Noviny

14 najlepších tried aerobiku v Kolkate

14 najlepších tried aerobiku v Kolkate

Chcete fit telo bez hladovania? Nuž aerobik je jeden taký spôsob, ako získať lepší tvar tela bez zdvíhanie ťažkých bremien v telocvični. Teraz zabudnúť na všetky tie diétne jedlá a užiť si aerobik. Aerobik bude držať čo najďalej od niekoľkých zdravotnými problémami.

Aj keď každý vie, že je dôležité zostať fit a zdravá, nájsť dostatok voľného času zasiahnuť posilňovne alebo priľnúť k prísnemu tréningovému režimu zostáva mimo hraciu plochu pre väčšinu. Aeróbne cvičenie umožnilo osôb uväznených v hektickom pláne a pracovného tlaku nájsť zábavný spôsob, ako zbaviť sa prebytočného mäkká tukové tkanivo a rozvíjať zdravé postave.

Dôvody, prečo aerobiku v Kalkate sú Hit:

Nie je bez dôvodu, že stále viac žien a mužov z rôznych vekových skupín, ktorí sa rozhodnú pre aeróbne cvičenie tried v Kalkate.

load...

Aerobik ukáže byť oveľa zaujímavejšie než robiť typické cvičenia, a to je dôvod, prečo to chytil fantázie mladej generácie, rovnako ako pracujúci profesionálov, ktorí sa snažia stres vynechanie prostredníctvom cvičenia.

Postupom času, variácie na aerobiku, ako je Aqua aerobic sa objavili, a to priťahuje mnoho ľudí. Popularita Zumba aerobiku v Kalkate je tiež rýchlo rastie.

Existuje pomerne málo zdravie a fitness inštitúty v Kalkate, ktoré ponúkajú aerobiku v dnešnej dobe. Väčšina z týchto subjektov majú darilo v poslednom desaťročí a niektoré ponúkajú tiež zviazať programy s populárnou online nakupovanie lokalít, ako je Groupon a Snapdeal.

load...

Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších zdravie a fitness centra v Kalkate, ktoré ponúkajú aerobiku:

Kde nájsť aerobiku v Kalkate?

Tu je 10 najlepších Aeróbne triedy v Kalkate, kde sa dozviete o rôznych aeróbnych štýlov.

1. Flash Fitness:

Flash fitness sa nachádza na ulici CAMAC z Kalkaty. Vychutnajte si fitness režime v tejto 1000sq. Ft. Štúdio, kde muži, ženy a deti môžu naučiť aerobik odborníci a medzinárodne certifikované inštruktormi.

2. Gaurav Goswami:

Gaurav Goswami vedie aerobiku spolu s karate, boxu a kickboxu tried v Hooghly, Kalkata. Bývalý národný Taekwondo majster, on je Arts Absolventka Kalkata univerzite vyučuje od 15 rokov. Vedie pravidelné kurzy, dáva domáce školné týchto kurzov a vykonáva online triedy tiež.

3. Anurag Dance Center:

Anurag Dance Center je mimoškolské triedy sa nachádza v Kali Krishna Tagore Street, Kalkata. Iné odvetvia tohto centra sú Kankurgachi a Burrabazar oblasti. Pravidelné kurzy a tiež domáce tuitions sú vykonávané týmto tanečným centre. Medzi ďalšie aktivity patrí spev, matematika, inštrumentálne a Taekwondo atď

4. Talwalkars Better Value Fitness Limited:

Talwalkars Better Value Fitness Limited, označované väčšinou ako Talwalkars je jedným z najlepších destinácií v Kalkate sa učiť aeróbne cvičenie. Tam je centrum v Salt Lake City a niekoľko ďalších miest v meste Kalkata, ktoré ponúkajú aeróbne cvičenie tried spolu s jogou, silový tréning a školenie Kardio. Ponúkajú najmodernejšie nastaveniach rovnako ako diétnych a trénermi.

Talwalkars je známy fitness centrum v Indii s viac ako 100 pobočkami v Indii. Oni vykonávať pravidelné lekcie aerobiku, gymnastiky, kickboxing v ústave. Talwalkars je dobre známy pre svoje expertné tím inštruktorov, osobné pozornosť a skúseností. Stredisko sa nachádza na Ballygunge, Kalkata.

5. Arijit je cvičenie:

Cvičenie Arijit sa vykonáva vynikajúci aerobiku spolu s ďalšími fitness tried vrátane triedy pre jogu, chudnutie, pilates a rozvoj osobnosti. Nachádza sa na Chowringhee Road, Kolkata táto trieda pomáha k strate palca bez použitia liekov alebo gél.

