Noviny

10 realistické 3D tetovanie vzory

10 realistické 3D tetovanie vzory

Trojrozmerného obrazu, je ten, ktorý má šírku, výšku a hĺbku. Svet, v ktorom žijeme, je trojrozmerný. To je dôvod, prečo 3D tetovanie je najrealistickejšie forma zdobenia tela je možné získať. 3D tetovanie vyžadujú obrovskú zručnosť a postreh, a ak je vykonané odborne, vyzerajú úžasne. Tu je desať nápady pre tetovanie v 3D.

3D Tetovanie

1. Laba tlač tetovanie:

Labku tlač tetovanie môže byť podávaný 3D dotyky vložením praskanie dôvody okolo neho alebo pridaním hĺbky aspekt k nemu. Labka tlač môže byť akéhokoľvek zvieraťa, a to aj tie mýtické ako Bigfoot.

2. Tvárová tetovanie:

3D tetovanie obraz tváre môže byť skvelý tetovanie pokryť veľkú plochu ako celý chrbát. Výraz na tvár môže byť zvolená tak, aby zodpovedala osobnosti. 3D dotyky by dal tetovanie nový a zaujímavý vzhľad.

load...

3. Noviny slza tetovanie:

Tetovanie sú forma zdobenia tela. Sú určené k jednoznačnej značka telo. 3D tetovanie projektovanie je inovatívne a nové technológie, ktorá robí tetovanie vyzerajú realisticky a život podobne. Jedným z možných 3D tetovanie nápad by bolo tetovanie slzu s pokožkou novín fragmenty vnútri.

4. Čínsky zvitok tetovanie:

Čínsky scroll možno tetovaná a vzhľadom k tomu, 3D pohľad tým, že mu odlupuje ilúzie. Zvitok môže byť napísaný s názvom alebo správu, ktorá má osobný význam. Farby môžu byť tiež pridané do tetovanie aj keď šedej a čiernej bude produkovať kameň účinok.

5. Kože slza tetovanie:

Koža je ochranná vrstva pokrývajúca svaly a orgány vnútri. Dalo by sa atramentových svaly a vnútro svojho tela na ich koži. Tetovanie môže byť 3D pohľad uzavretím sval do zipsu, ako je štruktúra. Jeden z úžasnej 3D tetovanie hneď!

load...

6. Jašter tetovanie:

Jašterica lezenie celú cestu cez chrbát bude vyzerať fantasticky, najmä keď predstieral, že vyzerá ako 3D obrázku.

7. Topánka čipka tetovanie:

Nosíme tenisky pokryť naše nohy. Zaujímavý 3d tetovanie by bolo atramentom zviazaný topánka čipka na nohe. Keď sa vykonáva v 3D, to tetovanie bude vyzerať výnimočne realistické.

8. Viditeľné tretie tetovanie oko:

Predstava o tretie oko sa točí okolo našich právomocí vnímania. Je neviditeľná oko, ktoré nám umožňuje vidieť a cítiť veci, ktoré nie sú viditeľné materialisticky. Tretie oko nám pomáha vnímať strach alebo akékoľvek iné emócie v danej situácii. Je to skvelý koncept, aby si vytetovať na telo.

9. Osvetľovacie schodisko tetovanie:

Osvetľovacie schodiskové prípad tetovanie môže byť predstieral, že vyzerá realisticky s 3D technikou. Schodisko môže mať aj náboženské konotácie ako schodisko do neba.

10. Puzzle tetovanie:

Či hádanky sprostredkovať hlboký význam pre vás, alebo si jednoducho chceli ich riešenie 3D puzzle tetovanie je určite skvelý nápad tetovanie. Dalo by sa atrament jeden kus skladačky alebo početné kusy nej. Jeden taký puzzle tetovanie nápad je farbenie jeden kúsok skladačky, ktorý doteraz padol na svoje miesto.

, Tetovanie pre všetkých 'je všetko, čo je potrebné opraviť na najlepšie tetovanie nápady môžete nájsť.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...