisko!

load...