Noviny

20 krásnych tetovacích motívov a ich významov

20 krásnych tetovacích motívov a ich významov

Poznámka autora: Milujem tetovanie. Nie all-over-the-telo druhy, ale jemné typy, ktoré so sebou prinášala sladkou somethings. Po prečítaní Ravi je úžasné článok s názvom 24 mindblowing tetovanie pre dievčatá, som bol tak inšpirovaný, že som napísal sám. Tu je odkaz na Ravi v článku, v prípade, že by ste chceli vyskúšať ešte niekoľko tetovaní.

Tetovanie - zatiaľ čo niektorí absolútne nimi opovrhovať, iní majú pocit, že je to oduševnený zvyk neustále podnecovať teóriu určitého symbolu alebo vieru. Je to všetko o leptanie túto myšlienku do svojho bytia. Vzhľadom k tomu, milovníci tetovanie hovoria, že je to komplexný duchovný, emocionálne, mentálne a fyzické skúsenosti, že je permanentný na všetkých úrovniach. Tetovanie sú veľmi osobné, a keď by sa mohlo zdať moderné, cool, a trendy, ktoré znamenajú oveľa viac než len tvaru alebo symbolu. Tu je hĺbková analýza z 20 krásnych tetovanie s významy, ktoré vás môžu inšpirovať, aby si jeden (ak nemáte už!).

Tetovanie a ich význam

 1. Motýle
 2. Om
 3. Malin
 4. Piktogramy
 5. Zen Circle
 6. Fázy Mesiaca
 7. Zverokruh
 8. Slnko
 9. Perie
 10. Ruže
 11. Vtáky
 12. Krídla
 13. Lapač snov
 14. Čerešňový kvet
 15. Strom života
 16. Srdce
 17. Drak
 18. Tribal tetovanie
 19. Hviezda
 20. Vážky

1. Butterflies

Motýľ je krásny hmyz, ktorý sa snaží svoju cestu von zo svojej ulity. To predstavuje krásu, premena, znovuzrodenie a zmeny. Je zrejmé, bezfarebný a takmer škaredý, pretože vstupuje do sveta, a to opúšťa kuklu ako živé, krásne stvorenia. Japonci veria, že motýľ je skratka pre niečí duše. V skutočnosti je grécke slovo pre motýľa jemne premieta do duše. V čínskej symbolike, dva motýle spoločne postaviť za lásku.

load...

Späť na obsah

2. Om

Om je vlastne vibrácie, ktorá má hlboký význam. Jej plynulé línie, aby to elegantný vzhľad. Riadky, ktoré idú hore a dole v symbole znamenajú začiatok a koniec života. Tento hlboký a silný symbol predstavuje zdroj života pre celý vesmír sám. Je to skvelý tetovanie téma zvoliť.

Späť na obsah

3. Malin

Symbol Malin má svoj pôvod vo Švédsku. Vyzerá to, že symbol nekonečna s šípkami v stredu. To znamená, že musíte zažiť prekážky, aby bolo možné pokročiť.

load...

Späť na obsah

4. Glyphs

Piktogramy sú súborom elementárnych symbolov v gréčtine. Tieto tetovania sú zvyčajne veľmi malé, ale veľmi silný. Tento konkrétny jeden znamená, hľadať '. Ide o stálu pripomienkou, že vďaka tejto ceste života, musíte sa nikdy prestať preskúmanie.

Späť na obsah

5. Zen kruh

Enso alebo zen kruh, aj keď staré tému, sa stáva populárny voľbou tetovanie dnes. Šušťanie kruhu vyzerá svieže, elegantné a elegantné. Neúplný kruh predstavuje vesmír. To tiež znamená vnútornú silu a osvietenie.

Späť na obsah

6. Fáz mesiaca

Mesiac znamená život. A fáza najavo, ako život sa neustále mení. Je pripomienkou toho, ako rozporuplný život. Život ide v kruhoch, a potom je karma. Fázy mesiaca pripomínajú všetkých týchto veciach.

