Noviny

20 najlepších predajných kabeliek, ktoré potrebujete, aby ste dostali svoje ruky, práve teraz!

20 najlepších predajných kabeliek, ktoré potrebujete, aby ste dostali svoje ruky, práve teraz!

Mama ma raz spýtal, či nosím tehly v kabelke, pretože zrejme nedokázala si predstaviť lepší dôvod, aby odôvodnila svoje váhy! Duh-uh! Stáva sa to pre vás taky? A čo je všetok ten rozruch okolo "Máte príliš veľa kabelky"? Môžete mať nikdy príliš veľa kabelky (alebo topánky), môžete? Okrem toho, že ste nielen zodpovedajúce topánky s kabelky - ste prakticky niesť trochu všetko pod slnkom.

Ak ste kabelka fanúšik, alebo nie - je potrebné skontrolovať tieto bestsellery von. Niektoré z nich sú trendy, iné sú klasika a absolútnou nutnosťou chýbať. Pozri sa!

Najpopulárnejší dámske kabelky v Indii

  1. Michael Kors Medium Travel Tote
  2. Fosílne Preston Crossbody Bag
  3. Steve Madden Sling Bag
  4. Bag Ted Baker Micro Leather
  5. Ted Baker Aracon Bow Detail Small Bag
  6. Hádajte Bobbi naruby Tote
  7. Betsey Johnson Flower Strap Hobo
  8. Ralph Lauren Šnúrky Bag
  9. Hádajte Kingsley Small Satchel
  10. Calvin Klein Nylon Tote
  11. Coach Crossbody Phone
  12. Kate Spade Glitter Carolyn Crossbody
  13. Burberry Brown Check Satchel
  14. Hádajte Tenley Petite stave Crossbody
  15. Hádajte Hanson Trunk Bag
  16. Tory Burch Ella Tote
  17. Bag Le pliage Medium Rameno
  18. Phive Rivers Leather Satchel
  19. Medzinárodná Concepts Black Evening Bag / Clutch
  20. Michael Kors Rhea Medium Backpack

Takže, tu je zoznam obsahujúci 20 najpredávanejších dámskych kabelky.

load...

1. Michael Kors Medium Travel Tote

Úplne nová rozšírenie ich bestseller podpisu kolekciu tote, toto je k dispozícii v rýchlych, žiarivých a štýlových farbách. Zostať verný svojmu menu, to je ideálny pre ľudí na cestách, s dostatočným priestorom pre všetko budete chcieť nosiť.

Priehradok - 2

Dostupné farby - Pearl Grey, Indigo, petrolejovo modrá, oharek

Michael Kors Medium Travel Tote kabelka Review

Michael Kors je značka, ktorá tiež couture k dispozícii za prijateľné ceny bez toho, aby preč hodnotu za peniaze kvocient. Farby z tejto konštrukcie palety sú moderné a dopĺňajú dizajn a štýl. Nikto nemôže mať len jeden! Budete vždy vracať pre ďalšie. Aspoň to je to, čo všetci ich spokojní zákazníci hovoria.

load...

Rating - 4,9

Cena - * 18,800 INR

Nákup Link: Amazon.in

Späť na obsah

2. Fossil Preston Crossbody Bag

Funguje aj ako každodenné zásadné a je cestovné puzdro. Tmavo hnedá je Fossil sponiek, a väčšina z ich návrhov sa točí okolo tejto farby. Avšak, oni vás ohromí s jedinečnosťou každého jednotlivého kusu. Zips Výstuhy sú nastaviteľné a možno rozšíriť, aby to extra priestor. Ich kvalita kože je jedným z najlepších vo svojom odbore. Väčšina z fosílnych zákazníci sú lojálni k značke. Priehradiek - 1

Dostupné farby - tmavo hnedá

Fosílne Preston Crossbody Bag Review

Zákazníci sú posadnutí fosílnych tašky preto, že sú bez námahy elegantné. Väčšina z nich dostať to z dôvodu funkčnosti a robustnosti produktu. Nemohol som súhlasiť, pretože som jedného zo svojich verných zákazníkov. Ja používam svoje peňaženky, Kožená taška cez rameno, a pozerať sa, a bude tak robiť aj naďalej navždy, pretože to je to, ako dlho to posledné.

