Noviny

Najlepšie tetovacie vzory - náš top 10

Najlepšie tetovacie vzory - náš top 10

Chcú, aby sa vaše nohy vyzerať inak? Noha tetovanie sú bežné medzi mladými ľuďmi v súčasnej generácie, najmä s dievčatami. Tetovanie na nohách alebo členkov vyzerajú veľmi pôvabné, podmanivé a zarážajúce. Noha tetovanie aj elegantný vzhľad, elegantné, sofistikované a sexy. Niektoré nohy tetovanie sú zmysluplné a niektoré z nich sú bez akéhokoľvek významu len ukazuje niektoré vzory alebo vzory.

Vzory pre tetovanie na nohe

Tu je 10 nohy tetovanie pre dievčatá, ktoré si môžete vyskúšať:

1. Flowery noha tetovanie:

Kvetinové nohy tetovania sú veľmi upokojujúce pre oči a majú schopnosť okúzliť ľudí. Kvetinové vzory a vzory vyzerajú veľmi krásne. Si to zdobia lístie a konáre, ktoré bude robiť to viac atraktívne a oko chytľavé. Čerešňové kvety sú ideálnou voľbou pre získanie kvetinovými vzormi vyrobené.

load...

2. Noha tetovanie é:

Myslíte si, že hviezdy len dobre vyzerať na oblohe? Nie! Stars dokonca vyzerajú dobre na koži. Získať farebné tetovanie vykonané na nohách. Táto hviezda nohy tetovanie vyzerajú veľmi fascinujúce a očarujúce dávať ženský vzhľad. Početné atraktívny hviezda tetovanie vzory sú k dispozícii pre vašu pozornosť.

3. Citácia noha tetovanie:

Fond niektorých citácií? Chcete sa dostať to napísané na svojom tele? Si to napísané na nohách. Noha tetovanie s niektorými špeciálnymi kurzami a vzory bude vyzerať inak a zarážajúce. Môžete dokonca získať jedno slovo alebo niekoľko slov vyrobené nesie nejaký význam.

4. Farebný noha tetovanie:

Chcete sa dostať farebný vzhľad? Nudí týchto spoločných tetovanie? Získajte farebné páv vyrobený na nohách. Vyzerajú veľmi nádherné a oko chytľavé. Dokonca to hovorí veľa o vašej osobnosti a svoje fascinácia farby.

load...

5. Lacey nohy tetovanie:

Chcete sa dostať niečo elegantné deje na nohách, aby to iný pohľad? Lacey nohy tetovanie sú veľmi atraktívne, štýlový a dať sofistikovaný vzhľad. Získať krásne Lacey vzory vykonané na nohách ľahko upútať pozornosť.

6. Lebka nohy tetovanie:

Fond lebky tetovanie? Získať lebky tetovanie vykonané na nohách. Pridať farby na to, aby bolo atraktívnejšie. V týchto dňoch lebka tetovanie sa stali veľmi slávny medzi mládežou zo súčasnej generácie.

7. Skeleton nohy tetovanie:

Chcete urobiť niečo vzrušujúce? Získať kostra noha tetovanie urobil. Vyzerajú veľmi odlišné a očné chytľavé taky. Kostra tetovanie vyzerajú najlepšie na nohy, než akékoľvek iné časti svojho tela.

8. Videohra noha tetovanie:

Fond videohier? Videohry nohy tetovanie nie sú príliš časté a poskytne kompletné iný vzhľad. Získať Pacman, preslávené videohry tetovanie vyrobené alebo akékoľvek iné video hry podľa vlastného výberu.

9. Láska nohy tetovanie:

Dostať nohy tetovanie vyrobený pre svoje lásky. Noha tetovanie so srdiečkami a ďalšími romantickými vzory sú ideálna voľba. Tieto tetovanie sa v poslednej dobe stali veľmi slávny a dať výrazný vzhľad. Naplňte ju s farbami, najmä červenej, ktorá je farbou lásky.

10. Cartoon noha tetovanie:

Stále miluje karikatúry? Ukážte svoju lásku k nim dostať kreslenú postavičku vyrobený na nohách. Karikatúry, ako Hello Kitty, Calvin atď vyzerajú veľmi roztomilé a pôvabné.

Áno, ktorý z týchto návrhov nohy tetovanie si vyberiete pre seba?

Dať svoj nápad dostatok času na test, ak naozaj chcete, napustené, uložiť miesto pre tetovanie dizajn, ktorý nebude ľutoval.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...