Noviny

10 najlepších kurzov aerobiku v Bombaji

10 najlepších kurzov aerobiku v Bombaji

Ak žijete v Bombaji, potom ste veľmi šťastný z jedného dôvodu - za prítomnosti špičkovo aeróbnych centrách. V tejto modernej dobe, kedy je sedavý je spôsob života, fyzická zdatnosť je niečo, čo nemôže byť ignorovaná za každú cenu. Takže ak chcete žiť zdravý a stabilný život a žiť svoj život naplno, aerobik je cesta!

Zaujíma vás, čo top centra v Bombaji, ktoré ponúkajú aerobiku sú? Potom tento príspevok je to, čo by ste mali byť čítanie vedieť všetko o aerobiku v Bombaji!

Najlepšie aerobiku v Bombaji:

1. Päť Fitness Club:

To má byť jedným z najlepších fitness kluboch v Bombaji. Majú skupinu odborne kvalifikovaných trénerov, ktorí pomáhajú ľuďom schudnúť správnu cestu. Poskytujú pravidelné triedy v ústave, a jeden môže tiež využiť on-line kurzy.

load...

Pre viac informácií: http://www.fivefitness.com/

2. Sports Gurukul:

Jedná sa o profesionálne rozvoj fitness a športové výcvikové stredisko. Ich služby sa zameriavajú predovšetkým na študentov zo škôl a vysokých škôl.

Pre viac informácií: http://www.thesportsgurukul.com/

3. Kooh Sports:

Kooh Sports pomáha ľuďom kôlne kalórie a váhu tancuje na aeróbnom rytmu. Zameranie centra je pomôcť deťom a dospelým sa stal fit a aktívny.

load...

Pre viac informácií: http://www.koohsports.com/

4. Rohan Salgaonkar:

Rohan je skúsený športový tréner. Vyučuje aerobik a bojové umenia. Jeden môže mať pravidelné lekcie od neho v jeho dome. Alebo on sám môže navštíviť domov študenta a dať špeciálne domáce školné. A zamestnaní ľudia majú možnosť brať online triedy od neho rovnako.

Pre ďalšie informácie: http://www.thinkvidya.com/mumbai/rohan-salgaonkar - 2296774

5. Rajesh Sharma:

Rajesh Sharma je certifikovaný fitness tréner, ktorý sa špecializuje na aerobik pre spaľovanie tukov, chudnutie, manažmentu obezity, plánovanie diéty, jogy, powerjogy, riadenie životného štýlu a zvýšenie svalovej hmoty. Vedie zvláštnych tried doma a posilňovne.

Pre viac informácií: http://www.personaltrainermumbai.in/rajesh-sharma/

6. Sarnaik je Fitness Solutions:

Podľa Sarnaik, aerobic kombinuje naťahovacie cvičenia s silový tréning s cieľom zlepšiť celkovú kondíciu človeka. Kvalifikovaní lektori tu pomáhať jednotlivcom pri dosahovaní svojich cieľov.

Pre ďalšie informácie: http://www.thinkvidya.com/mumbai/sarnaik-s-fitness-solutions-chembur-east - 637.728

7. Shalet Dance Academy:

Existuje snáď lepší spôsob, ako schudnúť, než s niektorými tanečné pohyby? No, si to mohol urobiť aerobic sem tiež dopriať v niektorých hip-hop, jazz, salsa, atď. Poskytujú tiež vlastné a personalizované aerobiku.

Pre ďalšie informácie: http://www.thinkvidya.com/mumbai/shalet-dance-academy-bhandup-west - 458.262

8. Gold Gym:

To je veľmi slávny medzinárodná reťazca telocviční. Nájdete ho v takmer každom rohu Bombaji. Táto telocvičňa je známy pre svoje dedičstvo, vášne a skúseností. Môžete očakávať, že na dosiahnutie výšky kondície s nimi.

Pre viac informácií: http://www.goldsgymindia.com/gyms/home.asp?GymID=40

9. Obrady Sai:

S ôsmich rokov skúseností s výučbou tanca, Ritesh dal osobné tréning na významných osobností, ako je Yaami Gautam, Ayushman Khurana, atď

Pre ďalšie informácie: http://www.thinkvidya.com/mumbai/ritesh-sai - 1557876

10. Zaheer Shaikh:

Prichádza jedna z najznámejších aerobiku v Bombaji. Spolu s aerobiku, môžete tiež získať nejaké úžasné tipy od tejto úžasnej tréner zostať fit.

Pre ďalšie informácie: http://www.thinkvidya.com/mumbai/zaheer-shaikh - 1991529

Môžete tancovať preč svoje fitness starosti s aerobiku. V skutočnosti, keď to robíte v skupine, budete hrať ešte lepšie. Aerobik bude nielen pomôže zbaviť tých kíl, ale tiež vás udrží šťastný.

Aj vaše telo bude flexibilné, a budete mať väčšiu svalovú a kardiovaskulárne silu. Tie by byť schopní lepšie dýchať a krvný tlak sa stane tiež normálne.

Najlepšia vec, o tom, aerobiku je to, že sa budete cítiť de-zdôraznil - niečo, čo je základnou požiadavkou v dnešnej dobe.

Už ste niekedy skúšali aerobik predtým? Páčilo sa vám to? Viete o akýchkoľvek iných aerobiku v Bombaji? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...