Noviny

Najlepšie kúpele v meste Chennai - naša špička 10

Najlepšie kúpele v meste Chennai - naša špička 10

Chennai je príliš ďaleko pozadu luxusného meradle! Chennai má rad kúpeľov, kde môžete stráviť deň odpočinku a self-zastieranie. Tu je desať takých kúpeľov.

Tu je zoznam Top Ten kúpeľov v Chennai:

1. Tulip Bali Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v č 144 - 145, vnútri Fortune Park Aruna Hotel v blízkosti Loyola College, Sterling Road, Nungambakkam, Chennai - 600034. Je otvorená od desať ráno do deviatich večer každý deň a ponúka celý rad telesných procedúr , Majú vynikajúci personál a dovážané výrobky, ktoré napomáhajú procesu revitalizačné. Jednoznačne najlepšie kúpele v Chennai!

load...

Cez Pinterest

2. Aura Spa:

Tieto kúpele patria k hotelu série Park. Pobočka Chennai sa nachádza v deviatom poschodí hotela a má krásny výhľad. Oni sa špecializujú predovšetkým na jogu a meditačné techniky priniesť mier do tela, mysle a duše.

load...

Cez Pinterest

3. Vplyv Spa:

Tieto kúpele je situovať v 2 - 3, Wallace Garden, Khader Nawaz Khan Road, Nungambakkam, Chennai. Ponúkajú celý rad služieb, ako sú tvárové masáže, reflexné masáže, masáže tela, pedikúra, manikúra a vlasy kúpeľov. Sú otvorené od desať ráno do desiatich v noci a ponúkajú skrinku zariadenia.

Cez Pinterest

4. Vyana Spa:

Tieto kúpele sa nachádza pri hoteli Fisherman Cove Chennai a ponúka celý rad holistickej liečby, ktoré sú regeneráciu a revitalizáciu. Ponúka riasy zábaly, ošetrenie nechtov, regeneračná starostlivosť o tvár, regeneračné masáže, aróma terapia a mnoho ďalších.

Cez Pinterest

5. Care & Cure Aróma liečebné kúpele:

Tieto kúpele sa nachádza v č 1 - 142 Chitra nákupného komplexu, JJ Nagar, mogappair východu, Chennai - 600037. To získal najsľubnejšie kúpele v náleze Chennai a je to tak správne, pretože je to pokojná atmosféra a dobre vyškolený personál urobí spa cesta lahodný a fascinujúce.

Cez Pinterest

6. Vermilion Nail Bar and Spa:

Tieto kúpele klinec sa nachádza v č 6 - 14, CIT Colony Next Street Chettiar Hall, 6. Cross Street, Mylapore, Chennai - 600004 a ponúka celý rad pre starostlivosť o nechty. Jednotlivci zvyčajne spájajú kúpele s starostlivosti o telo, ale naše nechty sú tiež veľmi dôležité. Tieto kúpele robí manikúru a maľuje nechty rozprávkové ceste.

Cez Pinterest

7. Raintree Hotel Spa:

Tento hotel ponúka celý rad omladzujúcich zariadení, ktoré sa zameriavajú na celostnej rozvoj. Ajurvédske postupy majú za cieľ upokojiť telo, myseľ a dušu, a tým poskytnúť všetky zaoblený energiu. Ponúkajú telo kúpeľa, procedúry, masáže a vonkajší bazén.

Cez Pinterest

8. Leela Palace Spa:

Tieto kúpele sa nachádza na Leela Hotel a má luxusné interiéry. Majú prispôsobené omladenie postupy z dávnej histórie a kombinovať ich s modernými technikami, aby sa im úžasne efektívna.

Cez Pinterest

9. Orchid Thai Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v hoteli Green Park. Jeho presná adresa je NSK Salai, Arcot Road, Vadapalani, Chennai, Tamil Nadu, 600026. V kúpeľoch je určený na uspokojenie individuálnych potrieb a má veľmi dobre vyškolený personál. Ich cieľom je zdravé omladenie. Jeden deň v kúpeľoch je ideálny spôsob, ako si oddýchnuť od reality alebo stráviť dovolenku v.

Cez Pinterest

10. Ajurvédske kúpele na Ambica:

Tieto kúpele sa nachádza v Empire Hotel Ambica v Chennai. V kúpeľoch v tomto trojhviezdičkový hotel je navrhnutý tak, aby omladiť a vliať ďalšie energiu každému jednotlivcovi. Ponúka celý rad tvárových a kúpeľných procedúr.

Cez Pinterest

load...