Späť na obsah

7. Znamenie zverokruhu

Univerzálne znamení zverokruhu sú zvyčajne reprezentácie vašej osobnosti. Tieto príznaky rozdať veľa o tom, kto ste, a tiež svoj osud. Ak veríte v koncepte zverokruhu, mali by ste zvážiť získanie tejto tetovať. Znamenie zverokruhu sú obľúbenou voľbou tetovanie pre tých, ktorí chcú nájsť sami seba, alebo pre tých, ktorí hľadajú odpovede ohľadom ich budúcnosti.

Späť na obsah

8. Sun

Slnko tetovanie je univerzálny tému. To zvyčajne symbolizuje život. Byť A Life darcu sám, slnko znamená znovuzrodenie a plodnosti. To tiež znamená silu, vytrvalosť a nové začiatky. Všetci tí, ktorí chcú obrátiť nový list, alebo nechať za sebou drsné časy, mali by ste zvážiť získanie slnečné tetovanie.

Späť na obsah

9. Perie

Perie majú bohatú históriu a tiež významná tetovanie tému. Ich výrazná krása činí extrémne populárne. Napodiv, že majú protichodné reprezentácie. V istom zmysle, perie znamená smrť či stratu, ale tiež znamená, zrodenia a šťastia. To naozaj záleží na tom, ako ho vnímajú. Význam pierko tiež závisí na tom, vták patrí, takže reálna trochu výskumu je potrebné urobiť, než sa rozhodnete, aby si svoje tetovanie.

Späť na obsah

10. Roses

Ruže sú krásne kvety. Oni sú populárne voľbou tetovanie a sú buď farebné alebo v čiernej farbe. Ruža symbolizuje vášeň, lásku, krásu a silu. Dokonca aj farba ruže môže znamenať určité veci - čierne za stratu alebo smrť, červená pre vášeň, a bielych za nevinnosti.

Späť na obsah

11. Vtáky

Ak chcete, vtáky vytetovať, vaše možnosti sú nekonečné. Môžete mať buď jeden vták alebo zhluk vtákov vytetované. Vtáky, očividne, stojí za slobodu a dúfať, že všeobecne. Ak chcete získať konkrétne vták tetovanie, to je najlepšie, aby dobre výskumu a rozhodnúť, čo vyhovuje vašej chuti.

Späť na obsah

12. Krídla

Ako je možné vynechať krídla, zatiaľ čo hovorí o tetovanie symbolov a významov? Krídla znamenajú slobodu. Sú to neustále pripomienky, ktoré nemôžu byť vo vlastníctve, a že môže byť ten, kto chcete, a môže ísť kamkoľvek budete chcieť na vašej vôli. Krídla sa objavujú vo všetkých tvarov a veľkostí, a zatiaľ čo niektorí ľudia majú malá krídla, iní majú veľké pár krídel vytetované na chrbte, skoro ako skutočný pár krídel. Náboženský analýza by symbolizovať krídla ako anjeli, ktoré sú neustále uvedených v náboženských textoch.

Späť na obsah

13. Dream Fixačný

Mystická kvalita snových lapačov z nich robí veľmi populárne témy pre tetovanie. Hovorí sa, že ten sen lapače, ako termín napovedá, majú schopnosť zachytiť dobré sny a zahnať nočné mory, a preto ľudia fandiť lapač snov tetovanie absorbovať svoje kvality v ich osudoch. Zlé sny, smola, a zlí duchovia sú na uzde, keď máte lapač snov vás chráni. Catcher sen tiež slúži ako dobrý talizman, ktorý prináša úspech, šťastie a šťastie.

Späť na obsah

14. Cherry Blossoms

Čerešňové kvety majú symbolizovaná života od nepamäti. Stojí za starému životu, nového života a prechodné života; komplexne vzaté, kolobeh života. Ani môže zložitosť kvetov ani ich kráse byť ohrozená. Sú to jemné, krásne tetovanie, a ženy, ktorí naozaj ocenia život dostať je hotovo. Čerešňové kvety tiež stojí za narodenie dieťaťa alebo smúti nad stratou niekoho veľmi blízko k srdcu.�

Späť na obsah

15. Tree of Life

Stromy sú považované za posvätné v mnohých krajinách a kultúrach. Symbolizujú odolnosť a pevnosť. Strom života má rôzne významy v rôznych kultúrach, ale všeobecne symbolizuje znalosti, ochranu, silu, odpustenie a večný život.