Arijit je tréning, ktorý sa nachádza v Chowringhee Road sa zameriava na hornej a najnovšie formy chudnutie a fitness cvičenia tréningu. Existuje aeróbne tried spolu s powerjogy, voľná ruka cvičenie a sedenie pre riadenie hmotnosti pre ľudí, ktorí žijú hektický život.

6. S & S Institute:

S & S Institute je jedným z takýchto centrum v Kalkate, kde sa môžete dozvedieť najlepšie aeróbne štýly doplnené ďalšími záujmových skupín, ako je hovorené angličtine, tanec a rozvoj osobnosti. Pridať sa k tejto inštitúcii a učiť sa od najlepších trénerov v Indii.

7. Pridajte Life:

Pridajte Life sa nachádza v centre mesta Kalkaty 22 CAMAC ulici. Ponúka prvé vybavenie sadzbu u žiakov. To má telocvičňu, najlepšie štúdio a špeciálne inštruktormi pre výukové aerobiku a školenie tela. Viac sa môžete dozvedieť na ústavu alebo prostredníctvom on-line.

8. Mani C:

Mani C. Je tanečný choreograf z povolania a vedie aerobiku v Salt Lake City, Kalkata spolu s western, jogy a jogy meditácie. Ona je inžinier kariéry, ale má vášeň pre tanec a aerobik. Berie tiež pravidelné lekcie a domáce školné.

9. Chaitali G:

Chaitali G z Hridaypur, Kalkata, je umenie absolvent a má 5 rokov skúseností s výučbou aerobiku. Má fitnes centrum vo svojom dome, kde vyučuje aerobic, aby svojim študentom a uistil cvičebných techník. Ona je expert tréner a využíva účinné spôsoby, ako sa učiť všetky svoje žiakov. Ona používa prírodné techniky pre tréning chudnutie, bez pomôcť strojov.

10. Gold Gym:

Gold Gym sa nachádza na ceste Jawaharlal Nehru v Kalkate. To bola zahájená v roku 1965, v Benátkach, v Kalifornii a od tej doby sa stala centrom pre vývoj a výučbu moderné fitness techník. Bolo tiež preukázané, vo filme "Železný Schwarzenegger" v roku 1975. To má celosvetovú pozornosť vďaka tomuto filmu. V tomto ústave aerobiku, gymnastiky a Kickboxing triedy sú vedené profesionálnymi trénermi.

V tomto modernom fitness centre sa nachádza v Kolkata JL Nehru Road, dostanete sa naučiť variáciu na aeróbnom cvičení, volal aerobic s kickbox. To je výhodné pre rýchle chudnutie. Tento plný výkon cvičenie pomôcky kandidáti spáliť viac kalórií v porovnaní s tradičnými aeróbne cvičenie. Bola zriadená v roku 2006 a od tej doby sa rozrástla od úspechu k úspechu.

11. Aktívne Aerobic:

To má 5 pobočiek v Kalkate a inštitút ponúka denné kurzy pre mužov a ženy, ktorí chcú schudnúť a dosiahnuť fit telo. Táto vláda registrovaná aerobic centrum ponúka aerobiku za rozumnú cenu bodov. Širokú škálu aerobiku zahŕňa Hmotnosť aerobic, aqua aerobic a Cardio Aerobik.

12. First Step Dance Academy:

Jedná sa o tanečnú spoločnosť, ktorá tiež ponúka tanečné aerobiku spolu s rôznymi tanečných relácií. Inštitút Elliot Lane založený ponúka tanečné hodiny aerobiku pre redukciu tuku.

13. Rush Fitness:

Táto agentúra má 3 strediská v Kolkata- Elgin Road Rashbehari a Salt Lake City. Ponúka celý rad fitness programov, ktoré zahŕňajú aerobic. Tieto programy sú šité na mieru tak, aby vyhovovali potrebám ľudí s rôznymi potrebami a pozadia, vrátane študentov a manažérov vo firmách. So svojimi centrálne klimatizovaných centier a zariadení, ako sú parné kúpele, nutričné ​​poradenstvo stredu sa podarilo vyvinúť veľkú klientelu.

14. Mantra Lifestyle Health Club:

Tento všestranný fitnes centrum začal cestu desaťročí späť v Kalkate a má 4 pobočky v CITY sa nachádza v miestach, ako je Tobinova Road, Sinthee viac, Barrackpore a Chiriamore. Ponúka fitness programy rôznych typov podľa potrieb mužov a žien s rôznou úrovňou fyzickej zdatnosti a požiadaviek. To ponúka rôzne balíčky, ako je aerobik, jogu a kúpeľných služieb.

To sú niektoré z najlepších aerobiku v Kalkate. Ak ste so sídlom v Kalkate a hľadali aerobiku, aby tón vášho tela a stráca niektoré ďalšie palca, môžete určite vyskúšať niektoré z vyššie uvedených tried a dostať sa zapísal.

load...