Noviny

10 Spectacular Moon tetovanie vzory

10 Spectacular Moon tetovanie vzory

Často bohatá na symboliku, tetovanie sú forma zdobenia tela, ktoré rozširujú hranice tradičného umenia. Ich značka telá jednotlivca v zreteľnom spôsobom, ktorý dáva jedinci pocit jedinečnosti. Mesiac ovláda veľa energie a ovláda obrovské a nádherné vodné útvary. Ako tetovanie, mesiac je symbolom ženskej sily a zložené sile, na rozdiel od slnka, ktoré predstavuje divokosť.

Najlepšie Moon Tattoo vzory

Tu sú niektoré mesiac tetovanie, ktoré sa upútať vašu pozornosť určite.

1. Jednotlivé fázy Mesiaca:

Mesiac dostane jej svetlo zo slnka. Časť priamemu slnečnému žiareniu je osvetlený, zatiaľ čo časť odvrátená zostáva tma. To má za následok v rôznych fáz mesiaca, z ktorých všetky by mohli byť vytetované v rade cez nohu a naopak.

load...

2. Kvetinovým vzorom:

Kvetinovým vzorom vždy prispieva k veľmi ženské a krásne tetovanie. Mesiac tetovanie môže byť poskytnutá kvetinový vzhľad pridaním rastúce puky a kvety.

3. Víla sediaci na Mesiaci:

Ako víla a mesiac majú súvislosť s mágiou. Tie by tak očarujúce tetovanie s prvkami nadprirodzena. Víla môže byť poskytnutá jemnú a veľmi pekný vzhľad s tečúcou šaty a dlhými previsnutými krídlami. Mohla by byť umiestnené na jednom konci polmesiaca.

load...

4. Spln:

Spln je zásobárňou energie. To je doba, kedy sa nebo zhodí jeho plášť tmy a je pokrytá v hojnej svetlo. Ako tetovanie téma, spln je veľmi symbolické tetovanie a veľmi atraktívne taky.

5. Dva prepletené polmesiac mesiace:

Dva mesiace polmesiac prepletené dohromady tvoria veľmi umelecký tetovanie. Mesiac môže podávať ľudský tvar a výrazy. Výrazy na oba by mohli byť proti tým, ako je to smútku a smiechu.

6. V kombinácii so slnkom:

Slnko je neľútostná a predstavuje horiace vášeň, zatiaľ čo Mesiac je výkonný, ale pokojná. Ak chcete prežiť, musíme obaja slnko a mesiac. Pri aplikácii na jednotlivca, oba tieto nebeské telesá predstavujú rôzne strany, aby sa u jedinca, z ktorých oba sú potrebné pre úspech.

7. Polmesiac:

Polmesiacom je jednoduchý a ľahko dizajn tetovanie. Dá sa tetovať v čistej čierne na menších častiach tela, ako sú prsty, zápästia, na zátylku, členok, a tak ďalej. Toto tetovanie môže byť plne farebný jeden alebo len obrys. Či tak alebo onak to tetovanie design by prinieslo veľa cez svoju jednoduchosť.

8. Mesiac tetovanie nie je definovaná línií:

Mesiac tetovanie môže mať unikátny vzhľad, ak to nie je definované jednotlivých línií. Nebeské telesá, ako sú hviezdy a živých bytostí, ako sú motýle môžu byť použité na definovanie svoje hranice.

9. Mužský dotyk:

Vlkodlaci sú rozprávkové bytosti, ktoré sú napoly človek a napoly vlk. V noci splnu, títo ľudia zase do vlkov v noci splne. Vlkolak vytie na mesiac by pridať veľmi mužský dotyk na to, čo je inak vnímaná ako ženská tetovanie.

10. Nočná scéna:

V noci, keď celý svet spí, niektorí tvorovia sú hore. Jeden taký tvor je sova. Sova, teda sedí na vetve s splne za to by bolo veľmi pekný výber tetovanie nápad.

Tetovanie je skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju-ja! Viac ako 8000 tattoo návrhy v 44 rôznych kategóriách a vybrať si, čo sa vám najviac páči.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...