Noviny

Najlepšie dizajny na tetovanie na pery - náš top 15

Najlepšie dizajny na tetovanie na pery - náš top 15

Lip tetovanie je nový objav, ktorý sa šíri ako lesný požiar u dnešnej mládeže. Aj keď to znie trochu zvláštne na normálnu uši, nie je tam žiadny nedostatok fanatikov v dave našej novej generácie. Celebrity a ich podobne podporovať tieto druhy tetovania taky! Na rozdiel od iných tetovanie, peru tetovanie predstavujú väčšinou odvahu osoby získať citlivú pokožku svojich pier napustené skôr než u iných symbolických významov. Ako musí byť zrejmé, tieto tetovania sú slávnejší medzi ženami skôr ako muži.

15 Best Lip Tetovanie:

1. Leopard tlač:

Jedná sa o bežný druh pery tetovania. Farba tohto leoparďou potlačou líši od leopardov žltej a čiernej na ružové, fialové modré atď. Tieto tetovania sú väčšinou dočasné.

2. Flag tetovanie:

Mnoho národných vlastenci získať vlajky svojich krajín vytetovať na svoje pery. Niekedy normálny ľudia to urobiť nie von vlasteneckej lásky k svojej krajine, ale vyzerať cool. Mnoho časov ľudia získať tieto pery tetovanie ukázať svoju podporu pre tím svojej krajiny v futbalový zápas alebo kriket.

load...

3. Iskrivý farebné tetovanie:

Tie sú vyrobené výhradne pre vzhľad, ktoré poskytuje. Tieto tetovanie nie sú o nič lepší ako cez svetlé lesky na pery, a napriek tomu sú veľmi časté. Sú to opäť väčšinou dočasný. Oni všeobecne využiť jasných atraktívnych farbách, ako je zlato, vínovej alebo dokonca striebro.

4. Motýľ ret tetovanie:

To je trochu odlišný od ostatných. Vyzerá to naozaj cool a realistické. Vlhkosť pier robí to vyzerať skoro ako krídla skutočným motýlích!

5. Sieťované tetovanie:

To je ďalší spoločný peru tetovanie design. Vyzerá to v pohode a je zvyčajne dočasné. Táto konštrukcia využíva jasných atraktívnych farbách, ako je ružová, fialová, a tak ďalej. To je vaše pery vyzerajú teplé a dáva vám tučné, zvodný vzhľad taky!

load...

6. Pruhované tetovanie:

Táto konštrukcia zahŕňa obyčajné pruhy. Atraktívna časť tohto tetovanie je vo svojich farbách. To vám dáva módne a chladný vzhľad. Niektorí ľudia dokonca nedokážu rozoznať, že sa jedná o tetovanie na pery a nie nejaký ozdobný tvar lesk na pery!

7. Word tetovanie na vonkajšom Lip:

Tieto tetovanie zahŕňajú dostať slovo nafarbený na vonkajšom povrchu pier. Keď nič iné, to určite chytí pozornosť akéhokoľvek okoloidúceho a lepidiel to, aby vaše pery!

8. Floral Tetovanie:

To vám dáva naozaj funky vzhľad. Tetovanie je sám o sebe krásny a umelecké dielo. Kvetinové vzory majú vždy zmysel pre estetiku o tom a kvetinové vzory na perách, keď sa s pravou farbu, priťahuje správne pozornosť.

9. "Hello Kitty" Vnútorné Lip Tetovanie:

Hello Kitty je charakter ponímať japonskou spoločnosťou Sanrio. Hello Kitty je populárno zobrazený ako biely japonský bobtail mačku, ktorá sa teší slávu po celom svete k desaťročia. Jasne brať jeho pokyn z Hello Kitty šialenstva, toto tetovanie líči charakter Hello Kitty, ktorá robí toto módny umelecké dielo pre vaše pery.

10. "Insane" Vnútorné Lip Tetovanie:

To peru tetovanie, ktoré jednoducho hovorí "šialený", je moderný spôsob, ako chváliť vašej osobnosti. Jedná sa väčšinou len príkladom toho, ako možno použiť silu slova pre pery tetovanie sa vyťahovať svoje atribúty alebo muchy.

11. "Láska" Vnútorné Lip Tetovanie:

Love, najsilnejší štyri list slovo vo svete, vysvetlil ako zdobenie tela. Jasne kus umenia tetovania pre romanticky naklonený, to tetovanie je ideálny pre vás nájsť, ak ste v láske s vlastným lásky.

12. "Chtíč" Vnútorné Lip tetovanie:

Jasne tetovanie pre vášnivých a odvážne jednotlivca, tento vnútorný peru tetovanie jednoducho hovorí: "Lust". Chtíč je naozaj silné slovo, ale ak ho chcete chváliť na koži nič zastaviť. Uistite sa, že vám je aspoň 18 rokov, aby toto nafarbený na svojom vnútornom okrajom.

13. "Fixácia" Vnútorné Lip Tetovanie:

Ďalšie trendy vnútorné peru tetovanie hovorí, že iba "Fixácia". To je zrejme módne spôsob, ako vyjadriť svoju afinitu s štýlu a trendov všeobecne, alebo dokonca držať osobný význam pre niektoré z nich. Je dôležité mať k dispozícii vnútorné peru tetovanie, ako to inked profesionálne tetovanie, aby sa minimalizovalo bolesť a vyhnúť sa zjazvené tkanivo.

14. Sailor Theme Dočasné Lip Tetovanie:

Toto dočasné tetovanie na pery s témou námorníckym vyniká použitie žiarivých odtieňoch bielej a modrej dieťa. Poznačte si miniatúrne červené kotvy, ktorá je ako čerešnička na torte pre tento módny umelecké dielo. Ideálne pre tému party alebo večer v klube, to námorník téma dočasné tetovanie na pery je viazaný, aby sa vám do centra pozornosti.

15. Multi farebné Dočasné Lip Tetovanie:

Červená, ružová, modrá, oranžová a fialová, toto tetovanie má všetko, pokiaľ ide o žiarivých psychedelických farbách. To peru tetovanie je bezpochyby mladý, nepredvídateľný a atraktívny a bude iste priťahovať pozornosť na budúci party sa zúčastniť.

Ret tetovanie nie je pre slabé srdce. Dokonca dočasné tetovanie trvať určitú odvahu a charakter odniesť. Ale pre tých, kto sa odváži, tetovanie slúžiť ako perfektný doplnok, ktorý nielen dopĺňa váš odev šaty, ale aj vašej osobnosti. Takže, choďte do toho ponoriť a vaše telo na plátne tohto krásneho umenia.

Ozdobte svoju kožu fascinujúce tetovanie a vaše silné vyhlásenia.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...