Noviny

10 najlepších vlasov Dostupné parfumy

10 najlepších vlasov Dostupné parfumy

Cítite sa dlho, lesklé kadere pridať želiez krásu a čaro vašej osobnosti? Máte slabosť pre make-up a kozmetiky a lásky k nasledovaniu najnovšie trendy štýlu? No, ak chcete poznať tajomstvo stáva módy prečítaní tohto príspevku môžu byť nápomocné.

Vôňa môže dodajú eleganciu a sebadôveru k vašej osobnosti. Viete vlasové parfémy sú najhorúcejšie produkt na svete kozmetiky dnes? Zistite si v tomto článku zoznam desiatich najlepších vlasových parfumov.

Najlepšie Parfumy Vlasy - Top 10:

1. Oribe Cote d'Azur toaletná voda:

Mnoho žien rada nosí opojnú vôňu svojho parfumu vo vlasoch. Vlasy parfum od Oribe má krásne kombináciu citrusov a drevitých vôní.

Môžete si ju kúpiť za www.oribe.com.

2. Fekkai Hair Fragrance Mist Rose fraîche:

Najlepšia vec, o Fragrance Fekkai Hair Mist Rose Fraiche je, že má veľmi jemný a ženský vôňu. Vanilky a mäty verzie vlasového vône sú tiež k dispozícii. Vyberte si ten, ktorý zodpovedá vašej nálade a osobnosť.

load...

Môžete si ju kúpiť za www.fekkai.com.

3. Viktor & Rolf Flowerbomb Hair Mist:

Vlasy hmla prichádza v kombinácii jazmínu a pačuli vôňa. Ak chcete vyčnievať z davu, to vlasy parfum je skvelá voľba. Ľudia, ktorí majú radi jemné a mäkké vôňou nemusí nájsť hmla veľmi vhodný.

load...

Môžete si ju kúpiť za www.sephora.com.

4. Narciso Rodriguez For Her Hair Mist:

Ak máte radi silnú vôňu s jemnými tónmi, potom toto je ideálny pre vás. Infúzia z cyprusu a jantáru robí hmly špeciál. To je veľmi cenovo dostupné, pretože stojí $ 35 len.

Môžete si ju kúpiť za www.sephora.com.

5. Marchesa Parfum D'Extase:

Vlasy hmla má perfektné zlúčenie a rovnováhu kvetín a ženské tóny. Ak použijeme túto vlasy parfum iste, aby vám hlava-Turner.

Môžete si ju kúpiť za www.sephora.com.

6. Burberry Brit Rhythm Hair Mist:

Ak sa pozrieme chváliť, že osobitné Burberry ducha? Burberry Brit Rhythm vlasy hmla má scintilačný kombináciu sladkých pomarančových kvetov, surové pižmo a svieži levanduľa robiť parfum obľúbený medzi moderné ženy. K dispozícii iba za 40,00 $, to je lacná ešte prima voľba pre up váš štýl kvocient.

Môžete si ju kúpiť za www.us.burberry.com.

7. Frederic Malle Carnal Flower Hair Mist:

Keď porovnáte ďalšie vlasové parfumy s týmto, zistíte, že náklady na tento parfum je vysoká na $ 170. Ale len jeden sprej stačí, aby vás očariť svojou vôňou. Nebudete ľutovať túto investíciu. Gardenia napustené vlasy vôňa spray je kultový výrobok, a ste si istí, zamilovať sa do tejto kráľovskej vône.

Môžete si ju kúpiť za www.barneys.com.

8. Bottega Veneta Luxury Hair Mist:

Bottega Veneta Luxury vlasy hmla je jedným z najlepších vlasových parfumov na trhu k dispozícii. Ľudia, ktorí majú radi značky určite rád jemnej talianskom pobreží vôňa, ktorá dodáva štýl a eleganciu do svojho vzhľadu.

Môžete si ju kúpiť za www.bottegaveneta.com.

9. Acqua di Gioia Hair Mist:

Ak ste na pláži osoba a milujú more, bude to na vlasy parfum sprej stali obľúbenou tvoja v žiadnom momente. Vlasy hmla fľašu zachytáva sviežu vôňu Stredozemného mora. Môžete ľahko vybrať tento jeden na iba 25 $.

Kúpiť na www.sephora.com.

10. Serge Normant Avah parfumovaná voda:

Kombinácia jantáru a jasmínovou vôňou funguje práve pre vás. Použitie parfumu na vaše kadere dodá lesk do svojho vzhľadu a premeňte sa štýl diva.

Kúpiť na www.birchbox.com.

Ak máte radi používate vlasové parfumy, prosím, povedzte nám svoj obľúbený jeden.

load...