Rating - 4,9

Cena - * 8396 INR

Nákup Link: Amazon.in

Späť na obsah

3. Steve Madden Sling Bag

Steve Madden je známy pre svoje neobvyklé návrhových vzorov. Či už ide o kabelky, topánky alebo príslušenstvo, ktoré sú jedinečné, elegantné a šik. Výrobky z tejto značky sú súčasťou každého dievčenského zoznamu želaní. Ich tašky sú elegantné a priestranné, a práve tak veľká, aby niesť svoje najnutnejšie. Váš núdzové kit môže uháňať do rovnako.

Priehradok - 2

Dostupné farby-Silver

Steve Madden Sling Bag Review

Keď ľudia hovoria, že nikdy nemôžete nabažiť kabelky, myslím, že majú na mysli popruhov tašky. S nespočetnými možnosťami v tejto variante, ste vždy pokryté. Väčšina z nich rád túto tašku za spôsob, akým to jednoducho jazzes nejaké oblečenie. To vás nikdy nesklame! Zipsy sú robustné a lesk materiálu je prima - celková hodnota za peniaze v každom slova zmysle.

Rating - 4,9

Cena - * 3264 INR

Nákup Link: Amazon.in

Späť na obsah

Bag 4. Ted Baker Micro Leather

Automaticky AMP svoj štýl, ak ste si všimol na sebe Ted Baker príslušenstvo viac, ich kabelky. Konštrukčné, farby a materiály sú sofistikované a sliz triedou. Tam je vrodená English vibe svojich tašiek, ktoré sú nadčasové spoločníkmi do svojho elegantného šatníka. Kvalita tohto matného dokončenie kabelke završuje každý cent, ktorý strávite.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - Mid Purple

Ted Baker Micro Leather Bag Review

Zákazníci nevadí, výdavky na vrecia, ako sú tieto, pretože tam je krása v nepatrných detailoch. Tento tote je obľúbený u väčšiny žien, a je populárny ako každodenný príručné. Dodáva sa v jednom priestore, ale je ľahké získať prístup k veci. Milióny vecí, ktoré sme sa hodiť tam nestratí v iných oddieloch. Nadčasový kus, ktorý je limitovaná kolekcia edition, to príde v jednom zotretie farby. Avšak pozor na prelievanie a škvrny, to môže dostať zničil rýchlo.

Rating - 4,8

Cena - * 17990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

5. Ted Baker Aracon Bow Detail Small Bag

Štýlový doplnok, ktorý môže oživiť svoje zimné večery a zvýšiť svoj zážitok z nakupovania. A navyše narazí svoj štýl kvocient a robí robiť vyhlásenia oveľa jednoduchšie. Príslušenstvo, ako sú tieto vydávajú elegantné atmosféru, bez toho by vlastne hovoriť nič.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna

Ted Baker Aracon Bow Detail Small Bag Review

Podpis Design od Ted Baker, je zreteľný a dobre známe. Tento materiál je robustný a odolná a má lesk na neho, vďaka ktorému je moderný a elegantný. Z môjho výskumu, som si uvedomil, že je to horúci favorit medzi mladíkov. To je pre veľkú darček pre módne vpred teenagerov. Pozor, keď si objednáte online - kontrolovať kvalitu výrobku, najmä pokiaľ ide o tento návrh.

