Noviny

10 nápadov na tetovanie brilantného lea

10 nápadov na tetovanie brilantného lea

Ľudia narodení v období od 23. Júla do 22. Augusta sa narodil v znamení Leva. Majú dôveru, Ambiciózny, veľkorysý, lojálny a povzbudzovanie jednotlivcov, ktorí sú vládne Slnko Samotný znamení zverokruhu je symbolizovaný leva. Pre tých, ktorí chcú, aby atrament so svojimi znamení zverokruhu a hľadajú pre niektoré nápady, tu je niekoľko návrhov na leo tetovanie.

Leo Tattoo vzory

1. Leo tetovanie:

Pri zvažovaní tetovanie vaše znamenie, môžete zvážiť farbenie nápis na hrudi, hornú časť chrbta, dolnej časti chrbta, zápästia alebo členky. Ak chcete, minimalistický tetovanie, môžete zvážiť farbenie slovo, Leo 'sám. Tie by mohli mať v ľubovoľnom fontu sa vám páči. Namiesto toho, aby tetovanie je v čiernej farbe by ste mohol zvážiť farbenie to aj v iných farbách.

2. Lion Head Tattoo:

Leo znamení zverokruhu je to lev a levy sú symbolom dravosti. Reprezentovať túto divokosť, tetovanie leva hlava vyzerá skvele. Dalo by sa zdôrazniť s nádychom zlata a červené, aby to vyzeralo tisíc. Tetovanie bude vyzerať skvele na zbrane jednotlivca na hrudi.

load...

3. Nie Tetovanie:

Leo Znamenie držiaky vládne Slnko Preto je pre tých, ktorí chcú, aby atrament sa s ich znamení slnka je skvelý tetovanie hlavne preto, že z mnohých vzorov k dispozícii.

4. Lion Telo Tetovanie:

Pre ľudí, ktorí chcú odtlačiť svoj Leo znamenia na svojom tele, by mohol byť považovaný za leva. Lions symbolizujú silu a sebadôveru, rysy, ktoré Leo Znamenie držiaky vlastniť v hojnosti. Tie by mohli mať leví prepukla v plameňoch, alebo leva napustené v tenké čiary načrtnúť znamenie.

5. Leo Constellation tetovanie:

Každé znamenie zverokruhu patrí do súhvezdia. Tie by mohli mať konštelácii vytetované na tele. Dalo by sa nechať vytetovať na trupe alebo na chrbte. Toto tetovanie bude vyzerať skvele v čiernej, zlatej, alebo dokonca biele.

load...

6. Farebný Lion Telo Tetovanie:

Čierna a biela tetovanie môže byť príliš hladká pre vás najmä ak ste farbenie leva. Farby ako zlato, oranžová a červená by vyvediem dravosť leva, kráľa všetkých zvierat. Tie by mohli mať leva tetovať celú cestu po chrbte alebo na ramene.

7. 'L'tetovanie:

Pri zvažovaní Leo tetovanie, mohli by ste zvážiť práve tetovanie je, L '. Jedná sa o veľmi malé tetovanie a môže byť napustené takmer kdekoľvek na tele. To bude vyzerať skvele najmä za ušami, alebo na zadnej strane krku. Mohli by ste atrament ju s vašou obľúbenou farbou, alebo v klasickom čiernom prevedení.

8. Motýľ tetovanie:

Tie by mohli mať motýľ tetovanie s levom v ňom. To by bolo veľmi inovatívne tetovanie, pretože by to nielen symbolizovať skutočnosť, že ste mieriť vysoko a sú pripravení letieť do veľkosti, ale aj hnevu a dôveru, ktorú čatách na dosiahnutie tohto výšku.

9. Oheň v japonskom tetovanie:

Oheň je znamením hnevu a ambícií. Ak to chcete symbolizovať, mohli by ste dostať oheň v japonskom vytetovať na svoje telo. Toto tetovanie bude vyzerať skvele a tajomná reklám nie je veľa ľudí, ale mali by poznať jeho význam.

10. Leo Znamenie Tetovanie:

Tie by mohli mať na znamenie samo o sebe vytetované na tele. To je najčastejšia tetovanie, ktoré ľudia volia. Leo znamenia zverokruhu vyzerá veľmi umelecké a vy ju mohol nechať vytetovať na takmer akúkoľvek farbu, ale čierna je jeden z najobľúbenejších.

Sú to najlepšie z zverokruhu tetovanie Leo, ktoré môžete nájsť! Ktorý z nich sa vám darí? Ešte poznámka!

Nájsť stovky zverokruhu tetovanie na Tetovanie For All a vybrať to, čo hovorí najlepšie o vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...