Noviny

Najlepšie Rangoli návrhy a obrázky - naša top 10

Najlepšie Rangoli návrhy a obrázky - naša top 10

Rangoli je tradičné umenie, ktoré sa postupne vyvíjali a prijala svoje súčasné denné formu. Rangoli je umenie, ktoré sa týka všetkých slávnostných príležitostiach a špeciálne udalosti. Techniky rangoli kreslenie tiež v priebehu času vyvíjal a sa líši od človeka k človeku. Tu predstavujeme niekoľko ruky vzory pre vás vyskúšať:

Najlepšie voľnú ruku rangoli vzory:

1. Krásne a farebné Rangoli pre všetkých z vás začať. Tento krásny rangoli konštrukcie sa vykonáva so žiarivými farbami. V centre obce, Lord Ganéšova konštrukcia sa vykonáva a je obklopený svätý -, Om '. Tento návrh možno ľahko vykonať pri príležitostiach, ako je, Ganesha Chaturthi 'rovnako ako pre Diwali a Holi. Design bude iste vám veľa komplimenty. Môžete tiež pridať nejaké Diyas pridať do dizajnu. To je ideálny voľnú ruku rangoli vzory vôbec.

load...

2., Pávy 'bola veľkým zdrojom inšpirácie pre mnoho indických umelcov. Tu je ďalší príklad toho inšpirácie s dizajnom páva rangoli predstavovať Peacock, ktorú v polovici tohtoročného od ruky rangoli. Vonkajšie hranice je zdobený kvetinovými vzormi.

3. Toto využitie farieb v tomto návrhu je úplne unikátny. Jasne neba odtieň je použitý pre základňu. Hviezda vzor v strede, je jedinečný a taky boli použité kontrastné farby. Konštrukcia lotus vykonané okolo hviezdy vzor vyzerá veľmi krásna.

load...

4. Krátke a sladké rangoli dizajn od ruky rangoli návrhov pre vás od ruky umelca. Milujeme použitie Diyas zvýšiť krásu Rangoli. Tento je dosť malý na to byť vykonané v každom mieste av každom malom priestore.

5. Ďalšie jedinečnú a jednoduché voľná ruka rangoli vzory pre vás vyskúšať. Ten používa veľmi minimálne farby, takže je ľahké robiť, a šance na chyby sú veľmi menej. Zahrnutie Diyas je ešte príťažlivejšie. Použité farby sú tiež celkom odlišné, zelená a fialová bol použitý v tomto dizajne, skôr než bežné červenej, žltej, šafran atď.

6. Ten je kvetina Rangoli pre vás všetkých ruky tvorcovia rangoli. Milujeme variácie farieb a kvetinový vzor v stredu.

7. Tento krásny a farebný dizajn je určený pre tých, ktorí majú radi malé vzory rangoli do svojich domovov. Milujeme, ako tento dizajn je dosť malý na to byť vykonané v každom rohu domu alebo dokonca pri vchode. Použitie farieb je tiež pekná s zelená, červená, žltá, fialovej a bielej sa používa, aby sa tento rangoli.

8. Ten je trochu ťažké urobiť, a my môžeme vidieť tvar šesťuholníka používaný skôr ako bežné modely, ako je námestie osemuholníka alebo kruhový tvar. Použité farby sú pomerne jasné a ľahko upútať pozornosť. Jasne ružovej, fialovej, oranžovej a bielej farby boli použité. Existuje mnoho malých detailov v tomto návrhu požaduje osobitné odborné znalosti v tomto odbore.

9. Tento dizajn je inšpirovaný pávy - národný vták India a vidíme pár pávov vykonaných v centre Rangoli. Použité farby sú veľmi živé a aby to farebné rangoli dizajn pre všetkých z vás to skúsiť. Tieto Diyas používajú, aby bola ešte krajšia a príťažlivejšia.

10. Ten je Rangoli dizajn pre festival Kolam. Táto konštrukcia je pomerne zložitá s veľmi jemnými a najmenších detailov. Farby sú veľmi živé takže to skvelou voľbou pre každého, kto o to pokúsiť.

To sú naše top 10 ruky Rangoli návrhy najneskôr v zozname. Aký je váš obľúbený medzi nimi?

load...