Späť na obsah

16. Heart

Očividne, srdce symbolizujú lásku a vášeň, a takmer vždy srdcia sú vyjadrením citov pre niekoho naozaj tesné. Viac často ako ne, srdce tetovanie má zvyčajne názov milenca, rodičia, alebo dieťa leptané na to. Tam sú mýty a povery zapojené v tom, že meno vytetované na tele. Tam je tiež otázka, či je alebo nie je múdre. Všetko je vždy spravodlivý v láske a vojne, ale keď sa rozhodnete urobiť niečo, čo je trvalé, je impulzívny nie je príliš chytrý. Premýšľajte, než začnete konať.

Späť na obsah

17. Dragons

Draci! Sú známe ako mystický, divoký a mocný. Sú krásne a veľmi ľahko upúta našu predstavivosť. To z nich robí populárne, pokiaľ ide o témy pre tetovanie. Dračí tetovanie sú buď veľké naznačovať ich prítomnosť určite nezabudnuteľný, alebo sú malé a jemné, takmer ako miniatúrne reprezentácie gigantické bytosti. Veľkosť tiež hovorí veľa o vašej osobnosti. Dračí tetovanie stojí za čistotu, nádej, silu, zázrak, kreativity a elegancie. Na negatívne strane, ktoré symbolizujú žiarlivosť a túžbu byť nesmrteľný.

Späť na obsah

18. Tribal tetovanie

Tribal tetovanie sú veľmi lákavé, a môžu byť malé a jemné, alebo veľké a tučným písmom. Táto téma tetovanie má naozaj niečo pre každého, aj keď ľudia môžu pozerať sa na umeleckej myslenie je dosť, tieto tetovanie, v skutočnosti mať veľkú hĺbku a zmysel. Existujú rôzne kmeňová s motívom tetovania, ktoré symbolizujú lásku, mier, šťastie, rodina, priateľstvo, alebo len o niečo veríte. Jediné slovo opatrnosť by sa uistiť, že váš výskum dobre, než sa dostanete jeden z nich urobil. Rovnako ako čínske tetovanie, môžete skončiť dostať niečo, čo nechcete, ak nechcete skontrolovať, čo to znamená. A áno, vaše tetovanie umelci môžu byť vo svojej analýze zle.

Späť na obsah

19. Hviezda

Tieto malé tetovanie nápady s významom sú veľa miloval väčšina ľudí. Stojí za pravdu, ducha a nádej, a niekedy, náboženstvo taky. Ako vieme, že vyžarujú svetlo v priestore, kde je neustála tma. Vyzerajú, ako by sa vám vedie cez neznámymi cestami. Hviezdy sú nádherné. Majú všetky znaky Boli by sme radi, a preto sa ľudia milujú použiť ako tému pre ich tetovania.

Späť na obsah

20. Vážky

Títo malí tvorovia vytvárajú príjemné tetovanie z dôvodu ich nepolapiteľný a fascinujúce prírody. Mať vážka tetovanie je považované za mimoriadne ženský, pretože, ako krehká a krásna tieto hmyz. To je tiež považovaný za jeden z najlepších tetovanie nápady pre ženy s významom. Vážky symbolizujú Veľa šťastia, čistota, prosperity, harmónie a silu. Tieto nádherné bytosti majú krátke dĺžky života, a je prekvapujúce, koľko dosahujú v ňom. Žijú svoj život naplno, a to je veľká lekcia pre nás učiť.

Späť na obsah

To je všetko o tetovanie a ich význam! Ak chcete mať tetovanie urobiť a sú zmätení, budú tieto výklady pomôžu rozhodnúť, čo chcete. Každá z týchto vecí môžu mať veľmi odlišný význam pre vás osobne. Najväčší rada bude premyslieť každom aspekte svojho tetovania, než ste si to urobiť. Tetovanie sú naozaj krásne umeleckých diel, ale ak sú prehnaná, výsledky môžu byť katastrofálne.

Zistite, ako atrament svoj príbeh v najefektívnejším spôsobom s, tetovanie pre všetky 'Android App.

load...