Noviny

Najlepšie Body Mist k dispozícii - naša top 10

Najlepšie Body Mist k dispozícii - naša top 10

Telo hmla je voňajúce kvapalina, ktorá sa používa po sprche, aby vlhkosť späť na koži. Udržuje pokožku hydratovanú rovnako ako mlieko. Poskytuje exotické esencie na koži a robí vám pocit sviežosti po celý deň.

Použitie tela hmlu je ako závislosť, a môžete ju striekať po celej vaše telo, nohy, krk apod Mnohé ženy majú nahradiť svoje obľúbené dezodoranty a parfumy s telesnými hmly.

Ako používať telo hmly?

Zvyčajne sa odporúča nosiť hneď potom, čo sa zo sprchy. Dalo by sa jednoducho striekať do vzduchu a spustiť aj keď to, alebo len dva obláčiky na tepu bodov urobí.

load...

Poďme sa pozrieť na top 10 tela hmly v Indii.

1. Victoria Secret Pink Rozsah:

Pink Rozsah od Victoria Secret je vynikajúci telo hmla, ktorá vyživuje pokožku a poskytuje pružnú leštený vzhľad. Obsahuje prírodné éterické oleje na kožu a reklamy lesk na neho. Dodáva sa s príjemnou vôňou a poskytuje dlhotrvajúcu výživu pokožky, toto telo hmla je jednoducho úžasné.

2. Secret Fresh Glow Telové Mist Victoria:

Victoria Secret čerstvým žiara je lákavé hmla, ktorá má osviežujúcu vôňu. To je potrebné mať telo chladiaci hmla z Victoria Secret anjel. Patrí k kvetinová vôňa rodina, ktorá má hornú vedomie hruškového kvetu, červeného pomaranča, ružového korenia a čierne slivky; Stredné tóny vodnaté cyklámen a číre fialovej a suché-down tóny Marshmallow kvetu, šľahanú pižma a jantáru. Pokožka sa cíti okamžite osviežujú a robí vám pocit sviežosti po celý deň.

load...

3. Nyassa Enchante telo hmla:

Nyassa Enchante telo hmla má povznášajúce a osviežujúcu vôňu, ktorá je veľmi dlhotrvajúci. Obsahuje parfum, ktorý sa pripája k duši a dáva božské skúsenosti.

4. Jacqui & David Sugar Vanilla Telový Mist:

Jacqui & David Vanilla telo Mist patrí do kvetinová vôňa rodiny. To vás udrží svieži po celý deň, udržuje pokožku hydratovanú a zdravú vám poskytuje po celý deň trvajúce sladkú vanilkovú esenciu.

5. Zariadenie kúpeľní a karosárske práce, Forever Sunshine:

Forever slniečko z vane a telo pracuje ďalšie exotické a osviežujúce telo hmla, ktorá oživuje náladu a je ideálna pre chladnejšie mesiace. Má vysoký tón exotických plodov, zlaté marhuľovej, šťavnaté mandarínky a šumivé mandarínky so suchými tóny krémové santalové drevo a vanilka zmrzliny. To vytvára fascinujúce arómu, ktoré prepožičiava jemnú vôňu svojho tela.

6. Bath and Body Works- Into The Wild:

Do voľnej prírody je ďalší skvelý telo hmla z domu kúpeľa a telo funguje. Je to naozaj má zmyselné a exotické vône, ktorá je veľmi lákavá. Má tiež veľmi dlhou životnosťou efektívne silné suché poznámky, čo je oprávnený štát v zozname 10 najlepších telesných hmly.

7. Jacqui & David nápoj lásky telo hmly:

Jacqui & David milovať lektvar je báječné telo hmly, ktorý vytvára romantickú náladu a poteší všetky vaše zmysly. To tiež udržuje pokožku jemnú a vláčnu čo činí pleť dotýkanie. Najlepší čas nosiť tento telesný hmlu je vo večerných hodinách potom, čo peknú sprchu.

8. Kúpeľa a orgán works- Raspberry Vanilla telo hmla:

So špičkovými tóny Blackberry, Orange, Anjou hrušky a čierne ríbezle, toto telo hmly z vane a telo pracuje, je veľmi príjemné hmla, ktorá patrí do ovocnou vôňou rodiny. Tento orgán hmla má sofistikovanú a delikátna výzvu, ktorá má lákavú vôňu takže je spôsobilý dostať uvedené v top 10 telesných hmly.

9. Eurolux PINK Coral Telo Mist:

Eurolux je combo žien vaňou a telo hmly, ktorá slúži predovšetkým na udržanie pokožku hydratovanú a vlhké. S čerpaním z aerosólový sprej, to vysunie rozptýlené hmly voňavé vody, ktorá pomáha udržať vaše pleť vláčnu a vlhké. Čo najlepšie využitie tohto telesa hmly je, keď ste na cestách.

10. Gatsby Island uniknúť tela Mist:

Gatsby ostrov útek je považovaná za najlepšiu medzi všetkými telesnými hmly. Je to jedinečný rozdiel od iných telesných hmly, ako to príde v podobe sprchovacieho gélu. Je lahodný a sladký, ktorý je dodávaný s podstatou vanilky s nádychom kokosu. Vôňa je pomerne exotickejšie a dlhou životnosťou.

load...