Účes

10 krásnych bočných aktualizácií, ktoré sa pokúšajú vyskúšať dnes

10 krásnych bočných aktualizácií, ktoré sa pokúšajú vyskúšať dnes

Myslíte si, že budete musieť byť Disney Princess, aby bolo možné mať krásny updo? Potom sa zamyslite sa znova! Či už budete chcieť mať efektné nočné-out drdol alebo jednoduchý letný vzhľad, máme uvedené perfektné desať bočné pozametal-urobiť, aby vám pomohol von! Zaujalo? Pokračovať s vašou čítanie!

Bočné Ťahané Updos - Top 10:

1. Bočné Swept drdol:

Retro vyzerať Nina Dobrev to je jednoduchšie dosiahnuť, než to vyzerá. Herečka zvlnená strana drdol je oh-tak-očarujúce - a vyžaduje iba curling prútik a lak na vlasy znova štýl. Čistý textúra vlasy spolu s bočnou prehnala vrstvy mal viditeľnú hebkosť k nemu, ktorá vyzerala bez námahy krásna.

2. Bočné Swept Pletené Bun:

Herečka Charlize Theron má blond vlasy zložito spletené a zaistený v bočnom drdolu. Rovnaké diely chic sophisticate a bohémskej krásy, to ohromujúce updo vyzerá rovnako dobre na sukniach a hornej plodín, ako to robí na šatách.

load...

3. Nízka Bun A Side Fringe:

Emma Stone zvyčajne robí v oddelení vlasov nič zlé, ale predovšetkým rád tento elegantný a elegantný bočné nízku buchta účes. Od strednodobom až dlhodobom horizonte, ľubovoľná dĺžka vlasov bude pracovať pre tento typ hladké, jednoduché a leštené štýle - jediný styling bit budete chcieť použiť, je vyhladzovacie krém, aby sa ubezpečil, vlasy zostáva rovný a má nejaký extra lesk.

4. Romantický Pletené Updo:

Tu, Blake Lively nám dáva dokonalý príklad bočného vrkoč, ktorý možno nosiť prakticky kdekoľvek. Milujeme mäkké pramienky vlasov, ktoré rámujú tvár a chaotický, pletené drdol na boku. Malé vrkôčiky môže aktualizovať akúkoľvek účes, a oni sú veľmi univerzálne. Pin up nejaké opadané kusy, ale nebojte sa o tom, že až príliš dokonalé-the neokázalý, neporiadny vzhľad je dokonale sexy.

5. Soft Side Swept kučeravé updo:

Speváčka a módy Taylor Swift vyzerá nádherne s ňou ticho zmetú zo stola, kučeravé updo. Ak chcete získať Swift je mäkké, sexy lokne, použite tenký barrelled kulmu na miernom ohni, a svetlo (nemastné!), Lak na vlasy, aby sa vaše nezapadne. Krásna ako Taylor Swift balady sa vrátiť späť textúry a jemné úponky do romantického efektu.

load...

6. Čuprina s bočným Fringe:

Hottie Nicole Richie ukazuje ďalší spôsob nosenia topknot umiestnením vrkoč prepletenou v bun.Meanwhile, zvyšok jej predného vlasov bol vytiahnutý do jednoduchých bočných rany. Povyku bez účes je ideálny pre veľa letných akcií, kedy elegancia je všetko.

7. Bočné Swept Crown Braid:

Jednoduchý, jemný vrkoč dokáže vyzerať elegantne a oh-so-chic. Ak chcete získať herečka Kirsten Dunst je romantický, čiernovláska updo s bočným vrkoča, vytvoriť sekciu bočné a voľné vrkoč. Uplatňovať pružný, aby sa dokončila vrkoč. Opletenie sa musí vytiahnuť na vrchole vašej hlavy a dať na zadnej časti ľavého ucha. Odniesť elastická a upravte vrkoč s kolíkmi alebo pekné vlasy klip, a nechať niekoľko flyaway chĺpky uvoľnených na dotyk rozmarne.

8. Beehive S Side Krieda Bangs:

Ak dramatický vyzerať ako talentovaná speváčka Adele? Ísť na tejto dlhej, updo s bočnou pozametal rany a super-pevného drdolu. Znovu túto retro-inšpiroval, doma s nejakým extra špeciálne backcombing a silnú drží lak na vlasy. Uistite sa, že pin vlasy tesne skrotiť páperie a flyaway chĺpky!

9. Bočné Swept krútia:

Anna Kendrick je plne a nerovnomerné bočné pozametal buchtu a rozstrapatené kučery boli tak umne usporiadané, že nesplnená textúra pripočítaná k romantiku vzhľadu. Ak chcete dokončiť vzhľad, Twilight herečka začlenená ozdobný špendlík, ktorý nenechal nikoho na pochybách, že tento štýl bude fungovať dokonale pre formálne udalosť.

10. Elegantný Side Bun:

Aké jednoduché a elegantné to je účes! All elegantný, bočné pozametal a nádherné, Lauren Conrad tiahne vzhľad spolu krútením vlasy dozadu a pripnúť ju. Ak chcete znova vzhľad, aby sa bočný diel a vytvoriť voľné drdol tesne pod uchom. Sledujte Lauren vedený zavŕšiť svoj vzhľad s zafajčených Kohl obrúčkami oči a sexy červené lesku.

To sú 10 krásne bočné prehnala updo účesy pre vás vyskúšať. Dúfame, že tento príspevok pomôže napísať nový štýl vyhlásenie pre seba! Dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...