Rating - 4,8

Cena - * 6990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

6. Guess Bobbi Inside Out Tote

Dve veci v jednom, v skutočnosti čakať - to sú tri veci, v jednom. Tote je dodávaný s vstavanou odnímateľnou remienok, ktorý môže byť použitý ako samostatné, a vak sám príde v vrodené reverzibilné konštrukcie. Takže každý cent budete investovať tu nie je len zdvojnásobil, avšak strojnásobenie! To nemôže dostať lepší než tohle, to môže?

Priehradiek - 1

Dostupné farby - Pink, Black & White, Camel a Jet Black

Hádajte Bobbi naruby Tote Review

Bol som to s použitím na chvíľu teraz a pochopiť, prečo to bol okamžitý hit. Zo zrejmých dôvodov, musím povedať - tie-schopný popruhy, tým menšie tote / spojka, a inside-out dizajn robí z tohto vaku neodolateľné. Už nikdy sa nebudete nudiť tohoto! Milujem myšlienku menšie prepravky, a že som ho nosiť ako peňaženka pre nakupovanie. To sa môže ubytovať všetky svoje najnutnejšie.

Rating - 4,8

Cena - * 14990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

7. Betsey Johnson Flower Strap Hobo

Hobos sú známe pre svoje pohodlie v prvom rade - tieto sáčky môžu byť použité pre profesionálne i príležitostné účely. Táto taška bude vyzerať rovnako dobre s elegantným kancelárske oblečenie a pojme všetko potrebné pre prežitie vo všedný deň alebo behu pochôdzky. A keď značky ako Betsey Johnson si to ešte o krok ďalej s ich dizajn detailmi ako zlaté kamene, s hrotmi kvetov atď, a to bez kompromisov v kvalite, nechcete nechať ujsť vlastniť jeden.

Priehradok - 2

Dostupné farby - Stone, červené a čierne

Betsey Johnson Flower Strap Hobo Review

Je to štýlový doplnok vášho pyžamá vzhľad, a najlepšia časť o tomto vaku je spôsob, ako to sedí na ramenách bez kĺzanie. Pozoroval som tento problém s veľkým množstvom vriec, a to aj väčšina prémiových značiek. Je možné, aby niesol kabelku veľmi nepríjemný zážitok, najmä ak je to ťažké. Jediným negatívnym tohoto je, že kožený povrch je zo svojej podstaty nudné a môžu vyzerať opotrebované veľmi skoro.

Rating - 4,7

Cena - * 14990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

8. Ralph Lauren Šnúrky Bag

To je eklektický design vytvorený pomocou šnúrky. Spôsob, akým struny cinch, aby to ešte lepšie. Farby dopĺňajú štýl dokonale. To je taška je ideálny pre nakupovanie. Len čerpať struny raz, a ťahanie peňaženku v každom obchode v nákupnom stredisku sa stáva hračkou. Len to hodiť na ruke alebo držať to ako tašku, nech tak či onak, ste si istí, získať veľa komplimentov.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - Námorná, Brown, kôra, Rouge

Ralph Lauren Šnúrky Bag Review

Jediná nevýhoda tohto vaku je, že nemá žiadne priestory. Je to jednoduché prenášanie pri nakupovaní; Avšak, nie je možné voľne nosiť svoje peniaze, karty, atď. Po celú dobu. Takže, ak ste niekoho, kto dáva prednosť aspoň jeden skrytý zips pre prijatie užitočné v hotovosti alebo kreditnej karty, nemáte možnosť tu. Ale mám rád tento vrece pre jeho dostupnosť. Navyše som vždy pri sebe peňaženku a menšie kozmetickú vačok, tak to funguje pre mňa.

Rating - 4,7

Cena - * 29990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

9. Guess Kingsley Malá brašna

Vak každá žena by mala vlastniť. A vo farbe ako zlato-ťavu, je nutnosťou. Klasický, sofistikované, a funkčné. Ak ste ten typ, ktorý verí v investovania v praktickom dizajne, ktorý vám pomôže udržať po najdlhšiu dobu, aby bolo nutné meniť - to by mohlo byť ono. Tento večný štýl nikdy nevyjde z módy a bude vás nikdy nesklame.

