Účes

20 najviac lichotivých účesov pre okrúhle tváre

20 najviac lichotivých účesov pre okrúhle tváre

Priznajme si to. Okrúhle tváre sú ťažko štýlu. Bez ohľadu na to, čo robíte so svojimi vlasmi, konečný cieľ na mysli, je vždy skryť svoje tváre. To nenecháva veľa priestoru pre vás experimentovať s rôznymi štýlmi. A nech to nie je ani začať s tým, ako váš okrúhlu tvár vyzeráte ako malé dieťa, keď všetko, čo chcete vyzerať ako je sexy lady. Ale čo keby sme vám povedal, že tam sú štýly-veľa stylů-, ktorý by mohol plochejšie svoj okrúhlu tvár? Neveríte? No, čítajte ďalej a uvidíte sami.

Ale najprv, poďme hovoriť o tom, ako môžete zistiť, či máte okrúhlu tvár.

Ako zistiť, či máte okrúhlu tvár

Máte okrúhlu tvár, ak:

 1. Čelo, lícne kosti a brada pokles v rovnakej línii a sú takmer rovnaké šírky.
 2. Šírka a dĺžka vašej tváre sú zhruba rovnakej veľkosti.
 3. Máte jemné rysy a nemajú žiadne ostré hrany na vašej tvári.

Teraz, keď ste si istí, že máte okrúhlu tvár, pozrime sa na niektoré jednoduché tipy môžete sledovať vybrať účesy, ktorý bude dokonale doplní váš okrúhlu tvár.

load...

Tip a triky pre vaše vlasy Styling pre váš okrúhlu tvár

 • Váš primárne zameranie, keď styling vlasov by malo byť pridanie dĺžku vašej tváre. Tak vysoké Updos a bumpits sú skvelé spôsoby, ako pridať výšky na vrchole vašej hlavy.
 • Dlhá vrstvené vlasy priťahuje pozornosť smerom dole a robí váš okrúhlu tvár vyzerať dlhšia.
 • Ak chcete ísť na kučeravé vzhľad, choďte na uvoľnené kadere. Pevné kadere sa len pridať k šírke a guľatosti tváre.
 • Vyhnúť sa ísť na vzhľad vrkoča, ako to bude ťahať všetky svoje vlasy dozadu a preč od vašej tváre, tak zdôrazňovať jeho guľatosť.
 • Aj keď je potrebné vyhýbať rovný strih ofiny, ktoré urobí váš okrúhlu tvár vyzerať príliš malý, nervózny bočné pozametal rany sa pridať nejaké toľko potrebné uhly do tváre a aby to vyzeralo tenšie.
 • Pri jazde na krátke vlasy vzhľad, vždy sa uistite, že ste pridať hlasitosť na temene hlavy, aby sa vaša tvár vyzerať dlhší, než v skutočnosti je.

Treba mať na pamäti týchto niekoľko jednoduchých tipov, poďme sa presunúť do nášho dobeh najlepšie účesov pre ženy s guľatými tvárami!

20 Najlepšie účesy pre okrúhle Faces

1. Shaggy Bob 

Jennifer Lawrence je bezpochyby osoba, ktorá má vyzerať vzhliadať k Účesy inšpiráciu pre svoj okrúhlu tvár. Ona je úplne hojdacia jej asymetrické bob, ktorý čerpá oči nadol. Štýlu v hustých vlnách a vedľajšie lúčenie, to bob robí divy pri započítaní jej okrúhlu tvár štruktúru.

2. Fauxhawk

Ako všetci vieme teraz, najlepší účes pre okrúhlu tvár, je ten, ktorý pridáva výšku a má predlžujúci účinok na vašej tvári. A Ginnifer Goodwin je fauxhawk robí len to. Ona zmenila jej roztomilé Pixie do poriadnej fauxhawk s trochou gél na vlasy a hrebeňom.

load...

3. Bočné Bun s Bangs

Nie je Lucy Hale roztomilý ako tlačidlo s touto okrúhle tváre jej? A ona určite vie, čo robí s vlasmi. Tu, ona odišla za nízku buchtu, ktorý sedí pekne na jednej strane hlavy. Jej centrum-parted rany v prednej skryť šírky tváre a aby to vyzeralo menej koleso.

4. Krátkodobé Bob S Side Krieda Bangs

Pripomeňte mi vziať ponaučenie z Hayden Panettiere, ako vyzerať sexy a roztomilé zároveň. Len sa na ňu pozrel s tou bombou účes ona! Kým rovné krátke bob pridáva dĺžku k tvári, jej nervózny bočné rany pridať uhly, ktoré pôsobia proti jeho guľatosť.

5. Big Swoop Bangs

Americký zlato Kelly Clarkson je zabezpečené, že bez ohľadu na účes ona športy lichotí jej okrúhlu tvár. Kým krátke vlnité bob by bol obrovský ne-ne pre okrúhlu tvár, sa jej podarí rock vzhľad tým, párovanie s veľkými údermi, ktoré sú znášať po tvári a zefektívnenie hornú polovicu tváre.

