Noviny

8 Beyonce tetovanie, ktoré môžete skúsiť príliš

8 Beyonce tetovanie, ktoré môžete skúsiť príliš

Tetovania sú trvalé a vydrží po celý život. Môžu byť motívy, symboly, vzory alebo kombinácie písmen. Sú sported ako muži aj ženy.

Beyonce Tattoo vzory:

Fanúšikovia často uctievajú svoje osobnosti do tej miery, že sa dostanú ich obrazy vytetovať na svoje telo. To je záväzok objatie, ktorá vydrží po celý život.

Beyoncé Giselle Knowles-Carter, populárno známy ako Beyoncé, je spevák, skladateľ, aktivista a herečka. V roku 2017, ona bola zaradená do zoznamu časopisu Time je zoznam 100 najvplyvnejších ľudí na svete.

load...

Asociácie nahrávacieho priemyslu Ameriky uznaný Knowles ako najvyššie certifikované umelec v Amerike počas 2000s desaťročí. A to je zhruba v čase, keď mnohí ponáhľal von, aby sa ich inšpirácie vyznačené na ich telách trvalo! Každý jeden z beyonce tetovanie a významu za ním je jedinečný a srdce otepľovanie. Nižšie sú uvedené zoznam niektorých unikátnych Beyonce tetovanie:

1. Podpis ako tetovanie:

Mať autogram vašej obľúbenej celebrity ako tetovanie na ruke, je veľmi unikátny. Beyonce podpis je veľmi atraktívny a horúci favorit medzi fanúšikmi. Toto tetovanie je čiernym atramentom a je perfektný replika jej autogram. Vyzerá to veľmi atraktívne.

2. Silueta Beyonce spevu tetovanie:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej farbe. Ukazuje siluetu Beyonce. Ona je zobrazený s hlavou zvrátenú dozadu a vlasy kučeravé a prominentný. Ona drží mikrofón v ruke a spieva do neho. Ona stojí s nohami od seba nosiť podpätky.

load...

3. Polovicu tváre tetovanie:

Toto tetovanie je vo farbe. Ukazuje polovicu Beyonce tvár, zospodu jej vlasové. Jej oči sú maľované hnedé a v tieni, aby to vyzeralo ako život. Pery sú namaľovaná červená a v tieni, aby vyzerali lesklý. Jej srsť je krátka a je zastrčený za uchom.

4. Beyonce polovice tváre smeje tetovanie:

Toto tetovanie je tiež vo farbe. Rovnako ako predchádzajúce, to ukazuje polovicu tváre. Tváre sú natreté ružovo a pery sú tmavo ružové. Jej očné tiene sa zvýrazní a tváre sú vyrobené lesklé pridaním bielou farbou. Vlasy má svetlo hnedé a zvlnená. Obočie sú thin.This tetovanie je vhodný pre paže alebo nohy.

5. Beyonce spev tetovanie:

Toto tetovanie je v tmavých farbách s leskom. Ukazuje Beyonce do tela obleku, spev. Ona drží mikrofón hore a jej hlava so zaklonenou. Jej vlasy sú kučeravé a vedie až k pásu. Tetovanie je v tmavých farbách, ale nie siluetu v čiernej farbe, oblek možno vidieť dobre a podrobne sa vykonáva pomocou rôznych odtieňoch tmavej farby.

6. Beyonce full-face tetovanie:

Toto tetovanie je v tmavých farbách. Ukazuje Beyonce celú tvár. Jej vlasy sú tmavo blond farbu. Jej oči sú výrazné a pery sú lesklé.

7. Beyonce smeje tetovanie s gramofónu:

Horná časť obsahuje gramofón v čiernej a bielej. Spodný diel obsahuje Beyonce smeje do tváre.

8. Celý tvár s nápisom tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje Beyonce tvár v plných farbách. Pod ním je mini gramofón čiernym atramentom. Pod ním je nápis v kurzívou, ktorá hovorí: "Bol som tu". Nad tvári je nápis, ktorý hovorí: "Trochu lepšia".

Tetovania sú trvalé a absolútna istota im chcú je veľmi dôležité. Mnohé môžu byť ľahko vplyvu, takže sa pripojíte ku komunite, aby zostali opatrní a utvárať svoje tetovanie.

load...