Priehradok - 2

Dostupné farby - Gold-ťava

Hádajte Kingsley Malý brašňu Review

Použil som veľa tašiek v podobnom dizajne v priebehu rokov niekoľko luxusných značiek a niektoré miestne robil, takže kvalita nie je žiadna zhoda. Nadaný som to s mojou matkou, a zdá sa, si túto jednu, s výnimkou som si uvedomil, mala som ísť až o jednu veľkosť väčšie, pretože to dostane vydutie so všetkým, čo sa nosí. Ale to nezbavuje nič z elegantnej kvociente tohto návrhu.

Rating - * 4.7

Cena - 13990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

10. Calvin Klein Nylon Tote

Ste vegan, hľadá faux-kožené tašky? Alebo nie, ale dáva prednosť umelej kože nad čistú kožu? Tu je niekoľko dobrých správ. Funkčné a každodenné nevyhnutné s vynikajúcej kvality od renomovaných značiek, ako je CK. Oni boli priekopníkmi takže kvalita a štýlový dizajn cenovo dostupné pre každého. Táto taška je masívny a elegantný a vojde väčšina vašich náležitosti vo; V skutočnosti, dokonca aj notebook alebo tablet môže ísť dovnútra. Čo ešte potrebujeme?

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna a červená

Calvin Klein Nylon Tote Review

Je odolný, funkčné a pohodlné. Zip, nylon úprava a faux kožené rukoväte sú veľmi kvalitné a vydržia vám po dlhú dobu. Videl som niekoľko priateľov, ktorí zdvojnásobiť toto hore ako plienka taška. Nemusí mať príliš veľa oddielov, ale ten obrovský vrecko možno ľahko prispôsobiť všetko za kratší disky, možná. Je to veľmi dobrý nápad preskočiť veľké plienka taška pre raz. Preto je ideálny pre mamičky s batoľatami. Ale bolo by lepšie, keby to prišlo s ďalšie menšie oddiely, aby prinajmenšom.

Rating - * 4.7

Cena - 20990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

11. Tréner Phone Crossbody

Štýlový hľadajú crossbody taška pre niekoho, kto nenávidí držať na čokoľvek či nemá rád strkať všetko do svojich vreciek. Elegantný, ľahký a štýlový doplnok každej dievčenské kolekcie.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna, strieborná / Sedlo, Light Gold / Platinum

Coach Crossbody Phone Review

Kvalita a dizajn sú niečo, čo väčšina značiek nemožno ani priblížiť oproti tréner tašky. Avšak, je to trochu príliš malý za cenu. Ak ste práve chcú, aby voľné ruky po celú dobu, alebo vlastné obrovské telefóny ako Galaxy, budete potrebovať. To sa dá ľahko inštalovať telefón, kľúče, lesk a ďalšie drobné predmety, ale to je všetko. Malo by to byť takto rovnako, takže ja si nesťažujem.

Rating - 4.6

Cena - * 20990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

12. Kate Spade Glitter Carolyn Crossbody

Tento retro štýl tlače je nadčasový a upgrade veľkosti pre Crossbody vrecka. Zlato zips a hardware zdvihnúť farbu ďalej dodáva šarm a štýl do vaku. Kate Spade New York je známy pre to, že nám všetky naše ciele, štýl a tento produkt oni je brankár.

Priehradok - 2

Dostupné farby - čierna a biela

Kate Spade Glitter Carolyn Crossbody Review

Zaujímavý spôsob, ako rozdeliť relatívne menšie tašku, aby sa vaše veci neporušené. Avšak, to by bolo lepšie mať zips, takže neletí všade okolo. Je to skvelý fešák a urobí vyhlásenie samo od seba.

