Noviny

10 nádherné Butterfly tetovanie vzory

10 nádherné Butterfly tetovanie vzory

Butterfly tetovanie sú spoločné ešte nádherné na pohľad. Môžu dať osobe právo vyzerať, že by sa dalo očakávať z návrhu tetovanie. Butterfly tetovanie majú rôzne významy v rôznych kultúrach a sú v rôznych prevedeniach. Tieto návrhy môžu byť zlúčené s inými návrhmi a môžu byť súčasťou oveľa väčšieho designu.

Butterfly Tattoo vzory pre ženy

Obvykle motýlie vzory sú nosia ženy, pretože pridať ženský dotyk. Motýľ tetovanie význam je symbolické znázornenie transformácie, lásky a radosti. Ak hľadáte pre butterfly tetovanie design, mali by ste rozhodne zvážiť nasledujúce:

1. Veľký motýľ tetovanie:

Veľké vzory motýľov pod krkom vyzerajú naozaj lákavá svojimi žiarivými farbami a môžu byť umiestnené pod krkom a na chrbte. Je zaručené, že nebude ísť un-si všimol.

load...

2. Motýľ Kvetinové tetovanie:

Vzhľadom k tomu, kvetinové vzory sú stále v móde, motýle používajú s nimi, aby vyzerali ešte lepšie, keď maľoval v tetovanie. Toto tetovanie motýľov tiež symbolizuje vzťah medzi motýľmi a kvetinami, ktoré predstavujú ich chov. A tento návrh dáva veľmi abstraktné pohľad motýľa je popisovaná ako krásna kvetina.

3. Simple Butterfly Tetovanie:

Niektoré návrhy motýľa môže byť pripravený jednoducho doma alebo pomocou tetovacieho umelca. Návrhy sú farebné, trblietavé a môže byť vykonané na ktorejkoľvek časti tela, ako je uvedené nižšie.

4. Stickered alebo Dočasné tetovanie motýľa:

Tieto návrhy sú veľmi známe v dočasnom tetovaní žánru a sú k dispozícii ako nálepky na trhu. Táto nálepka tetovanie sú ľahko použiteľné a odstrániť. Oni tiež dať atraktívny vzhľad na osobu, a tiež môže byť umiestnená kdekoľvek na tele. Niektoré z najlepších nálepka tetovanie sú uvedené vyššie.

load...

5. Lietajúci motýľ tetovanie:

Niektoré ženy, ako je lietanie motýľ tetovanie obrázkov a vzorov natoľko, že sa im páči, aby sa tetovať s radom motýľov, ktoré pokrývajú veľkú plochu. Obrázok vyššie ukazuje, ako môžu byť tieto tetovanie umiestnené na zadnej strane, ako aj na nohách. Návrh, aj keď širokom rozpätí, je veľmi atraktívny vďaka svojej bohatej dizajnom a farbami.

6. 3D Butterfly Tetovanie:

Tieto 3D tetovania sú milovaní a ocenil mnoho žien; a pokiaľ ide o 3D motýľ je najvyhľadávanejšou návrhu milovníkov 3D tetovanie. Pozrite sa na návrhu nižšie a budete rozumieť, prečo ľudia zblbnúť cez 3D tetovanie.

7. Abstrakt motýľ tetovanie:

Abstraktné vzory motýľov sú tiež milovala mnoho. Niektoré ženy ako abstraktné motýľ tetovanie a chcete, aby boli na ušiach alebo v blízkosti pupku. To tiež dopĺňa myšlienku pupka umenia pre mnohých. Môžete si vziať nápady z návrhov, ako sú tie, ktoré sú uvedené nižšie.

8. Sálavé motýle:

Presvitať s niektorými z najlepších a najviac žiarivé motýlie vzory (zobrazené na tomto obrázku), ktoré možno použiť ako pekný doplnok na tele v podobe tetovania.

9. Zväčšené motýle:

Zväčšené designy motýľ pokryť dobrou oblasť vášho tela a dať pekný vzhľad špeciálne kvôli používanie farieb, ako je uvedené tu.

10. Neck-luk motýle:

Krk je tiež skvelým miestom pre šport motýľ tetovanie. Zvlášť, keď je navrhnutý tak, ako keby ste na sebe krku luk, ktorý dáva veľmi sofistikovaný a krásny vzhľad. Môžu byť použité v rôznych veľkostiach a tiež ako koncepčne navrhnutý tetovanie, ako je znázornené.

Vidíme, ako motýlie tetovanie už dávno bolo "in" vec, a sú vhodné pre vyryté na takmer akejkoľvek časti tela - či už je to krk, v páse, ramená, chrbát atď. Tieto návrhy motýľa môže byť experimentoval s rôznymi veľkosťami - veľký alebo malý. Ale nech už je veľkosť, vyzerajú krásne, moderné a zvýšiť vašu krásu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...