Noviny

10 najlepších videí s vláknami na YouTube

10 najlepších videí s vláknami na YouTube

Obočie pomôže vytvoriť silný štýl vyhlásenie. Správny tvar môže vás vyzerať ako diva. Niekedy sú časté chyby navliekanie sú dosť silné, aby sa prehliadnuť. Vždy sa teším na skúseného stylistu, pokiaľ ide o obočie kefovanie. Držať tvarov, ktoré obrovsky doplní váš tvár rez.

10 obočie Threading Videos:

Výlučne sme postavili rad 10 obočie threading výukových len preto, aby vám pomôže vybrať najlepší pohľad na seba. Tu je všetko, čo ste kedy chceli, aby preskúmala o správnej threading techniky a tvary obočie. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si tieto videá s šálkou kávy. Človek nikdy nevie, niektoré z týchto tutoriálov vám mohlo urobiť profesionálne obočia expert taky!

1. Táto DIY závitov výukový program je vizuálne potešenie pre väčšinu začiatočníkov. Nebude to len odhaliť krok za krokom základy dokonalé obočie závitov, ale tiež sa zoznámiť s bežnými chybami navliekanie. Držte sa základy obočie závitov, kým sa ovládať umenie vyrezávanie tvarov. Pokračovať s týmto tutorial, takže nabudúce návšteve salónu, môžete sami rozhodnúť, ktorý stylista na čo tešiť.

load...

2. Táto domáca obočie threading tutorial nemusí robiť vám odborník naraz, ale to vás oveľa viac ako len jednoduchý krok za krokom základy dokonalé rezanie závitov. Dokonalé využitie niťou, bude umenie zistiť ďalší rast s pomocou závitu a oveľa viac príde do cesty, krok za krokom, ako video postupuje.

3. Naučil umenie drží niť a nájsť ďalší rast na obočie s ľahkosťou? Potom je čas naučiť sa niečo viac. Toto video vás dovedie k prvému kroku tvarovanie obočia. Tento výukový program odhalí tajomstvo dokonalé strihanie bez riedenia obočie príliš veľa.

4. Akonáhle sa vám podarí dobre s umením strihanie obočia, bez de-zakorenenie chcel vlasy, možno si len chcete naučiť umenie tvarovanie obočia rovnako. Tento kurz vás zoznámi so základmi rôznych tvarov obočia pre rôzne rezy tvár.

load...

5. Tento obočie threading tutoriálu je jedným z najlepšie hodnotených threading videa budete pravdepodobne niekedy naraziť na webe. Profesionálne vedenie k navliekanie navyše vlasy robí tento výukový program vyniknúť medzi mnohými ďalšími threading cvičenia. Ponúka kompletné očné príručku premenu od závitov tak, aby dokonale pomocou obočie ceruzkou po rezaní závitov. Tento obočie threading videu vám podrobnú ukážku rezanie závitov bez preháňania rovnaké. To tiež ukazuje, umeleckej profesijné spôsoby výroby rôzne tvary ožívajú s použitím čelo vložky.

6. Pocit v pasci svoje staré vzhľad? Tešíme sa oslobodiť a skúmať nové nekonvenčné elegantný vzhľad? Toto video môže len stalo, že to, čo chcete. Tento obočie threading tutoriálu vás dovedie k dokonalému spôsobu navliekanie obočia meniť svoj tvar. Bude tiež vás zoznámi s rôznymi produktmi, ktoré by bolo potrebné zmeniť svoj vzhľad s zmenenom tvaru obočia.

7. Naučte sa vytvoriť dokonalé oblúky s týmto obočie závitov tutoriálu. To rozhodne nie je prechádzka ružovým sadom pochopiť profesionálny umenia podieľa na tomto videu. To nie je pre začiatočníkov tutorial. Iste teraz čisté využitie závitu, ako je uvedené v tomto návode. Skočiť na ňom iba v prípade, že ste pochopil základy prakticky.

8. Toto video je konečný záchranca pre ženy zaujímajúcich sa o navliekanie obočie všetko podľa seba. Ak patríte k mnohých self-škodcov, toto video je rozhodne určený pre vás. Naučí krok za krokom základy vyvíjať umenia self-threading s týmto veľmi bohatý, obočie threading tutoriálu.

9. Táto threading výukový program vám pomôže ohodnotiť svoje pravidelné stylista a salón pre istotu. Toto video je k dispozícii všetky vstupy a výstupy, čo obočia by mal vyzerať, keď sa závitom odborníkom. To bude iste chápete, čo očakávať od svojho stylista nabudúce návšteve salónu. To vám v podstate plavby cez celú cestu, pred a po procese navliekanie.

10. Vždy je dobré nájsť všetky potrebné veci na jednom mieste. Toto video ponúka podobné výhody. Jedná sa o all-in-one sekvenčné sprievodca dokonalé obočie závitov. To dáva preč všetky relevantné informácie týkajúce sa získania požadovaného tvaru, bez veľa bolesti.

Všetky bolesti, ktoré berú do styling majú dať to najlepšie nôh vpred. Obočie threading je najväčší nástroj, ktorý robí alebo prerušenia váš celkový vzhľad. Vyberte si tvar múdro vyzerať čo najlepšie.

Páčilo sa vám obočie závitov tutoriály? Našiel videá relevantné? Podeľte sa o svoj názor s nami v komentároch.

load...