Noviny

Najlepšie kúpele v meste Hyderabad - naše top 10

Najlepšie kúpele v meste Hyderabad - naše top 10

Kúpele sú skvelý spôsob, ako relaxovať a omladenie sám. Teraz deň, je, mnohé hotely majú kúpele vnútri nich a tu je zoznam týchto desiatich najväčších kúpeľov v Hyderabad.

Tu je zoznam Top Ten kúpeľov v Hyderabad:

1. Spa Park Hyatt:

Kúpele sa nachádzajú v hoteli Park Hyatt Hyderabad. Liečebné kúry, ako sú organické Clay a Wheat gram telo masky, červený sandál a šafranu zábaly a Neem a regeneráciu medu sú celkom populárne. Kúpeľnej liečby v rozmedzí od asi tridsať minút až hodinu. Je to ideálne miesto, aby vaše telo k omladeniu a kompozíciu sám. Jednoznačne najlepšie kúpele v Hyderabad!

load...

Cez Pinterest

2. Golkonda Resorts and Spa:

Tieto kúpele Hyderabad sa nachádza v Sagar Mahal komplex, Gandipet. Jedná sa o luxusné a exotické spôsob, ako dopriať sám po dobu niekoľkých dní. Tento rezort sa nachádza uprostred prírody a ponúka pokojné a tiché prostredie.

load...

Cez Pinterest

3. ITC Kakatiya Hyderabad:

Nachádza sa v 1187 Begumpet, Hyderabad, Andhra Pradesh 500016 Indie. Kúpele sa nachádza v hoteli a ponúka celý rad procedúr, ktoré môžu upokojiť a upokojiť jedinca. Procedúry ponúkané sú zábaly, peelingy, aróma terapia a ajurvédskej terapie.

Cez Pinterest

4. Jiva Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v Taj Falaknuma paláci v Hyderabad. Jednotlivec môže úplne zablokovať ťažkostí realite a uniknúť do omladzujúci kľudu po dobu niekoľkých hodín. Tieto kúpele má liečby, ktoré oživujú a regenerujú unavené a unavený jednotlivca.

Cez Pinterest

5. Aura Spa:

Tieto kúpele sa nachádza na Park Hotel v Hyderabad. Doba liečby sa pohybuje od tridsať až šesťdesiat minút a je zameraný na omladenie tela, mysle a duše. Atmosféra v tejto kúpeľov prispieva k liečbe omladeniu, pretože pokoj ponúka prestávku od rýchlosti reality.

Cez Pinterest

Read: SPA ponukou Gurgaon]

6. Aalankrita Resort and Spa:

Je umiestnený v Shameerpet RR District, Hyderabad 501101 a ponúka pokojné prostredie pre omladenie a osobného rozvoja. Tento štvorhviezdičkový rezort ponúka kúpeľné centrum, ktorá je rozdelená do dvoch poschodí. Unikátna funkcia ponúkané touto kúpeľov je ryba kúpeľné zariadenie.

Cez Pinterest

7. Leonia Holistic Destination Spa:

Medi kúpeľov na Leonia Holistic Destination ponúka celý rad liečebných procedúr, ktoré by mohli byť získané v priebehu dňa alebo po dobu niekoľkých dní. Majú telové masáže a zábaly a vodoliečbu. Všetky ich terapie boli získané z prírodných postupov.

Cez Pinterest

8. ELLA hotel:

Tento hotel patrí Nirva Spa, ktoré ponúka starostlivosť o tvár, starostlivosť o telo hydrotherapies a pary procedúry. Tento Kúpele ponúka omladzujúci a reenergizing skúsenosti a môže upokojiť a upokojiť jedinca. Má luxusné interiéry, ktoré napomáhajú procesu reenergizing.

Cez Pinterest

9. O2 Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v hoteli Aditya Sarovar Premiere a je očarujúce kúpele. Ponúka celý rad telesných procedúr a masáží a tiež salón služby. Jedná sa o ideálne miesto pre tých, ktorí chcú, aby sa hýčkať na jeden deň. Tieto kúpele tiež svadobné balíčky tiež pre to-be-st nevesty.

Cez Pinterest

10. Ista spa:

Tieto kúpele sa nachádza v hoteli Ista a ponúka celý rad služieb a starostlivosti o telo. To sa nachádza v hoteli, ktorý má nádhernú atmosféru.

Cez Pinterest

load...