6. Objemné Waves

Tu je pohľad, ktorý je viazaný na vás premení v celkovom bomba. Kelly Osbourne sa vydal na zvlnenom štýle s kvantá zväzku, ktorý skrýva väčšina jej lícach. Rozdelili na stredu, dent jej vlnách spadajú dokonale na lícach a mení guľatý siluetu tvári.

7. Elegantné dlhé rovné vlasy

Mila Kunis má dokonale okrúhlu tvár. Znamená to, že ju zastaviť od bytia jedného z najväčších hercov v Hollywoode? Všetci vieme, že odpoveď na túto otázku.

Skvelý účes pre okrúhlu tvár je dlhý, elegantný vzhľad. Tento účes rámujú tvár bez pridania veľa objemu. Vzhľadom k tomu, okrúhlu tvár postráda dĺžku, zvoliť si nosia dlhé vlasy v elegantnom a priamym spôsobom, je ideálnou voľbou. Je to triky oka vytvára ilúziu dĺžky a definície. Tento účes je tiež skvelý pre jemne textúrované vlasy, pretože jeho schopnosť sa pohybovať a vždy môžete pridať hlasitosť na koruny sa len trochu podpichovanie a tvarovanie.

8. Dlhé vlasy s vrstvami

Kto nechce rovnaké vlasy ako najkrajšia žena na svete? Čo robí to tak oveľa jednoduchšie, je to, že (Aishwarya Rai, mám na mysli), urobil niečo, čo niekto môže urobiť. To znamená, že stále jej ostrihať vo vrstvách. Ale je tu ešte jedna vec, ktorú musíte mať na pamäti. Či už máte priamu alebo kučeravé vlasy, uistite sa, že vrstvy nekončí presne na bradu. V opačnom prípade sa bude upozorniť na guľatosti tváre namiesto toho, aby jej pretiahnutý efekt. Dlhšie vrstvy dávajú do tváre oválny tvar, a tým napomáhať vytváraniu ilúziu menšie šírky.

9. Dlhé vlasy s Fringe

 Nechceme ísť na vrstvenie? Žiaden problém. Získanie strapce je ďalšia možnosť rozbiť jednotvárnosť. Ale nejdú na krátku tupú strapcami - bude zdôrazňovať iba zaoblenie tváre. Dlhý jemný fringe bude vyzerať skvele a vyhovuje jemné vlasy. A ak sú vaše vlasy hustejšie, dlhšie strapce, ktoré môžete zamiesť stranou predĺži svoju tvár.

10. Stredná Parting

Drew Barrymore má cutesiest okrúhlych tvárí. Tu sa vydal na vzhľad stredo-rozdelili, ktorá robí jej tvár sa objaví dlhšie a štíhlejšie. Rozhodnúť sa pre tento účes, keď ste v nálade na neformálne a bez námahy účes.

11. Kučeravé vlasy

Tu je nápad, len preto, že máte okrúhlu tvár, neznamená, že jedinou možnosťou je schovať so svojimi vlasmi. Existuje mnoho štýlov, ktoré môžu plochejšie svoju tvár a zároveň zdôrazňuje svoju guľatosť. Vezmite Adele, napríklad. Odišla za krásny bočné cope uzavretá do kaderí a doberal si vlasy dole na vrchole vytvoriť zväzok.

Keď idete pre vrstvenie, skúste trojuholník vrstiev účes. Trhaný vrstvy cez zadné a spodnej časti vašich vlasov je ďalší dobrou voľbou, ako okrúhleho tváre účesom.

Mäkké kadere, na druhú stranu, vyzerať skvele s okrúhlou tvárou, ale krúti musí byť pod bradu linky. Kučeravé vlasy vyzerajú trochu ťažké, ak je ponechaná krátka, ako to pridáva šírku tváre.

12. Dlhé vrstvy sa morské vlny kudrliniek na dlhých Bangs

Aha bangs- každé kolo tvárou dievčaťa najlepší priateľ. Spárovať ich s vrstvami a zrazu vaše vlasy na vrchole svojej hry! Ale existuje niekoľko vecí, ktoré treba mať na pamäti, keď ide o vrstvené vlasy a ofina vyzerať:

 • Šport ťažkú ​​ranu, alebo ísť na obojstranné rany so stredným oddielu, ktorý je aspoň dva až tri palce pod ušný lalôčik.
 • Jednotlivé vrstvy by sa malo začať, kde rany skončiť.

Ak vaše vlasy sú už zvlnená, potom je to perfektné. Ak tomu tak nie je, môžete ich stočiť len za jednu až dve minúty a nechať to byť. Nie je to kadere, ktoré chceme tu, len vlny. To je určite veľmi trendy účes pre okrúhle tváre!

Ale čo keď nie ste veľkým fanúšikom dlhé vlasy? Nebojte sa! Máme pomerne málo možností, ktoré môžete vyskúšať, aby to krátke, ale sexy. Pokračuj v čítaní!

13. Krátky Bob účes

Krátky bob je klasika. Ale počúvaj, môj kolega okrúhlou tvárou dievčatá! Musíme sa vyhnúť klasickej verzii tohto pohľadu, pretože kladie dôraz na guľatosť tváre.

