Účes

Top 25 najlepších účesov Dreadlock

Top 25 najlepších účesov Dreadlock

Slovo, dredy 'sa zdá naznačovať, že sa jedná o jeden účes, aby zostali ďaleko od. Ale to nemôže byť ďalej od pravdy. V skutočnosti, dredy sú pravdepodobne jedným z najlepších vlasy vyzerá športu. A hádaj čo? Nemusíte sa rozlúčiť so svojim dievčenské účesy, akonáhle sa dostanete dredy! Prečítajte si o to zistiť, ako sa môžete dostať to najlepšie z oboch svetov. Tu sú top 25 Dreadlock účesy pre ženy, aby check out:

1. Twisted Dreadlocks

Skvelá vec, o dredy je, že môžete experimentovať s tonou textúr pre vytvorenie jedinečnej vlasy vyzerajú. Názorný-tejto krútené štýlu dredy. Tieto zámky dostali Lano krútené vzhľad a zhromaždili cez rameno vytvoriť nervózny, ale elegantný vzhľad vlasov

2. Super Elegantný dredy účes

Tento štýl je oveľa zložitejšie, pretože dredy boli upravené vyzerať skrútené. Zákruty boli vykonané tak starostlivo, že to nie je jediný reťazec na mieste. Ale samozrejme, môžete očakávať nič menšieho než dokonalosť od Zendaya? Homegirl sa potom slayed tento štýl ešte viac tým, že na dredy do pol updo.

load...

3. Polovica Up Dreadlock Do

Shakiřině boky neklamú. A nie je ani vlasy! Tu si môžete prezrieť jej športové roztomilé a jednoduché dredy účes. Vlasy sa rozišli zo stredu a rovnakého počtu dredy boli odobraté z každej strany a zviazané vytvoriť tento vzhľad.

4. Dreadlock Cop

Dobrým spôsobom, ako udržať svoje dredy z vašej tváre, je to, čo každá iná osoba bude robiť, zviazať ich do copu. Použiť nejaký motúz alebo páska zhromaždiť všetky svoje zámky a tie potom spojiť dohromady v roztomilej cope. Tento štýl je obzvlášť vhodný pre prácu, alebo za horúcich letných dní.

5. Krimpovanie Dreadlocks

Ďalším veľkým textúry vyskúšať na svojej dredy je zvlnený vzhľad. Áno, hovorím o tom, že zvlnené vlasy vzhľad, ktorý bol tak populárny v 90. Rokoch! Môžete totiž dostať tento efekt na svoje dredy rovnako ísť na odvážne a mladistvý vzhľad. Časti vlasy na jednej strane dokončiť tento vzhľad.

load...

6. Zložené Dreadlocks

Niekedy premýšľali o kombinovanie dredy a krútia? Nie?! Girl. Musíte hneď! Tieto dredy boli rozdelené uprostred a v tvare kadere, aby vyzerali ešte krajšie. Nie je to robiť pre dokonale sexy Medusa vzhľad?

7. Dreadlock High Bun

Každý, kto hovorí, že nemôžete športové dredy na formálne príležitosti nevedia, čo oni hovoria. Všetko, čo musíte urobiť, je štýl je primerane k ich športu cez šaty. Baliace svoje dready v super vysokej drdolu na vrchole vašej hlavy, je presne to, čo je potrebné urobiť v tejto situácii.

8. Dreadlock Mohawk

Dredy sú vyznačené tučne a podráždený všetko podľa seba. Ale viete, čo je to skvelý spôsob, ako sa naozaj len na poriadne faktorom vaše dredy? Viazanie je až do mohawk na vrchole vašej hlavy. Šport tento pohľad a buďte si istý, že nikto nebude pochybovať o svoj kickass štýl.

9. Nerovné Dreadlocks

Šialene jednoduchý a účinný spôsob, ako otriasť váš dredy štýl je hrať sa s ich dĺžke. Ísť na dobrú zmes krátke, stredné a dlhé dredy vytvoriť Shaggy a odvážny vzhľad. Accessorize je s niektorými zlaté korálkami a závitov pridať Boho atmosféru na váš vzhľad.

10. Dreadlocks Half Ponytail

Je úžasné, ako ďaleko dĺžka špagátu môže dostať vás, keď styling svoje dredy. Take tento vzhľad, napríklad. Krása týchto svetlohnedé vrstvené dredy je zvýšená len o polovicu vrkoča, že boli zviazaný v.

11. Dreadlocks Fishtail

Len preto, že vaše vlasy sú v dredy teraz, neznamená, že budete musieť vzdať opletenie úplne. Môžete robiť všetky vrkôčiky so svojimi dredy, ktoré ste s vašou normálne vlasy. V skutočnosti je to oveľa ľahšie robiť zložité vrkôčiky s dredy, pretože všetky vaše vlasy úhľadne rozdelená a viazaný v hrubých častiach. Táto rybí chvost vrkoč, napríklad, bude trvať menej ako polovicu času to bude trvať, aby sa vykonáva na normálne vlasy.

12. Ombre Dreadlocks

Ombre farbu vlasov štýl prijal celý svet útokom. Takže, samozrejme, to muselo byť vykonané na dredy rovnako. Dalo by sa ísť na svetlom odtieni zázvor v dolnej polovici svojich dredy pridať pop farby na svoj vzhľad. Prízvuk svoje dredy s nejakou iskru tým, že balí niektoré z nich sa zlatou niťou a korálikov.

13. Dva Dreadlocks Ponytails

Objať svoje vnútorné dieťa a nechať ju čas od času tým, športové tieto rozkošné dredy vyzerať. Jednoducho patrí vaše dredy dole uprostred a zviazať ich do copy na oboch stranách hlavy k vytvoreniu tohto super roztomilý Dreadlock účes.

