Noviny

Najlepšie kúpele v Gurgaone - naša top 10

Najlepšie kúpele v Gurgaone - naša top 10

Kúpele sú skvelým miestom na relaxáciu a revitalizáciu unavené telo. Kúpele ponúka veľkú pauzu od reality a možnosť relaxovať a užívať si. Tu je zoznam najlepších kúpeľov v Gurgaon rozhodne nemali nechať ujsť.

Zoznam kúpeľov v Gurgaon

Tieto kúpele sú bezpochyby ponúkajú dokonalú relaxáciu pre telo i dušu.

1. Modrá Terra Spa:

Tieto kúpele Gurgaon sa nachádza v DLF Ph IV, klub alebo-I, C52C,. Jedná sa o wellness, ktorá využíva Ajurvédske terapia poskytnúť komplexné omladenie. Poskytuje relaxačné telové peelingy, zábaly a tvárové terapie. Ak hľadáte pre tie najlepšie medzi najlepšie potom by to malo byť vaša voľba pre istotu.

load...

2. Crowne Plaza Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v hoteli Crowne Plaza Dnes v Site 2 Sector 29, Opposite Podpis Tower, Gurgaon, 122001. To ponúka širokú škálu masáží tela a kroviny a používa iba prírodné zložky. To je skvelé miesto na hýčkanie seba sama na jeden deň alebo cez víkend. Tieto prírodné liečby siahajú uvedú svoju myseľ, telo a dušu späť k životu!

3. Oberoi Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v sektore 19, Gurgaon, Haryana 122008. Tieto kúpele sa umiestni do stien Oberoi Hotel ponúka relaxačné a omladzujúce cestu k svojim zákazníkom. Jej cieľom je celostnej terapiou a má nádherné prostredie, ktoré je priaznivé pre meditácie a self nabudenie.

load...

4. The Westin Sohna Resort and Spa:

Nachádza sa v tesnej blízkosti medzinárodného letiska Indira Gandhi a obchodnej štvrti Gurgaon je, tento kúpeľný je skvelým miestom pre firemné úradníkov a podnikateľov na relaxáciu a vliať ďalšie energiu sa po dobu jednej hodiny alebo tak. Tento rezort je tiež skvelým miestom pre strávenie relaxačný víkend.

5. Galaxy Hotel and Spa:

Tento hotel a kúpele sa nachádza v sektore 15-II, Gurgaon, DL. Ponúka relaxačnú atmosféru a pary a sauny. To má šesť a relaxačné centrum s úplne fantastickým personálom. Tieto kúpele je skvelým miestom na relaxáciu a rozmaznávať seba samého.

6. Aura Day Spa:

Tieto kúpele sa nachádza stanica v blízkosti Sikanderpur metra MGF Megacity Mall, G - 35, Mehrauli Gurgaon Rd, DLF City I, Sector 28, Sarhol, Haryana 122002. Tieto kúpele ponúka rad skvelých terapiou, ktoré sú oba relaxačné a regeneračné.

7. Hotel Marriott Spa:

To je ďalší najlepšie kúpele v Gurgaon, ktorý ponúka širokú škálu terapií, ako sú masáže tela, telový peeling tváre, Ajurvédske terapie, poradenstvo, parnými kúpeľmi a ošetrenie vlasov. Predchádzajúce udalosti sú požadované v týchto kúpeľoch a je možné vykonať prostredníctvom telefónu alebo cez internet.

8. Spa Lavanya:

Tieto kúpele sa nachádza v Leela Hotel v Ambience Island, National Highway 8, Gurgaon, Haryana 122002. Kúpele sú otvorené od siedmich ráno do jedenástich v noci a má širokú škálu terapií z čoho vyberať. To inklinuje k individuálnym potrebám prostredníctvom individuálnych masáží a tiež poskytuje pár masáže.

9. Maum meditačné centrum:

To sa nachádza v meste Flat No 202, Jan Pratinidhi Byty, Sector 28 Gurgaon. Ponúka celý rad terapií upokojiť myseľ.

10. Trident Hotel Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v Trident Hotel ponúka luxusné rad procedúr k upokojeniu tela, mysle a duše.

Ak hľadáte skvelé kúpeľných spoločností v Gurgaon, viete, kam ísť!

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...