Účes

Bollywood Celebrities s dlhými vlasmi - naše obľúbené 12

Bollywood Celebrities s dlhými vlasmi - naše obľúbené 12

My všetci milujú naše celebrity, nie? Nádherné tváre, sú krásne orgánmi a okázalý vlasy. Ak by som mohol vymeniť jednu vec so všetkými krásami Bollywood, bolo by ich dlhé, hodvábne hrivy. * Povzdych * Ale dievčenské musím robiť to, čo dievčenské musím urobiť v poriadku? Tak som tu, výpis desiatke najlepších osobnosti s rozprávkovou vlasy, dlhé, samozrejme)

Tu sa pozrieť na celebrity Bollywood s dlhými vlasmi:

1. Sonakshi Sinha:

Ako nádherný je tá dievčina? A podľa môjho názoru má najlepšie vlasy v priemysle. Dlhé a hodvábne kučery, ktorý ukradol srdce. Ona je vždy vyťahovať tie nádherné zámky v rôznych spôsoboch - vlny, poker rovno, a posteľná vlasy? Môžete ho opýtať, ona ho!

2. Malaika Arora Khan:

Byť jeden z najhorúcejších báječný múmie glamour svete, myslím, že pani Khan skaly dlhé zámky ako očarujúce. Hodí sa jej peknú tvár a milostivý telo. Keby som mohol ručiť za jedného horúceho mamičke, že by určite Malaika a vlasy!

load...

3. Diana Penty:

Všetky pôvabné od vedľa dievčaťa pozbierať. Tu je najkrajšie slečna v mestečku sa rovnako nádherné vlasy. Diana Penty okúzliť mužov aj ženy sa niekedy tak krásne tváre a nekonečných nôh. A chlapec, to milujeme vlasy, alebo čo? Chváliť sa to ako Penty.

4. Aishwarya Rai:

Panujúcej kráľovná Bollywood a mamička na roztomilú dievčatko, Aishwarya Rai je vždy krásne vlasy. Majú zarámovaný tvár a dal jej vzhľad diva z jej modelov dní. L'Oreal, počujeme? ;)

5. Bipasha Basu:

Najhorúcejšie dievča v meste vlastnej najhorúcejšie vlasy fér? Všetky sláva do Bipasha Basu pre vždy mať been experimentálne svojimi kaderami a dĺžku. Ale ona bola vždy zostal verný svojim koreňom; Mám na mysli dlhé vlasy, je to tak? Ideš dievča!

load...

6. Deepika Padukone:

Pani Padukone je moja obľúbená z nejakého dôvodu - že má telo zabiť, má vec tetovanie a je dáma triedy. Vďaka krásne, krásny úsmev na tomto nepoškvrnenú tvár, ona istá vlastné najhorúcejšie vlasy. Toto dlhé vlasy herečka Bollywood tiež hovorí, že vysoký príjem vody a pravidelné cvičenie v kombinácii so zdravou stravou je to, čo jej dáva zdravé, lesklé hrivu.

7. Dia Mirza:

Pravidelný v kruhu strany, Dia má istý červenom koberci vlasy nie je ona? Lesklé zámky dopĺňajú svoje dieťa tvár mimoriadne dobre a pridajte skvelú definíciu tvári štruktúry. Vždy som miloval vlny na ňu, super šik.

8. Kareena Kapoor:

Pani Kapoor, alebo by som mal povedať pani Khan, vlastné britva rez tvár zmäkčený hladké a sexy nádherné vlasy. Poker s priamym alebo rozkošné kadere, ju dostane hneď zakaždým. Ona je tiež mimoriadne odvážny Bollywood herečka s dlhými vlasmi s rôznymi účesmi - buchty, vysoké uzlov, vrstvy a podobne. Ak ste ju dostali, chváliť sa to dáma;)

9. Katrina Kaif:

Som nenašiel jedinú osobu, ktorá nemá rád tento šik. Ona je stelesnením krásy. Tak je jej vlasy. Bábika Barbie Bollywood určite vie, ako zbierať všetku pozornosť si zaslúži, aby sa krásne vlasy. K vrcholom dať ilúziu hrúbku a objem. Malý vtáčik hovorí Ms.Kaif dováža šampóny a kondicionéry a všetkým, čo s ňou zo Švajčiarska. Rád by som veriť,, Cuz chlapca, ktorý je nejaký luxusný vlasy.

10. Jacqueline Fernandez:

To Srílanská krása má takú objemnú vlasy; Zaujímalo by ma, ako sa jej to podarí. Je to silné, lesklé a plné života. To tiež vyhovuje jej ladná tela veľmi dobre, čo si o tom myslíš?

11. Shilpa Shetty:

Pantene dáma určite vie, ako sa jej chváliť štíhlej postavy a krásne zdravé dlhé vlasy vo veľkom štýle!

12. Rani Mukerji:

Tento zoznam by bola neúplná bez mojej obľúbenej Bollywood herečka, ktorá je bengálsky krása má prirodzene hladké, krásne dlhé vlasy, ktoré zlepšujú jej odvolanie potrubia.

Tak holky, toto je moja kompilácia najlepších Bollywood celebrity s dlhými vlasmi. Kto sú vaše obľúbené? Už som si ujsť žiadne dlhé vlasy herečky Bollywood tu? Daj mi vedieť!

load...