Noviny

10 najlepších tonerov pre farebné vlasy

10 najlepších tonerov pre farebné vlasy

Má vaše farbenie vlasov premenil farbu vlasov na niečo nevzhľadné? No, nie ste sami. Mnoho žien a mužov skončiť s nesprávnou farbu vlasov, ktoré môžu zničiť ich vzhľad a aby sa cítili trápne a rozpačito. To je miesto, kde vlasy toner pre farbené vlasy môže prísť na pomoc.

Na tomto liste, tu máme uvedené prvej desiatke vlasy tonery sú k dispozícii na trhu! Choďte do toho a skontrolovať ich!

Výhody srsti Tonery:

Ak ste boli ako sa vaše vlasy farbené niekoľko rokov, potom sa vaše vlasy ukazuje, že príbeh až príliš dobre. Zásobník maskuje alebo pôsobí ako plnivo na vyrovnanie poréznosti vlasov. Je navyše zmäkčuje farby re-rastu svojich vrcholov. Najlepší zdôrazňuje, ako vieme, sú tie, ktoré sa zdajú mať hladký prechod celú cestu dole od koreňa ku špičke. Keď nové vlasy rastú, je toner možno použiť na farbenie nové vlasy tmavšie, aby zodpovedal svoje skoršie farbu.

load...

V neposlednom rade, tonery majú tiež schopnosť slúžiť ako vrchný náter. Vlasy tonery vám môže pomôcť dosiahnuť bohaté a svieže farby pridaním multi-dimenzionální tóny skôr uskutočnených vrcholov. Vlasy toner je mocným prostriedkom na vyrovnanie farbu po celej dĺžke vlasov a zároveň dodáva lesk a bohatosť. Ak chcete dokončiť vzhľad, vlasy tonery pomôžu utesniť farbu, aby dosadol na dlhšiu dobu.

Sú to naše top výber vlasovej tonerov na súčasnom trhu.

1. Schwarzkopf Extra Care Hair Care:

Schwarzkopf Extra Care Hair Care obnovuje prirodzene vyzerajúci blond tóny dať vlasom novú zmluvu o prenájme života. Tento toner je skvelé, ak chcete zosvetliť alebo oživiť prirodzene sivé alebo biele vlasy a pre tónovanie slnkom vybielené vlasy rovnako.

load...

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.com/Schwarzkopf-Ultimate-Conditioner-Product-Thailand/dp/B008RVU78E

Cena: $ 26,00

2. Wella Color Charm White Lady:

Wella Color Charm White Lady je stálym Kvapalný vlasový toner. Toner ponúka sýte farby, ktorá je dlhotrvajúci s neslabne výsledkami. Wella Color Charm White Lady napĺňa vlasy žiarivé farby molekúl pridanie intenzívne farby a až 43% viac lesku (aj na tmavšie vlasy). Wella Color Charm White Lady poskytuje verný tón sfarbenie.

Wella Color Charm prichádza v 8 zaujímavých blond odtiene:

Pale Blonde Najsvetlejší popolavá blond bledo Ash Blonde Natural Blonde Pale Beige Blonde Najľahšia Béžová Blonde Medium Beige Blonde Béžová Blonde

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.com/Wella-Color-Charm-T18-White/dp/B000CSYYZM

Cena: $ 7,20

3. Blond Brilliance Dokonalá Blond Amoniak Free Toner:

Blond Brilliance Perfect blond Čpavok Free Toner je jemný vzorec pre farbené vlasy. Poskytuje tiež klimatizáciou a je úplne zadarmo amoniak. Blonďavý Brilliance Perfect blond Amoniak Free Toner môže byť použitá ako jemné alebo ako živé, ako je požadované.

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.com/Blond-Brilliance-Perfect-Ammonia-Champagne/dp/B00JJNZ8ZG

Cena: $ 5,49

4. La Riche Directions White Toner Semi-permanentné:

La Riche Directions White Toner je semi-permanentná farba na vlasy, ktorá trvá približne 4 - 8 umýva. To nevyžaduje pridávanie peroxidu. Tieto tonery môže byť zmiešaný so sebou, čo vám umožní vytvoriť jedinečný odtieň svoje vlastné s ľahkosťou.

