Noviny

10 najlepších tried Bikram jóga v Mexiku

10 najlepších tried Bikram jóga v Mexiku

Musíte byť veľmi dobre vedomý svätosti a veľkosti jogy! To súčasne napája telo, myseľ a dušu. A čo keď sa náhodou ísť do Mexika a hľadajú pre niektoré kvalitné jogy ustúpi? Ste si vedomý žiadnych špičkových jogy destinácií v Mexiku? Ak tomu tak nie je, potom tento príspevok je potrebné čítať pre vás.

Nasledujúci zoznam desiatich najväčších jogových centier v Mexiku opustí vás ohromení a divili sa! A hádaj čo? Sú obľúbené pre výučbu Bikram jogy v autentickom ceste!

10 najlepších Triedy Bikram Yoga Mexiko ponúka:

1. Xinalani Retreat, Puerto Vallarta, Jalisco:

Xinalani je jedným z popredných jogy ustúpiť centrami v Mexiku. Ponúka ekologické miesto, najlepšie jogy zariadenie, zdravé potraviny a najlepšie učiteľa. Turisti môžu tešiť na nádherný výhľad na Tichý oceán odtiaľ. Judy Louie, nadriadený Bikram Yoga inštruktor Xinalani, má sa tu pracuje od roku 1995 a bol vyškolený v Bikram Choudhury. Tento úžasný ustúpiť centrum je obklopený bielou piesočnou plážou a nádherné hory. Pokrýva takmer 10 akrov pôdy, a môžete ísť tam len loďou z Puerto Vallarta, Mexiko. Naučiť sa rôzne štýly jogy a získať omladené v tejto celostnej krajine.

load...

2. Hot Bikram ústupy:

Hot Bikram ustúpi vás zavedie do tropickej krajiny plné prírodných krás. Môžete sa tešiť Bikram joga relácií s milovníkov kolegami jogy a majú chutné jedlo. Je to najlepšie miesto sa dostať preč od všetkých vašich každodenných napätí práce a len relaxovať. Od svojho uvedenia na trh v roku 2017, hostia zo všetkých kútov sveta sem učiť Bikram joga od certifikovaných inštruktorov jogy Bikram. Hostia patrí mužom a ženám zo všetkých skupín, Páry, jednotlivcom i skupinám.

3. Casa Om, Puerto Morelos, Quintana Roo Mexico:

Casa Om je umiestnený na pokojnom mieste 16 míľ na juh od Puerto Morelos. Jeho blízkosť piesočných pláží láka mnoho návštevníkov tejto nápadné miesto. Radha Garcia je skúsený inštruktor jogy Casa Om a učí Bikram jóga už od roku 1994. Na Casa, ktoré vykonávajú dva jogy Bikram denne - ráno a v neskorých popoludňajších hodinách. Tam sú pravidelné otázka-odpoveď relácií a tiež zvláštne pokyny. Okrem toho, že sú zdravé a chutné vegetariánske pokrmy usporiadané pre hostí. Veľa zábavných aktivít, návštevy v blízkosti nákupných centier, pláže, sladkovodné jaskyne a iné turistické atrakcie sú kombinované s jogy zasadnutí.

4. Ulises Calatayud je Bikram Yoga Studio, Mexico City:

Ak ste Bikram joga milovník a cestujú Mexico City potom, nebudete chýbať vaše jóga relácií. Ulises Calatayud je skúsený, certifikovaný Bikram jóga inštruktor, ktorý má svoje dobre vybavené a moderné Bikram jogy štúdia v okrese San Anjel a v okolí Las Lomas de Chapultepec Mexico City. Zhruba 50 triedy sú každý týždeň prebieha v oboch štúdiách. Niektoré triedy sú držané v anglickom jazyku, ktorá pomáha hostia chápať veci jasnejšie.

load...

5. Present Moment Retreat:

Prítomný okamih Retreat je boutique hotel a ustúpiť centrum nachádza na pláži v Mexiku. Tam je joga pavilón prítomný v tomto centre obklopenej úžasnú bazéna. Okrem jogy, meditácie, tanec a živou hudbou triedy sú tu tiež vykonávané. Naučiť všetky pózy Bikram jogy tu a odpočinúť si.

6. Bikram je vysoká škola jogy India-Santa Fe:

Bikram jogy sa skladá z 26 hathajógy pozícií, ktoré sa praktizujú po dobu 90 minút. Miestnosť by mala mať teplotu 105 stupňov z rôznych dôvodov, ako je riadne flexibilitou a kompletné detoxikáciu organizmu. Bikram joga Santa Fe začala v roku 2000 a od tej doby sa počet ľudí, ktorí spájajú sa výrazne zvýšil. Inštruktori Santa Fe majú skúsenosti z 30 rokov v Bikram jogy školenia a sú certifikované Bikram sám.

7. Bikram jogy Monterrey:

Bikram Yoga Monterrey je preslávený joga centrum v mexickom Monterrey. Učenie jogy v tomto stredisku vám pomôže k zlepšeniu duševné a fyzické zdravie. Ak si chcete oddýchnuť a udržať sami ďaleko od každodenného stresu vo svojom živote, potom už nič funguje najlepšie, než jogy, pretože lieči i myseľ i telo. S Bikram jogy, budú všetky vaše napätie a ochorenia zmizne. Monterrey je jedným z najlepších miest, kde môže byť jóga naučil riadnym spôsobom pod vedením skúsených a schopných inštruktorov.

8. Bikram Yoga v Playa del Carmen a Riviera Maya:

Ľudia z celého sveta, ktoré užívate jogu vážne v týchto dňoch, aby sa zostať zdravý a znížiť hladinu stresu vo svojom živote. Tu, v Playa del Carmen a Riviera Maya, semináre a triedy Bikram jogy sú vykonávané na každom mieste. Je to skvelé miesto sa pozerať na všetkých ľudí s ich jogu rohože pokrývajúci celé miesto. Ellen de Jonge je skúsený inštruktor, a ona vykonávala jóga relácií tu po celý deň.

 9. Čistý Om Hot Yoga Fairfax:

Čisto Om Hot Yoga Fairfax bola založená v roku 2016 a od tej doby Bikram jóga sa tu naučil s motívom priniesť šťastie a zdravie do života ľudí. Vám bude ponúknutá vynikajúci komfort, pokojné nastavenie a príjemnú atmosféru. To má dva horúce miestnosti, alergie podlahy zadarmo a priestranné šatne sú k dispozícii pre hostí. Zhruba 40 Triedy sú vykonávané každý týždeň kvalifikovanými inštruktormi jogy.

10. Yoga Retreat v Tulum, Mexiko:

Jóga ústup v Tulum, Mexiko, ponúka jednoduchý spôsob, ako naučiť Bikram joga v pokojnej atmosfére Tulum. Hostia pobyt v malých chatrčiach, robí Bikram jóga zasadnutí v dopoludňajších hodinách a jesť zdravý obed. Môžete si zaplávať v jaskyniach tu alebo relaxovať na pláži.

S toľkými miestach, ktoré ponúkajú Bikram jogy koučovanie, určite majú k dispozícii širokú škálu možností na výber! Avšak, mali by ste radšej kontaktovať týchto ľudí vopred, pretože niektoré z týchto centier má špeciálne balíčky na dovolenku, okrem iných atraktívnych ponúk.

Takže to sú 10 najlepších tried Bikram joga Mexico City má pre vás. Bol ste na akékoľvek iné Bikram jogy ustúpiť Mexico pred? Aká bola vaša skúsenosť? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...