Noviny

5 najlepších laserových techník odstraňovania tetovania k dispozícii

5 najlepších laserových techník odstraňovania tetovania k dispozícii

Nudiť vášho trvalého tetovania? Chcú získať nové tetovanie napustené tlačiarenskou čerňou na svojom tele? Tu je riešenie! Technológia urobila obrovský pokrok & do takej miery, že dokonca trvalé tetovanie možno ľahko odstrániť.

Jeden z najpopulárnejších metód je, Laser Removal '. Tieto odstránenie tetovania techniky sú veľmi jednoduché s minimálnymi vedľajšími účinkami. Čierna napustené tetovanie môže byť účinne odstránený porušenie pigmentu farby tetovanie pomocou vysokou intenzitou laserového lúča. Ostatné farby môžu byť odstránené s pomocou ďalších vybraných lasery na báze pigmentu farby. Aj keď existuje veľa vedľajších účinkov, ľudia aj naďalej rozhodnúť pre laserové odstránenie tetovania.

1. Pasívne laserové odstránenie tetovania:

Pasívne laserové ošetrenie sú lacnejšie ako aktívnych metód laserové odstránenie. Jedinou nevýhodou je, že tetovanie nie je úplne odstránená. Táto liečba odstraňuje tetovanie čiastočne. Pretože väčšina spotrebiteľov si nie sú vedomí tejto skutočnosti, majú tendenciu sa dostať podvedení väčšina kliník & kozmetických salónoch. Správne výskum o odstránenie tetovania techniky a kliniky by pomohlo spotrebiteľom pri prijímaní správne rozhodnutie.

load...

2. Aktívne laserové odstránenie tetovania:

To je najlepší spôsob, ako odstrániť tetovanie všetkých farieb. Q zapnutý laser odstránenie tetovania stroj má schopnosť preniknúť pigment na malé častice, ktoré sa potom odstránené imunitným systémom organizmu. To je jeden z najúčinnejších spôsobov odstránenie tetovania a odstráni všetky stopy vašej trvalé tetovanie. Ale ako každá minca má dve strany, táto technika má tiež nevýhodu. Jedinou nevýhodou je, že to nemusí byť schopný odstrániť určité farby, ako je žltá alebo svetlo modrou. Táto technika má minimálne vedľajšie účinky.

3. Q-spínaný odstránenie rubínový laser:

To bola prvá ošetrenie laserom vyvinutý pre odstraňovanie tetovanie. To malo schopnosť efektívne odstraňovať čierne a modré pigmenty. Problém s týmto druhom liečby je, že je veľmi ťažké odstrániť domáce atramenty používajúce tento typ lasera. A to je dôvod, prečo amatérske tetovanie dal malú alebo žiadnu odozvu na takúto techniku. Táto technika chýba schopnosť účinne odstrániť červené, žlté a zelené pigmenty.

4. Q-spínaný Nd-YAG laser:

Táto laserová technika vyžaruje infračervené lúče, ktoré sú jasne viditeľné pre ľudské oko. Laser obsahuje titaničitého draselného na kryštál okrem kryštálu Nd- YAG, ktorý pomáha zdvojnásobiť frekvenciu laserového svetla. To je nielen efektívny spôsob, ako odstrániť čierne a tmavo modrej farby, ale dokonca odstraňuje červenej, žltej a oranžovej farby.

load...

Štúdie ukázali, že akýkoľvek farba iná ako čierna tetovanie je menej účinne odstrániť, ale nie je pochýb o tom, že sa jedná o zlepšenie a doplnenie spôsobu rubínový laser odstránenie Q-switched. Laser vyžaruje svetlo, ktoré sú špecifické vlnové dĺžky, ktorá preniká do tkaniva a vedie k okamžitému výbuchu. Častice sú potom rozptýlené von, len málo z nich sú odrazil do pokožky a niektoré z nich sú pohltené fagocyty a eliminované lymfatického systému. Tento typ liečby účinne lieči čierne tetovanie s vynikajúcim kozmetickým výsledkom.

5. Q Spínaný alexandrit laser:

Táto technológia emituje vlnová dĺžka, ktorá je medziproduktom medzi Q-spínaný rubínový laser a Q- prepne Nd-YAG laser. Je schopný odstrániť nielen modrej a čiernej pigmenty, ale aj zelené pigmenty; lepšie ako akékoľvek iné metódy laserové odstránenie. Zelená farba je často zabúda, spracuje s inými lasermi mimo Alexandritové techniky. Hlavným dôvodom popularity tejto techniky je schopnosť odstrániť zelené pigmenty. Štúdie ukázali, že je bezpečná a účinná metóda pre inked odstránenie tetovania.

Pre odstránenie tetovania laserovej techniky je najbezpečnejší a najefektívnejší spôsob odstraňovania tetovania kože. Ale skôr, než sa rozhodnete pre akýkoľvek takýto druh liečby, je veľmi dôležité navštíviť skúseného laserového chirurga, ktorý využíva najviac up-to-date odstránenie tetovania lasery.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4

load...