Noviny

10 úžasných indických tetovanie vzory

10 úžasných indických tetovanie vzory

Tetovanie sa stali štýl vyhlásenie s ľuďmi po celom svete. V Indii i tetovanie trend bol zachytený a my môžeme vidieť takmer každý druhý človek športových tetovanie. V tomto príspevku sa pozrieme na 10 najlepších indických tetovanie, ktoré sú blízke a ocenil po celej krajine.

Najlepšie indickej Tetovanie

Majme letmý pohľad na najlepšie indické tetovanie s ich významy.

1. Indickej Gods Tetovanie:

Gods tvorí významnú časť indickej kultúry. Indovia pevne veriť a mať vieru, že uctievanie bohov im prinesie šťastie a prosperity. Takže pre väčšinu má tetovanie svojho Boha, je pravdepodobne najlepší nápadom ako na obrázku vyššie.

load...

2. Rodičovské požehnanie Tetovanie:

Každý, kto sa cíti silní pre ich rodičov a niektorí dokonca tetovanie ich mená alebo požehnanie, pretože je drží v blízkosti svojho srdca. Je to tiež silný spôsob, ako vyjadriť svoju lásku k rodine.

3. Mehendi Tetovanie:

Inšpirovaný z indického dedičstva, mehendi je tetovanie z Henna. To sa zvyčajne vykonáva ako hobby a priaznivých príležitostiach, ako sú svadby a náboženské funkcie. Mehendi môžu byť navrhnuté na tie ruky a nohy v rade návrhov, ktoré môžu tvoriť tetovanie. Je to forma dočasné tetovanie.

load...

4. Peacock perie tetovanie:

Peacock je jedným z najkrajších vtákov na svete a je tiež India je národný vták. Peacock perie vzory sú tiež farebné a sú milovaní Indy. Toto tetovanie design líči, ako krásne to pávie perie určený tetovanie.

5. Face of the Sun Tetovanie:

Slnko je považovaný za zdroj všetkých pozitívnych vecí v indickej kultúre. Je uctievaný ako Boh. Niektorí dokonca uctievajú každý deň v dopoludňajších hodinách. Sun tetovanie sú veľmi známe u indiánov.

6. Zviera Tetovanie:

Láska pre zvieratá je tiež zobrazená vo forme tetovanie v Indii. Najobľúbenejšie dizajn je Tiger, ktorý reprezentuje silu.

7. Kvetín Tetovanie:

V Indii, väčšina ľudí rada športové farebné kvety. Jedná sa o rozšírenie umelecké formy Mehndi, kde sú široko používané kvetinové vzory.

8. Vtáčie Tattos:

Vták tetovanie sú krásne, zemité a jasne zobrazujú lásku k prírode. V Indii, mnoho žien môže byť ľahko vidieť športové krásne a roztomilé vták tetovanie na ne, ako je ten na obrázku vyššie.

9. Meno Tetovanie:

Mená manželov alebo detí sú časté, ale sú stále najlepšie možnosti tetovanie dizajnu v týchto dňoch, ktoré môžu byť vykonané v rôznych jazykoch. Mnohé osobnosti môže tiež byť videný športové mená svojich milovaných ako tetovanie. To sú niektoré z najjednoduchších tetovanie urobiť a môže byť umiestnená kdekoľvek na tele tiež.

10. Znamení zverokruhu Tetovanie:

Mnoho Indov verí v astrológiu a teda slnečné znamenie alebo znamenie zverokruhu sú veľmi obľúbené možnosti tetovanie. Vyzerajú trendy a značí vieru a presvedčenie človeka. Sú to tiež vyhlásenie, že jedinec je, pokiaľ ide o typ človeka, on / ona je!

Tak ktorý z tohto štýlu v indickej tetovanie sa vám páči? Ešte povedzte nám!

Ak máte chuť indické tetovanie, tetovanie For All je ideálne miesto, kde nájsť tisíce nádherných a očarujúcich návrhov.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...