Noviny

10 najlepších vlasov Odstraňovanie mydla vyskúšať dnes

10 najlepších vlasov Odstraňovanie mydla vyskúšať dnes

Každá žena sníva o vystatuje hodvábne jemný a vlasy bez tela. To je klasická definícia krásy takmer vo všetkých kultúrach. Ale mnohí z nás sa rodí s ochlpenie, že potrebuje nejaký lákania detí!

Telo voskom je bolestivé vlasy odstránenie voľba. Depilačné krémy majú svoje vlastné rad vedľajších účinkov, ako je stmavnutie kože. Existujú ostávajú nejaké možnosti? Si preklial, aby zostali s chlpatú svete? Vôbec nie! depilačné mydlá sú žiadny neporiadok vlasy odstránenie voľba pre ženy, ktoré majú radi poriadok a jemnú pokožku, bez toho aby museli vysporiadať s, voskovanie 'bolesti!

load...

10 Najlepšie Depilácia Mydlá:

Depilačné mydlá sú vynikajúce možnosti odstránenie chĺpkov, pretože vás chráni pred vedľajšími účinkami spôsobené v dôsledku voskovanie, holiacich strojčekov a krémy. Tu are10 depilácia mydla, ktoré môžete použiť pre čistú a jemnú pokožku. Pozrite sa bližšie na 10 najlepších možností vlasové odstránenie a spôsob, akým úzko spolupracovať, ktorý urobí vaše vlasy zadarmo.

1. Epi Savon Depilácia Soap By Bonbón:

Táto krása bar pri Bonbón je bezbolestná možnosť odstraňovanie chĺpkov pre ženy, ktoré chcú žiariace, sušič voľný a hydratovanú pleť. Je ideálny pre použitie na ruky, nohy, podpazušie a líniu V.

Ako použiť:

 1. Práce na penu mydla po dobu 5 minút na cieľovej oblasti pre odstránenie chĺpkov.
 2. Jednoducho umyť celý priestor s vlažnou vodou. Pat na suché a budete odišiel späť s hodvábne hladký vlasmi voľnej kože.

Prírodné ingrediencie použité pri tvorbe Epi Savon mydlo (granátové jablko kôry, aqua a niekoľko ďalších) ponúka hĺbkovú hydratáciu. Pokožka sa stáva žiarivá a vlasy zadarmo a budete mať žiadne vedľajšie účinky, ako je bolesť, rezy alebo stmavnutie kože.

load...

Cena: 20.29 $ 3 ounce

Odstránenie Soap 2. Classic Valley vlasov:

Nesúďte účinnosť tejto telo depilačné mydla s jeho nízku cenu. Tento úžasný mydlo je ideálny depilácia mydlo pre ženy. To je zaťažené dobroty zvlhčujúce pokožku a tónovanie prírodné ingrediencie. Jeho unikátna formula pení a ponúka hlboké klimatizácia na pevný nohy vlasy. Je to ideálna voľba noha vlasy odstránenie pre ženy, ktoré dávajú prednosť držať sa bezbolestné možnostiach odstraňovania chĺpkov pre čistú pokožku bez podráždenia a začervenania. To prepožičiava lesk a spravodlivosť pre nohy upon aplikáciu.

Ako použiť:

 1. Jeho prirodzene bezpečné vzorec možno použiť, aby sa dostatočné množstvo penu na nohách.
 2. Majte to na dobu 3 až 5 minút.
 3. Môžete použiť penu drhnúť celú oblasť taky.
 4. Umyť po 5 minútach.

Ste odišiel späť s hladkými nohami tie sú v pastelových farbách a vlasy zadarmo. To by mohlo potrebovať niekoľko aplikácií, než sa vaše nohy sú vlasy zadarmo. Jeho účinnosť je závislá na tvrdosti vaše vlasy. V prípade extrémne tvrdé vlasy, bude to trvať nejaký čas, aby si vlasy voľné nohy.