14. Dreadlock Nest

A ja používam slovo, hniezdo 'v najlepším možným spôsobom. Ak máte záujem, aby si sa trochu avantgardu s vlasmi hry, to je presne ten druh štýlu, ktorý by ste mali vyskúšať. Kopí polovicu svoje dredy vysoko na vrchole vašej hlavy a pin ich do neupravená spôsobom k vytvoreniu tohto pravého off-the-dráhy vzhľad.

15. Dreadlocks Ballerina Bun

Predstavte si hippie baletka, a to je obraz, ktorý je viazaný na vykúzliť vo vašej hlave. Zhromaždiť všetky svoje dredy na temene hlavy, zabaľte ich do veľkého drdola, a zaistite ich do hlavy s niektorými veľkými sponkami. Nebojte sa, ak niektoré z vašich dredy visieť voľne, bude to len pridať mäkkosť do celého vzhľadu.

16. Dva farebné dredy

Ak máte strach, že vaše vlasy nie sú dostatočne objemné, aby sa mnoho dredy von, mám nejaké pre vás skvelú správu! Dalo by sa vždy ísť o rozšírení Dreadlock. To tiež vám dáva slobodu experimentovať s tonou farieb! Napríklad by ste mohli ísť na niektoré šedej rozšírenie smrteľným podľa vašich prirodzených vlasov dredy vytvoriť krásny kontrastný štýl. Časti svoje dredy dole prostrednej a pin polovica z nich späť pridať roztomilý vkus na tento vzhľad.

17. Zvlnený Dreadlocks

Vypustil svoje vnútorné pláž zadok a šport svoje dready v celej svojej Beachy vlny sláve! Vyskúšať tieto tvarované vlnité dredy transformovať seba do celkovej babe. Chcú, aby toto vyzerať tak dobrý? Potom už len znížiť niektoré zo svojich dredy na prednej dať si rany.

18. Pin Up Dreadlocks

Všetko, čo dámy s dĺžkou ramená dredy tam, počúvajte! Mám štýl pre vás, že sa zmení vás do krásnej pin-up girl. A všetko, čo potrebujete, je šatka na to! Len zhromaždiť všetky svoje dredy v temene hlavy a tie potom spojiť sa s červenou šatkou. Vybiehajú vaše dredy okolo hlavy pridať plnosti do svojho vzhľadu.

19. Denim tieňa Dreadlocks

Tu je skvelá vec, o dredy, ak nechcete poškodiť vaše vlasy od farbenia ju v jasných farbách, stačí ísť na niektoré farebné rozšírenie Dreadlock splniť svoje sny farebné vlasy. Jeden z krásnych štýlov, môžete ísť k sú tieto džínsové modrej a šedej rozšírenie, ktoré sú určite pridať chladnú atmosféru na váš vzhľad.

20. Dreadlocks Krátky Bob

Ísť elegantná a pekne s dredy štýl ich styling v jednej z najhorúcejších nových trendov, ktoré sa svet útokom práve teraz. Áno, hovorím o krátke bob. Navrhnite si svoje krátke kadere v dredy byť trendy vo viac ako jedným spôsobom.

21. Sea Green Dreadlocks

Girl, ak chcete hrať rock váš morská panna štýl, musíš to urobiť hneď. A tie najlepšie veriť, budete robiť to správne s ekologickým dredy štýl. Zafarbiť svoje dredy živý modrozelený odtieň pri korienkoch a nádherné more zelený odtieň zvyšok cesty dole k vytvoreniu tejto krásne morská panna vzhľad.

22. Dreadlocks Half Bun

Vypustil svoje vnútorné bohémsky netvora v celej svojej kráse tým, že ide v tomto mimoriadne chladného napoly-up štýle. Zabaliť polovicu svoje dredy do drdolu a zaistite je na zadnej časti hlavy. Dalo by sa tiež zvýraznili tento štýl tým, že balí jeden z vašich dredy v pestrofarebných nití na splnenie tohto Boho elegantný vzhľad.

23. Čelenka Dreadlocks

Žiadne pravidlo, ktoré hovorí, že je potrebné, aby Dreadlock všetky svoje vlasy. Existuje tona spôsobov, ktoré môžete predviesť svoje prirodzené vlasy a pritom stále športové dredy. Dalo by sa, napríklad, ostrihať vlasy v prednej krátke a Dreadlock všetky svoje dlhé vlasy vzadu. Accessorize s farebným pásikom na dokončenie tohto cutesy vzhľad.

24. Dreadlock Bangs A Cop

Dobrým spôsobom, ako vytvoriť svoj dreadlock štýl jedinečný a všetky svoje vlastné, je experimentovať s ich hrúbkou. Ak máte krátke vlasy, môžete ísť na tie tenšie získať najväčší počet dredy z vašich vlasov. Zviazať tieto dredy až v super vysokej cope a ísť pre niektoré rovný strih rany zahŕňajúce dredy na prednej strane dokončiť tento inovatívny vzhľad.

25. Dreadlocks Donut Bun

Ísť na dokonale kruhový donut buchty priamo na vrchole vašej hlavy dostať svoje dready z vášho krku v horúcich letných dňoch. Accessorize s jasným čelenku zviazaný v roztomilej prove okolo hlavy pridať Beachy tropickú atmosféru na celý vzhľad.

Uf! Kto vedel, že dredy mohol byť štylizovaný v mnohých rôznymi spôsobmi a trendy, je to tak? Dajte nám vedieť, ktoré dreadlock účes si absolútne zamiloval a nemôže sa dočkať, až vyskúšať sami. Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...