Noviny

10 najlepších značiek organických rúžov ​​Môžete skúsiť dnes

10 najlepších značiek organických rúžov ​​Môžete skúsiť dnes

Máte už dosť všetkých tých chemických založené rúžu značky tam vonku? Ako sa o ktorú si ruky na tie značky, ktoré sú úplne ekologické? Ak je to, čo chcete, potom hľadať žiadne ďalšie.

Tu máme desať organické rúž značky, ktoré môžete zvážiť nabudúce pôjdete nakupovať. Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračuj v čítaní!

Prečo Biokozmetika:

Dievčenské make-up box je plná najrôznejších kozmetických prípravkov vhodných pre každú príležitosť. Avšak, každý z nich je potenciálne nebezpečenstvo, pretože je obchod dom chemikálií. Bohužiaľ, neexistuje žiadny právny rámec, ktorý účinne riadi aké chemikálie ísť do výroby týchto výrobkov (1). Prísada ako paraben, sulfát, ftalát, triklozánu a ďalšie, sú bezpečné na konzumáciu. Ako rúž nevyhnutne nájde cestu na pery, prirodzene tiež ekologické značky rúžu by bolo skvelý spôsob, ako sa sluší, bez toho aby cítil zle.

load...
Tu je desať značiek organických rúžu, ktoré môžete dávať pozor.

1. Ecco Bella:

Kúpiť Ecco Bella Pre ₹ 2,199.00 @ www.amazon.in/ecco-bella

To je jedným z, väčšine organických 'rúž značiek všetky. Kozmetiky od značky Ecco Bella neobsahujú lepok, farbív a konzervačných látok. K dispozícii najmä hydratujú pery ako balzam na pery, rúže tejto značky sú bezpečné a čisté.

load...

2. Pobrežný Classic Creations Canyon Rúž:

Canyon rúž z pobrežných Classic výtvorov obsahuje prísady s osvedčením od USDA. Má hodnotenie nebezpečnosti, ktorá je jednou z najnižších v závislosti na povrchné databázy. Kaňon rúž je tiež červenohnedej farby, ktorá spôsobuje teplý odtieň pre vaše pery.

3. Gabriel Rúž:

Kúpiť Gabriel Lipstick Pre ₹ 2,460.00 @ www.amazon.in/gabriel-lipstick

Gabriel Rúž je krutosť bez značky, značka, ktorá má širokú škálu prírodných produktov make-up. Všetky Gabriel kozmetika obsahujú liečivé zložky, čo je vynikajúcou voľbou pre ďalší nákup. Tieto rúžu sú hladké a farby meniť.

4. Hemp Organics Rose Petal Rúž:

Kúpiť Hemp Organics ruží rúž Pre ₹ 2,635.47 @ www.amazon.in/hemp-organics-rose-petal-lipstick

Konopného Organics rúž je vyrobená z prísad schválených ako 95% organické. Okrem toho produkt nemá petrochémie, a tiež má veľmi nízky rating nebezpečenstvo. Rose Petal rúž má zvodný odtieň s mierne matnou povrchovou úpravou.

5. W3ll Ľudia nudistov Colorbalm Stick:

Kúpiť W3ll Ľudia nudistov Colorbalm Stick Pro ₹ 3,062.00 @ www.amazon.in/w3ll-people-nudist-colorbalm-stick

W3ll People ponúka upokojujúci balzamy na pery v nádherných farbách, ktoré okoreniť vaše pery, bez ich poškodenia v žiadnom prípade. Nudistická Colorbalm Stick chráni pery s bohatým obsahom organických omega olejov a aloe.

6. Jane Iredale Lip Upevnenie:

Kupovať Jane Iredale Lip fixácie ₹ 4,224.00 @ www.amazon.in/jane-iredale-lip-fixation

Jane Iredale Lip fixácie sú dva produkty v jednom. Je to ako lesk na pery a škvrna na pery v komplementárne farby. Tieto rúžu vydrží dlhšie ako ostatní vzhľadom na ich dvojakej povahy, to všetko bez nákladov na svoje zdravie.

7. Lavera BIO Rúže:

Kúpiť Lavera BIO rúž Pre ₹ 3,178.00 @ www.amazon.in/lavera-organic-lipstick

Lavera je nemecká biokozmetiky značka s vysokými štandardmi kvality pre svoje prírodné produkty. Ich make-up je len ekologické, ale aj vegan nie. Veľmi populárny v Európe, Lavera je kozmetika je krutosť-free a majú certifikované organické zložky. Lavera ponúka niekoľko 100% prírodné a ekologické produkty peru.

8. Holé Minerály:

Holé Minerály je ďalšie ekologické značka, ktorá je ideálna pre zdravie vedomej. Značky Marvelous Moxie rúž je naplnený mnohých zdravými minerálov. Rúž má antioxidačné a výživné vlastnosti.

9. Ilia Tónované Lip kondicionér:

Ilia je úplne prirodzený make-up značky s rúžu formulovaných s 85% bioaktívnych prírodných ingrediencií. Ret kondicionér Ilia Tónované hydratuje pery dlhotrvajúci farbou.

10. Josie Maran:

Kúpiť Josie Maran Pre ₹ 3,340.00 @ www.amazon.in/josie-maran

Značka Josie Maran sa chce, aby ste si môžu dovoliť luxus dobrý vzhľad, bez toho aby bola ohrozená na svedomí. Sú to fair-trade, ženy posilňujúce, a šetrné k životnému prostrediu. Josie Maran Argan Colour Stick má arganový olej, ktorý má kontaminovaný účinok na kožu.

To sú niektoré z tých najlepších organických rúžu značky k dispozícii. Ak máte viac zdieľať, prosím zanechať komentár do nižšie uvedeného poľa. Boli by sme radi počuť od vás!

load...