Noviny

10 najlepších vlasov Dostupné výživné krémy

10 najlepších vlasov Dostupné výživné krémy

Máte pocit, vaše vlasy chýba odskočiť alebo lesk? Čo keď aj vy mali druh vlasov ako všetky tie očarujúce filmových herečiek? Ako neuveriteľné, že by bolo, že jo? Ale všetci sme obklopení vo väčšine prípadov sú umelé a chemické výrobky na báze, že len zhoršiť náš stav vlasov.

Čo tak nejaký vrchol vlasové krémy, ktoré pochádzajú z dobroty rastlinných zložiek? Ako by ste chceli, aby! Tieto výrobky pochádzajú priamo z najlepších značiek a sú veľmi účinné pri dáva vám druh vlasov ste vždy chceli!

Chcete zistiť, čo sú zač? Potom tento príspevok je ten, ktorý sa dostal do čítania!

1. Jane Carter Hair výživný krém:

To je všetko-prírodné vlasy krém z bambuckého, kokov a mango maslo a je načítaný s organickými olejmi a vitamíny. Hydratuje vlasy a zanecháva ich lesklé a plné energie a odraziť. Krém je vhodný pre kučeravé, rovnako ako plisované typy vlasov. Malé množstvo musí byť masírovaná na vlhké vlasy pred stylingom.

load...

2. Phyto 9 Výživný denný krém s 9 Rastliny:

Phyto 9 je vlas krém pre voľna-in ošetrenie. Pracuje na suché a dehydrované vlasy, jej prevedenie do mäkkých hodvábnych kadere. To tiež zabraňuje štiepeniu a obmedzuje statické. Krém je infúzia ôsmich rastlinných derivátov a macadamia oleja.

3. Macadamia Natural Oil Nourishing Leave-In Cream:

Macadamia Natural Oil Nourishing Leave-In Cream je kondicionér bohatá na prírodné oleje, ktoré pomáhajú riadiť nepoddajné kučeravé vlasy a zároveň ich chráni pred UV žiarením. Krém tiež pomáha pri pridávaní hebkosť a lesk vlasov. Malé množstvo by mala byť použitá na dlane svojich rúk a potom dlane sa vtiera rovnomerne na mokré alebo vlhké vlasy.

load...

Lavender krém 4. Kusco-Murphyho vlasov:

Tento krém obsahuje výťažky z levandule, ktoré sú upokojujúce pre vlasovú pokožku a vlasy. To trvá dlhšie ako iné produkty a vyžaduje niekoľko premytí, aby sa odstránil, pretože jeho voskovitého charakteru. Malé množstvo funguje dobre pre končeky vlasov a väčšie množstvo môže dať hladký a mokrý vzhľad celej vašej hrivy.

5. Crack Leave-In pre starostlivosť o vlasy:

Jedná sa o voľno-in liečbu pre vaše zámky, ktoré obsahuje zmes Acai Extract s Silk Protein, ktorý je ideálny pre vlasy. To hydratuje čím chráni vlasy pred sucha, a pracuje na celom drieku - z pokožky do koncov vlasového prameňa.

6. Moroccan Oil Hydrating Styling Cream:

Tento nádherný výživný krém na vlasy je vyrobený z marockej oleja a ponúka jemný držať pre svoje kadere podieľajúce sa na ľahké styling. Má výťažky z arganový olej, ktorý chráni vlasy. Je to jednoduché a môže byť aplikovaný na mokré alebo vlhké vlasy a dobre funguje na suché vlasy rovnako.

7. Advanced Hair Gear Hg 6 Styling Cream:

Advanced Hair Gear Hg 6 Styling Cream je veľmi dobrý voľna-in hydratáciu vlasov kondicionér, ktorý dáva nový život na vlasy, ktorý je poškodený vytrvalé chemické využitie (napríklad za účelom sfarbenie). Je tiež prichádza vo forme záchrany pre suchú a tenké vlasy. Aníz, ktorý je prítomný v prostriedku, dodáva pružnosť a odraziť; harmančeka pomáha pri kontrole a zvýrazňuje upozorní.

8. Ouidad Vlhkosť Lock Definovať & Shine Curl Styling gél-krém:

Tento gél na báze výživný krém pre vlasy je nelepivé a udržuje vlasy hydratované, mäkké a lesklý po celý deň. Je to prípravok all-rastlina obohatený o pridávaní vitamínov a dokonca podporuje rast vlasov hriadeľa. Jeho špeciálne zložky poskytujú veľa vlhkosti, aby kučeravými vlasmi as týmto gélom vlasy je dobre definovaný na dlhé hodiny.

9. Foxy krútia obrysu krém:

Od obľúbenej značky Tigi, Foxy Curls obrys krém je produkt, ktorý je účinný proti kučeravé vlasy a vyživuje, pomáha štýl a dodáva lesk zvlnené alebo kučeravé vlasy. Zvláštne Tigi styling polyméry pomôcť tvar a držať krúti a zároveň poskytuje odolnosť proti vlhkosti.

10. Living Proof Full Thickening Cream:

Dull, apatická vlasy, ktoré spadá plochou bez odrazu alebo energie môže byť revitalizovať tohto zahusťovača krémom. Vytvára plnosť a robí vlasy vyzerať prirodzene, skákacie a krásne. To má ľahký vzorec a pracuje tak, že vytvára zahusťovacie bodov na každom vlasu.

Záver:

Ak máte suchú, apatická, kučeravé a nepoddajné vlasy ježaté, potom je použitie denný krém na vlasy je vhodné. Vyberte si jeden pre váš typ vlasov a snaží sa, aby výber zo zloženia produktu, prírodnej rastlinnej báze.

Ktorý z vyššie uvedeného vlasy výživné krémy plánujete používať? Prečo? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...