Noviny

Najlepšie dizajny tetovania na slnku - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie dizajny tetovania na slnku - naše 10 najlepších výberov

Sun bol vždy stelesnením života a prosperity a bol uctievaný ako božstvo od vopred historických dobách. Slnko má náboženský a symbolický odkaz v mnohých kultúrach. Je to nadčasový dizajn pre tetovanie a môžete ísť tradičnou alebo moderným dizajnom znázorňujúci slnko.

Sun tetovanie sú napustené v mnohých veľkostiach podľa priania osoby a môže byť vykonané kdekoľvek na tele, ako je šija, kľúčnej kosti, paží, zadné, ramená a nohy. Obvykle ramená a na zadnej strane sú najobľúbenejšie miesta, ako sa dostať slnečné tetovanie napustené. Krása slnečné tetovanie nespočíva len v jednoduchosti tvare, ale potenciálne prispôsobivosti dizajnu. Môžete si vybrať z kmeňových, keltské alebo súčasných dizajnoch slnka tetovanie v závislosti na vašich preferencií.

Čo Sun Tattoo vzory líčiť?

Sun tetovanie môže byť svetlo alebo jednoduchý alebo hlboko zmysluplné a veľmi komplikovaný. Či už sa rozhodnete zachytiť tento tetovanie, to je isté, aby sa štýl vyhlásenie. Ak sa to urobí vkusne, môžu byť zdrojom veľkej hrdosti a uspokojenie príliš.

load...

Slnko tetovanie neznamená len moc a nadvládu. Majú nepreberné množstvo ďalších významov ako sú:

 • Pevnosť
 • Rast
 • Plodnosť
 • Vitalita
 • Vytrvalosť
 • Vášeň
 • Znovuzrodenie
 • Premena
 • Reinkarnácia
 • Pravda
 • Dôraznosťou

Sun Tattoo vzory - TOP 10

Mať pohľad na to najlepšie slnečné tetovanie a dúfame, že celkom iste športu jeden z nich.

1. Jeden z najlepších slnečné tetovanie dizajn je, že vychádzajúceho slnka Vychádzajúce slnko znamená nový život a začiatky. Tiež symbolizuje vitalitu, energiu, odvahu a znalosti. Toto tetovanie nie je napustené v žiarivých farbách, ale používa len jeden čierny atrament. Avšak vyzerá veľmi oko chytľavé a atraktívne.

load...

 [Čítať: OM Tattoo vzory]

2. Slnko je považovaný za mužský osobnosť, takže slnko tetovanie pre ženy môže byť jemnejšie a ženský začlenením hviezdy a mesiac, ktoré predstavujú ženské rysy. Tento nebeský tetovanie je naozaj umelecké jedna a predstavuje neoddeliteľnú vzťah Slnka a Mesiaca a ako neúplná obaja sú bez seba. Solárne guľa je rozdeliť na dve polovice, jedna má slnečný deň a na druhej strane má mesačnú noc.

3. Slnečné kmeňové tetovanie sú tiež populárne slnečné tetovanie design. Reprezentujú život, silu a energiu. Kmeňové slnka tetovanie vzory sú ideálne pre ľudí, ktorí nemajú radi farebné tetovanie a sú vypracované iba čiernym atramentom. Jedná sa o zložito navrhnuté slnka tetovanie s rozpálené slnko a víriace efekt. Je vyrobená v jednoduchom čiernym atramentom s zubaté bodov vyčnievajúce z neho.

4. Toto tetovanie nám dáva dojem boha Slnka ako mytologické bojovník. Je to replika divoký bojovník ozbrojený s muníciou v podobe Spearhead. Vzhľad tohto tetovanie znamená spiace hnev nebeské hviezdy.

 [Čítajte: Guitar Tattoo vzory pre dievčatá]

5. To je určite jedným z najviac jedinečným dizajnom slnka tetovanie musíte kedy videl. Toto tetovanie je kombinovaný s obrazom Budhu v centre a je vykonané v čiernej farbe, ktorá robí to vystúpiť z iných tetovanie.

 [Čítať: Arm Tattoo vzory]

6. Je to najsladšie vec, ktorú môžete urobiť, aby sa ukázať lásku k svojej milovanej. Meno milovaný je napustené v strede Slnka. Plamene Slnko je napustené s kvetinami, ktoré naznačujú, že Slnko je láskavý, teplé a mäkké srdce a je zdrojom života ľudských bytostí na Zemi.

7. Toto tetovanie sa vykonáva v netradičnej farbe zelenej, čiernej a žltej, ktorá dáva dynamický vzhľad tohto tetovanie. Prídavok oranžových bodiek na rohu lúčov dodáva elán do vzhľadu tetovanie.

8. Táto slnečné tetovanie má tvár človeka vnútri slnko, ktoré sa predpokladá, že slúži ako ochrana pred negatívnymi aspektmi a nebezpečenstvo života.

 [Read: Tattoo vzory pre Hands]

9. Táto slnečné tetovanie je nafarbený na hornej časti paže a je považovaný za stabilný zdroj potenciálnej energie. Tetovanie umelec dal tento tradičný Sun tetovanie človeka pridaním niekoľkých geometrických tvarov, ktoré sa kumulujú dohromady predstavujú mocný plameň slnka. Farebné pozadia tu znamená šťastné počasie za slnečného dňa. Žiarivé odtiene červenej, fialovej a oranžovej sú určite upútať pozornosť divákov

 [Prečítajte si: Ako odstrániť Tattoo]

10. To je nejroztomilejší všetkých prevedeniach. Držiak tetovanie v tomto tetovanie sa snaží dať svieži vplyv na jej slnečné tetovanie. Ohnivé lúče slnka pripomínajú listy stromu, ktorý je vlajúce vo upokojujúce letný vánok.

Už ste niekedy dostal niektorý z týchto druhov napustené cez kožu? Zanechať nám svoj názor.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...