Rating - 4.6

Cena - * 23990 INR

Nákup Link: darveys.com

Späť na obsah

13. Burberry Brown Check Satchel

Tento hnedý kockovaný dizajn je dedičstvo, ktoré predefinovať minimalistických vyhlásenia, ale s rovnakým prepracovanosti. Náhodne vybrať ľubovoľný Burberry vrece alebo konštrukcie, a to sa vám nikdy nepodarí. Táto značka je viac než len doplnok, je to ako životný štýl, ktorý definuje, kto ste.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna, strieborná / Sedlo, Light Gold / Platinum

Burberry Brown Check brašňu Review

Tašku, rovnako ako akýkoľvek iný Burberry tašky, vyzerá nervózny a elegantný. To sedí dobre na ramene alebo po celej dĺžke tela. Ľudia niekedy sťažujú, že ich tašky sú obvykle ťažké samy o sebe, ale hej, pozrite sa na toto dieťa tady. Tvorí pre všetko ostatné, nie je to?

Rating - 4.6

Cena - * 23990 INR

Nákup Link: darveys.com

Späť na obsah

14. Guess Tenley Petite Status Crossbody

Máte príliš veľa kabelky? Počkajte, až uvidíte a prečítať si o toto! Záves telo taška ružová / práškovou farbou, s umelej kože brmbolcom a prešívané vaku kúzlo. Počkať, bol som sníval? To platí absolútne hocičo, aj keď idete okolo v pyžame.

Priehradok - 2

Dostupné farby - Prášok

Hádajte Tenley Petite Status Crossbody Review

Opäť, ako som povedal, mám rád popruhov na batožinu a nikdy nemôže dostať cez ne. To je ideálny pre každého, kto má rád, aby to jednoduché, ale štýlové. POM-pom a prešívané šarm sú chatrné pridanie by ste inak nikdy vidieť. Ale to sa nebude nahrádzať kabelku, nemá šírku pásma pre neho.

Rating - 4.6

Cena - * 11990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

15. Guess Hanson batožinového taška

Ak mám popísať tento kus jedným slovom, bolo by to tres-chic! Je to pozoruhodne odlišný dizajn, takže ak máte radi robiť vyhlásenia, mali by ste si jeden z nich. Výstredný voľba kabelku, ktorá bude iste sadu, ktorú míľ od seba.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna

Hádajte Hanson Trunk Bag Review

Prvky ako držadlá, zlaté klince, a dokonca aj tvar vyhrávajú srdca. Ak ste módy, ktorý miluje objavovanie, accessorizing a vytváranie výkazov, ísť na to. Je ideálny pre stretnutia a pôjde dobre s inteligentnou neformálne oblečenie alebo večerné šaty. Avšak, to nie je niečo, čo môžete vymeniť svoj každodenný sáčok. Ale mohlo by to byť len ma! Môj obľúbený je ešte potrebné prerokovať!

Rating - 4.5

Cena - * 13990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

16. Tory Burch Ella Tote

Čokoľvek s Tory Burch motívu musí byť dobré, a to je uvedenie mierne. Ak mi neveríte, musíte vidieť ho veriť. Unikátny vziať na pravidelnom tote bag, že má pevné rukoväte a lesklý povrch. Jemnosť je to niečo, čo som prepadol na prvý pohľad - Som si istý, budete súhlasiť?

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna, tmavomodrá

Tory Burch Ella Tote Review

Tento veľký vak s magnetickým uzáverom prichádza s jednoduchým jediným priestorom, ale mne to nevadí. Mal som priateľov a rodinu používať ho s nulovými sťažností. Základňa je robustný, takže vaše veci sú neporušené, a priestor pre rybárčenie alebo ich straty je pomerne malý.

Rating - 4.6

Cena - * 24490 INR

Nákup Link: lootlow.com

Späť na obsah

Taška 17. Le pliage strednej rameno

Ľahko nosiť tašku, ktorá je elegantný a robustný. Farby v tomto variante sú tmavé a pripravený z pochopiteľných dôvodov. Je ideálny pre profesionálne účely. V skutočnosti, to je v jednom priestore, kde možno umiestniť notebook alebo tablet. Nemusíte byť nudné s príkazoch len preto, že máte vyzerať profesionálne. To dokazuje to, že áno?