Cena: Rs. 11 na 45 gramov

3. Depilácia Soap By Nature ajurvédskej starostlivosť:

Tento jedinečný Ajurvédske depilačné mydla vrecia dobroty prírodných bylín. Jeho bylinná formula je bezpečná pre úplné využitie tela (okrem pohlavných a čelných plôch). Je to veľmi silný vlasy odstránenie vzorec, ktorý slúži aj ako antiseptikum a antibakteriálne činidlo.

Ako použiť:

 1. Rub mydlo na cieľovej oblasti určený na odstraňovanie chĺpkov.
 2. Pracovať rovnomerne, aby sa rick penu.
 3. Jednoducho čistou vodou z vodovodu / vlažnou vodou.

Predkladané byliny depilačné v tomto mydlom odstrániť chĺpky bez vysušenia pokožky. To nespôsobuje žiadne svrbenie alebo podráždenie vôbec. To je tiež užitočné pri riešení problémov pokožky, ako je telo akné, začervenanie a telo akné, pretože to drží baktérie preč od tela. Jeho antiseptické a antibakteriálne formula neponúka ideálne podmienky pre rast baktérií. Preto, dostanete čisté vlasy voľnej kože, ktorá je príliš zdravé.

Cena: Euro 30, pri jednej tyče

4. Kokosové mlieko Mydlo By Kingbo:

Tento úžasný depilácia mydlo je bohatý na mlieko a smotanu. Je hlboko čistí pokožku proti srsti z nôh, paží a podpazušia do značnej miery. Vytvára bohatú penu a nespôsobuje žiadne škody na kožu. Tento čínsky krása bar prichádza v 5 rôznych farbách.

Ako použiť:

 1. Vypracovať nejakú penu po dobu 2 minút.
 2. Nechaj to na dobu ďalších dvoch minút.
 3. Čistiť vlažnou vodou a pat kožu vyschnúť.

Konečný výsledok - žiariace vlasy voľnej kože, ktorá je mäkká a hydratovaná. Jeho jedinečná mlieko bohaté formuly zámky vlhkosti a nevysušuje pokožku upon použitie. To môže byť tiež použitá pre odstránenie brušnej vlasy tiež. Vyhnúť sa používaniu na tvár a genitálnej oblasti.

Cena: Ceny sa môžu líšiť od 5 až 7 dolárov za 100 gramov

5. Claus Royal Porto Soap Sabona Aromatico:

Tento úžasný depilácia tela bar je dobrá voľba vlasy odstránenie pre ženy expedičné čistiť ich kompletné telo. To môže byť pravidelne používa na dosiahnutie vlasy oslobodiť každý deň. Je nesmierne bohatá na glycerín a rastlinné oleje.

Ako použiť:

 1. To depilácia tela bar je určený predovšetkým pre veľmi svetlé vlasy, nie tie tvrdé.
 2. Penu mydlo, aby bohatú penu.
 3. Drhnúť cieľovej oblasti s penou.
 4. Umyte vlažnou vodou a pat zaschnúť.

Odstraňuje jemný vlasy z brucha, rúk, nôh a dokonca aj podpazušia. Je ideálny pre každodenné použitie rovnako. To môže byť používané ako bežný baru kúpanie príliš, vzhľadom k jeho hlbokej hydratačné výhod, ktoré chránia pred dehydratáciou a suchosti pokožky.

Cena: $ 4-6 $ za kus

6. Hair Odstránenie mydlo Venuša:

Tento úžasný vlasy odstránenie mydlo predstavuje jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť neželaného ochlpenia z podpazušia, slabín, nôh, paží a brušnej oblasti. To ponúka ešte lepšie výsledky, než bielenie. Toto mydlo je tiež naloží s dobroty prírodnou zvlhčovače, čo z neho robí ideálny voľbou pre odstránenie chĺpkov ženy robí.

Ako použiť:

 1. Je potrebné starostlivo umyť cielenú oblasť pre odstránenie chĺpkov.
 2. Potom naneste mydlo a penu to, aby bohatú penu.
 3. Vyčistite celý priestor s vodou.
 4. Mydlo listy späť žiadne vlasy, žiadne stopy, bez jaziev a bez alergie.

