Noviny

Najlepšie 10 najobľúbenejších nailových tužiek

Najlepšie 10 najobľúbenejších nailových tužiek

Snívali ste niekedy z tých magických očí, ktoré samo o sebe môže zvádzajú muža? Už ste niekedy pocit, že majú atraktívny a nádherné oči? Oči sú najkrajšie časť ženy, a zachovanie ich krásu treba!

Tak, ako môžete zabezpečiť vaše oči hľadajú ich najlepšie? No, existuje niekoľko nahých očných ceruziek, ktoré vám môžu pomôcť von! A ak by ste chceli vyskúšať tie najvyššie na trhu, tento príspevok je must-čítaj pre vás! Pokračovať s vašou čítanie!

Nude očné ceruzky - Top 10:

1. Kryolan kontúry očí ceruzka v 905:

Kryolan Contour Eye Pencil prichádza v podobe elegantné dlhé ceruzky s hliníkovým uzáverom bullet-type. Koniec ceruzky má farbu orámovania, ktorá pomáha jeden nájsť ju uprostred hromadu rôznych farebných očné tiene. Vzorec očné linky je krémová a ľahko kĺže na očiach. To je dlhodobý. Môžete ho zotrite ľahko s dobrým odlíčenie.

load...

2. Oriflame Kohl Pencil V Nude:

Kúpiť Oriflame Kohl Pencil V Nude @ www.amazon.in/oriflame-kohl-pencil-in-nude

Oriflame Kohl Pencil v Akt je populárny nude očné ceruzku. Jeho decentné krémová formula trvá dobrých 4 až 5 hodín. Nedráždi citlivé oči, takže si môžete aplikovať na svojej spodnej časti ponoru. Odtieň je krém s lososovým tónom, ale dobre funguje s indickými tóny pleti rovnako. Nezdá sa, že ostrý a ponúka prírodné a svieže make-up vzhľad vašich očí. To dáva ilúziu väčších očí.

load...

3. Revlon Photoready Kajal Eyeliner Intense + zjasňovača:

Kúpiť Revlon Photoready Kajal Eyeliner Intense + zjasňovacie prostriedok pre ₹ 850.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-kajal-intense-eyeliner-brightener

Ak máte radi 2-in - 1 výrobky, potom Kajal by bolo skvelý tip pre vás. Dual-ended ceruzku prichádza s intenzívnym čiernym Kajal na jednom konci a nahé očné zjasňovača na druhom konci. Áno, môžete definovať a zvýrazniť vaše oči s jediným výrobkom.

4. Rimmel London Scandal Eyes Vodeodolný Kohl 004 Taupe:

Buy Rimmel London Scandal Eyes Vodeodolný Kohl 004 Taupe Pre ₹ 949,00 @ www.amazon.in/rimmel-london-scandal-eyes-waterproof-kohl - 004, tmavošedý

Obal tohto očné ceruzky je v tieni samotnej ceruzky. Štruktúra tejto očné ceruzky je mäkká, čo umožňuje, aby hladko kĺzať. To dáva prirodzený vzhľad s jeho svetlo taupe hnedej farby. Farba odmena je skvelá, a nastaví na vodoodpudivou úpravou. To trvá dlhšie ako 6 hodín. Tieň vyzerá lichotivé na strednej až tmavej pleti.

5. NYX Jumbo Eye Pencil V Sparkle Akt:

Buy NYX Jumbo Eye Pencil V Sparkle Nude Pre ₹ 1,253.00 @ www.amazon.in/nyx-jumbo-eye-pencil-in-sparkle-nude

Tieto NYX Jumbo očné ceruzky sú k dispozícii v krémových vzorkách a širokú škálu farebných variantov. Vzorec pracuje ako očné linky, a tiež ako očné tiene. To obsahuje minerálny olej a prach, a kĺže hladko na očiach. Odtieň je ľahké telo tón nude farba, ktorá pracuje pre spravodlivé a stredné tóny pleti.

6. Lakmat Absolute Dráma stylista tiene Crayon v ružovej:

Buy Lakmat Absolute Dráma stylista tiene Crayon v ružovom @ www.amazon.in/Lakme-absolute-drama-stylist-eyeshadow-crayon-in-pink

Lakmat nedávno spustila Absolútny rozsah Dráma stylista a bacuľaté očné tiene palice. To funguje rovnako ako nahé očné ceruzku taky! Vzorec je vynikajúci a je super lesklé. Stanoví sa dlhotrvajúcim záverom. Jediná nevýhoda tohto produktu je, že je o niečo drahšie v porovnaní s ostatnými rozpočtu šetrných možností v zozname.

7. Maybelline Color Show Crayon Kohl v lesklej béžovej:

Kúpiť Maybelline Color Show Crayon Kohl v lesklej béžovej @ www.amazon.in/maybelline-colorshow-crayon-kohl-in-shiny-beige

Lesklé Béžová je nádherná šampanské nude odtieň s niektorými lesk škvrnami. Farba bude vyzerať skvele na spravodlivé a stredné tóny pleti. Vzorec ale nezmizne, ryhy alebo prevod. Textúra a pigmentácie sú buildable v 2 až 3 oháňa oka ceruzkou.

8. Mac Chromagraphic Eye Pencil:

Buy Mac Chromagraphic Eye Pencil Pre ₹ 4,973.00 @ www.amazon.in/mac-chromagraphic-eye-pencil

Tento výrobok z Mac je populárny nude očné ceruzku odtieň pre indické pleti. Farba je veľmi pigmentované a má mäkkú vzorec, ktorý kĺže hladko po aplikácii. To tiež trvá dlhú dobu.

9. Inglot Kohl ceruzka v 05:

Inglot Kohl Pencil v 05 je ľahký nude odtieň. Vzorec je krémová a trvá po dobu 6 hodín dobré. Funguje to dobre pre ľudí s veľtrhom až stredne pleť. Mohlo by sa zdať strohý na hlbšej tóny pleti.

10. Elf Eye Brightening Liner Pencil A Eye Widener:

Elf Eye Brightening liner ceruzka je mäkké bielej farby. Vzorec kĺže hladko na vaše oči. To vytvára ilúziu väčších očí.

Tak, v priebehu času meniť a pridávať nahé očný ceruzky make-up kit. Vaše vnútorné diva kričí na človeka!

Takže to boli jedny z najlepších nahých ceruzky na trhu k dispozícii dnes. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie zo zoznamu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Nezabudnite sa podeliť o svoje recenziu produktu taky!

load...