Priehradiek - 1

Dostupné farby - Navy, čučoriedky, Gun Metal

Le pliage Medium taška cez rameno Review

Nylon materiál môže cítiť gájd, a to nie je prvá vec, ktorú by som považoval pri nákupe tašku. Avšak, budete musieť dať do návrhárov pre spôsob, akým amp up štýl každodenné náležitosti a aby vyzerali atraktívnejšie.

Rating - 4.6

Cena - * 15990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

18. Phive Rivers Leather Satchel

Tlačí na zvieratách boli výstrelok najdlhšiu dobu. Milujem ich na kabelky a topánky, ale možno nie šaty. Ale to je jedna aktovka všetci by sme mali vlastné - to je podráždený a sofistikovanejšie. Presne tak, ako kabelka má byť. Som zamilovaný!

Priehradiek - 1

Dostupné farby - čierna

Phive Rivers Leather Satchel Review

Buď ste zviera tlač osoba alebo nie ste, nie je zasadnutí v stredu. A to je to isté som povedal, priateľa, ktorý bol kňučanie o sáčok hľadá opotrebované a nudné po bode. Tieto návrhy by nemala byť elegantné. Majú vyzerať nakročené a decentné, a tento sáčok vyzerá, že.

Rating - 4.6

Cena - * 8499 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

19. Medzinárodný Concepts Black Evening Bag / spojky

Módne a módne spojka, ktorá zdvojnásobuje ako crossbody vrece. Spojka je vec, práve teraz. Elegantné kameň sponu uzáver dostane všetky zákusky body.

Priehradiek - 1

Dostupné farby - strieborná

Medzinárodná Concepts Black Evening Bag / Clutch Review

Cena vaku by mohlo byť trochu viac, než to, čo by som radšej investovať do spojky, ale finesse je riešiť istič. Nevidíte to v bežných značiek, a navyše slúži aj ako bočné vrecia na mŕtvoly, ak vás omrzí ju drží. Takže je to celkom win-win.

Rating - 4.6

Cena - * 7990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

20. Michael Kors Rhea Medium Backpack

Vďaka návrhárov, nie je núdza na prípravu vyhlásenia, zatiaľ čo vy bábiku nahor (alebo nie). Bol by som inak nikdy považovať za návrhár kabelka, ale v prípade, že sú funkčné a elegantné, prečo nie? Michael Kors revolúciu tašky a doplnky pre ženy vo viac ako jedným spôsobom, a to je evidentné s týmto.

Priehradky - 3

Dostupné farby - biela, hnedá

Michael Kors Rhea Medium Backpack Review

Môžete použiť ako taška na laptopy alebo príručný počas jazdy. To sa hodí oveľa viac tam, než kabelka silou. Ale to by mohlo vydutie von príliš veľa a kazia tvar vrecka. Takže, je to buď ideálna pre prepravu svoje elektroniku a ďalšie nevyhnutnosti, alebo môžu byť použité len ako cestovný súpravy. Nemusí byť dobrý nápad spojiť oboje. Ale nič sníma tvorivé prvok tohto márnotratného podpisu tlače.

Rating - 4.6

Cena - * 38990 INR

Nákup Link: elitify.com

Späť na obsah

Kabelky sú viac než len doplnok, a všetky naše prenosy ons sa príliš nelíši od Phoebe Bufetové to - v poriadku? Navyše moja predstava sa zaoberá pondelok blues občas útočia týždeň s novou kabelku. Je to len veľa zábavy zmeniť a získať veľa komplimentov. Aké sú vaše obľúbené? Dajte nám vedieť v komentáre časti nižšie.

* Ceny sa môžu líšiť.

load...