La Riche Directions White Toner je dlhotrvajúci, bohatý farbivo, ktoré funguje na väčšine typov vlasov. Je k dispozícii v 34 žiarivých odtieňov (z dôvodu stručnosti nebudeme je zoznam tu). La Riche Directions White Toner má veľký klimatizačné efekt príliš za vlasy!

Môžete si kúpiť tu: http: //www.amazon.com/Riche-Directions-White-Semi-Permanent-Colour/dp/B001BFRMM2

Cena: $ 8,86

5. Strieborná Brilliant White Hair Toner:

Strieborná Brilliant White Hair Toner vyžaduje len niekoľko kvapiek tohto vzorca v dreze s teplou vodou. Tento toner je skvelý klimatizácia formula a ukáže úžasné výsledky pre celý svet vidieť.

Môžete si kúpiť tu: http: //www.amazon.com/Brilliant-Silver-White-applications-brassiness/dp/B00Q1K8YA6

Cena: $ 26

6. Scott Cornwall Color Obnoviť toner Pre brunety:

Tento vlasy toner je špeciálne vyrobený na obohatenie a pridať hĺbku bruneta vlasy. Neobsahuje amoniak alebo peroxid. To je obohatená o kondicionovanie pigmenty, ktoré zabraňujú farbivo od vyblednutiu. Je jednoduché použitie, rovnako ako šampón.

Môžete si kúpiť tu: http://www.boots.com/en/Scott-Cornwall-Colour-Restore-Chocolate-Hair-Toner - 100ml_1330059 /

Cena: $ 13,73

7. Manic Panic vlasy Toner:

Táto značka má rad tonerov, ktoré môžu pomôcť ľuďom, aby prechod od tmavšie farby na vlasy so svetlejšími ty a naopak. Táto značka je farbivá cum tonery, ktoré môžu obohatiť svoju farbu a zabráni jeho vyblednutie. To je celkom populárny v súčasnej dobe.

Môžete si kúpiť tu: http: //www.amazon.com/MANIC-Semi-Permanent-Virgin-BeWild-Beauty/dp/B00KJS5S7I

Cena: $ 12,99

8. Second Nature Nie Výťah Farba vlasov:

Tento produkt od Clairol môžu byť tiež použité ako toner. Je to skvelé pre správnu farbu vlasov, ktorý prešiel nakrivo po farbení. Je to skvelé pre šedú miešanie, rovnako. Je k dispozícii v 19 odtieňoch, ktoré môžu byť zmiešané, aby si tú správnu farbu a vzorec je bez amoniaku.

Môžete si kúpiť tu: http://www.ebay.com/itm/Clairol-Professional-Second-Nature - 2-oz-Hair-Colors- - 330760974029

Cena: $ 6,99

9. Clairol Born Blonde Toner na farbenie vlasov:

Ak ste práve odfarbené svoju blond vlasy, to je toner zvoliť. To sa môže obrátiť žltnutie blond odfarbené vlasy do krásnej striebornej blond. Jediné, čo musíte urobiť, je nechať ju po dobu 30 minút, a je hotovo. To pomôže aj mimo svoju farbu vlasov, takže vaše vlasy jemné a lesklé.

Môžete si kúpiť tu: http: //www.ebay.com/itm/Clairol-Born-Blonde - 351-SILENT-SNOW-Hair-Color-Toner-Najľahší-White-Blonde - 6oz- - 171737544692

Cena: $ 8,99

10. Kolorista Secrets Brass Banisher:

Ak ste dostal blond farbivo zle, to je len toner potrebujete. Tento toner od L'Oreal znižuje brassiness za 5 minút a môže sa pochváliť, že sú bez amoniaku. Váš teplé blond farba môže byť v rovnováhe a premenená na chladnejšie farby. Tento vlasy toner je ideálny pre tónovanie sa oranžová, červená, žltá a mosadzný zlaté vlasy tóny.

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.com/LOreal-Paris - 0007124916282-kolorista-Banisher / dp / B002PMLGVI / ref = cm_cr_pr_product_top IE = UTF Cena: $ 7,59

Správna toner môže byť práve tým rozdielom, aby svoju farbu vlasov. Ponúka živosť, stlmí nevzhľadné kontrasty a tesnenie vo farbe s pekným lesklú srsť. Ak hľadáte pre farbu vlasov, ktorý vyzerá a cíti sa skvele na vás, aj vy, potom toner je spôsob, ako ísť.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...