Ale nebojte sa! Klasický bob nie je jediný druh bob, ktorý existuje. Pre nás ženy s okrúhlou tvárou, šikmý bob je spôsob, ako ísť. V tomto účesu vrstvy pred dramaticky vymetá bradu, zatiaľ čo zadné vrstvy sú krátke. Účes dáva štruktúrovaný vzhľad a tvrdej línie bôb vyvážiť mäkké línie okrúhlou tvárou a urobiť z neho štíhlejšie.

14. Modifikovaný Pixie účes

Rezy Pixie sa stali všetky zlosť v týchto dňoch, ešte nie?

Upravená škriatok s dlhými vrstvami, ktoré bežia cez čelo, orezané strany a niekoľko naukladaných vrstiev po zadnej časti hlavy upozorniť na čele, čo činí vaša tvár vyzerať štíhlejšie. Mnohonásobné vrstvy čerpať dôraz na oči a lícne kosti.

Ak vaše vlasy nie je príliš ťažké, udržať veľmi horné vrstvy dlhšie. Kým vlasy sú vlhké, štýl horná vrstva s volumizing penou, aby jej výťah. To je určite jeden z najvýraznejších účesy pre okrúhle tváre, ktoré si môžete vyskúšať.

15. Nakrátko ostrihané účes

Myšlienka ísť na nakrátko ostrihané účes môže byť skľučujúca, aby niektoré z nich. Ale môžete vziať inšpiráciu z Renee Zellweger! Čím dlhšie rany pomôcť pri vytváraní ilúzie o dĺžke znížením zdanlivú celkovú šírku tváre, aby to vyzeralo štíhlejšie.

Ak ste niekde medzi dlhé a krátke, pokiaľ ide o dĺžku, a ste unavení z priameho pohľadu, potom budúci účes bude robiť zázraky pre vás.

16. Vlnité středometrážní Hair

Každá žena chce minúť menej ako 5 minút, styling vlasy. Takže všetko, čo musíte urobiť, je tu škrípať vlasy tesne po umytí vozidla. Inou alternatívou je získať nejaké naozaj veľký suchý zips natáčky. Nechať cez noc alebo usušte pridať tie lesklé vlny vlasy. A udržať pozornosť na svoje nádherné vlny, uistite sa, že nechcete dostať svoje ostrihať do akýchkoľvek vrstiev alebo krokov. Opustiť dĺžku asi 2 až 3 palce pod vašou čeľuste a čiastočne vaše vlasy na dve polovice zefektívniť svoju okrúhlu tvár z oboch strán.

17. Jednoduchá Waves

Teraz sa jedná o show-stopper vzhľad určite! Tento účes prinesie hlasitosť až na temeno hlavy. Tieto rany, ktoré zamiesť pod uhlom cez čelo veľmi pekne rozbiť zaoblené krivky vlasové, dĺžka pôžičiek na vašej tvári. Ak hľadáte pre ramená stredné účes, potom je to určite jedna!

18. Horúce krútia

Kadere sú rozhodne a vždy bude!

Ak vaše vlasy už po ramená, potom by ste mali vyhnúť sa ísť na divokej celkových zložených špirál. Skrotiť vaše vlasy s nejakým séra a potom ísť na mäkké kadere, ktoré bude hojdať sa s vetrom. Pokiaľ máte vlasy dlhšie než po ramená, potom môžete ísť na úplne špirále kadere a potom ľahké je s výrazným fixácie, aby im tečie všade možne.

 19. Balerína buchty

Vy ste ten, kto má rád, aby jej dlhé vlasy, ale dáva prednosť, aby sa zabránilo príliš styling? Potom skúste tento nový účes! Môžete ísť na vysokú žemle alebo balerína buchty. Všetko, čo musíte urobiť, je zviazať si vlasy do drdolu na vrchole vašej hlavy. Zaistite uzol sa sponkami a používať silnú držať sprej, ktorý ich zabezpečí na mieste.

20. Palma Pony

Roztomilé a jednoduchý vrkoč môže udržať vaše vlasy úhľadne z vašej tváre a dá vám príležitosť predviesť svoj nádherný make-up. Koniec koncov, kontúrovacia make-up existuje pre špecifické účely znížiť guľatosť vašej tváre.

Ako vidíte, nie je tam žiadny nedostatok účesov, ktoré plochejšie okrúhle tváre. Ale tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali rozhodne vyhnúť, keď styling vlasov:

 • Prísna ne-ne pre dĺžky brada účesy so zaoblenými hranami, pretože urobí váš tvár vyzerať ťažšie, než je obvyklé.
 • Vždy si vybrať účes, ktorý bude vaša tvár vyzerať dlhšia.
 • Ako už bolo spomenuté, a pokúsiť sa pridať nejaký výšku vášho účesu na temene hlavy, ako to bude váš tvár zdať dlhší, než v skutočnosti je.

Takže, ste pripravení priekope svoje dieťa tvár a vyzerať sexy dáma, ktoré ste vždy snívali vyzerá ako? Potom vyskúšať tieto účesy a komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré z nich pre vás pracoval.

load...