Cena: Rs. 100 až 250 na 50 gramov

Odstránenie Soap 7. SMooooooTH vlasov:

Táto jedinečná krása bar ponúka slobodu od nežiaduceho ochlpenia po celom tele. Jeho unikátny anti-pot technológia odpudzuje odporný telesný pach. Je bohatá na prírodné bahno a bylinné rastlinné výťažky tie kolektívne usilovať o de-zakorenenie nežiaduceho ochlpenia prirodzene. Jedná sa o bezpečné japonský produkt, ktorý možno použiť aj ako bar krásy kúpanie.

Ako použiť:

 1. Rub mydlo, aby bohatú penu po dobu 5 minút.
 2. Jemne odplaviť penu po niekoľkých minútach.

To nemusí čistiť všetky vlasy naraz. Ale je to bezpečné a stabilné možnosť odstránenia chĺpkov, ktorá vám dáva vlasy zadarmo počas niekoľkých dní po jej použití.

Cena: RM 89 RM za kus

8. Hair Odstránenie mydlo By Tendsoft:

Tento prírodný depilácia mydlá, tiež bohatá na glycerín, je prispôsobené ručné vlasy odstránenie mydla. To môže tiež odstrániť odumreté kože ľahko. Je tiež ideálnou voľbou vlasy odstránenie pre ženy s citlivou pokožku. Táto prirodzená voľba epilácia je ideálny pre použitie na nohy, paže a podpazušia. Nepoužívajte na tvári a genitálnej oblasti. Jeho chemický voľné formula vyživuje pokožku a robí to mäkšie, vlasy bez a žiarivý.

Ako použiť:

 1. To vytvára dobré množstvo peny, ktorá je nevyhnutná pre správne odstránenie chĺpkov.
 2. Kroviny pomocou peny po dobu 2 až 3 minúty, v závislosti od tvrdosti vaše vlasy.
 3. Vyčistite vlažnou vodou.

Ponúka žiarivú vlasy voľnej kože s postupným použitia. Je stopercentne bezpečné pre každodenné použitie. Denné používanie ponúka vlasy voľnej kože, ktorá je príliš dobre tónovaný. Nikdy nezabudnite hydratujú pleť po použití tohto mydla.

Cena: menej ako 1 dolár za kus

9. Depilácia Soap By Onespa:

To je ideálny mydlo pre odstránenie chĺpkov, pretože obsahuje riasy extraktov, vitamínu E a Blueberry extraktov. Tak to robí svetlú pleť, vlasy voľné, hydratovaná a žiarivá po použití. Toto mydlo je ideálny spoločník pre ženy, pretože nevysušuje ani očierňovať pokožky po odstránení chĺpkov. Je ideálny pre použitie na nohy, ruky, podpazušie a na bruchu. Vyhnúť sa kontaktu s očami a genitálnej oblasti.

Ako použiť:

 1. Rub mydlo na cieľovej oblasti pre odstránenie chĺpkov po dobu 3 až 5 minút.
 2. Ak máte hrubé vlasy, jedna aplikácia nemusí stačiť na úplné odstránenie chĺpkov
 3. Použite mydlo podľa svojho rastu chĺpkov a chváliť vlasy voľné telo.

Cena: $ 1 až 4 za kus

10. Pemza:

Ušetrili sme to najlepšie za posledný. To nie je práve mydlo, ale kameň v tvare mydla. To je najlepší a najuspokojivejšiu možnosťou odstránenia chĺpkov z hygienických modernej ženy.

Ako použiť:

 1. Vyčistiť oblasť, ktorú chcete, aby sa vlasy bez používať mydlo.
 2. Rub pemza jemne po celej časti tela, budete čistiť mydlom.

Pemza ľahko de-korene nežiaduceho ochlpenia, bez toho aby sa zlomila. Tak, dostanete mäkký vlasy voľnej kože.

Cena: Rs. 100 až 500 v závislosti na značke, ktorú si vyberiete

Všetky vyššie uvedené možnosti odstránenia vlasy sú bezbolestné a poskytujú dobré výsledky. Vždy buďte opatrní, pokiaľ ide o výber depilácia mydlá, ako všetci nemusia byť vhodné pre váš typ pleti.

load...